Cheese Micro SCROG 70W HPS + 46W CFL by MarcoPolo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
:vb_wave:E moj Marco, ne treba pretjerivati sa stvarima koje imaju oznaku ili počinju sa P:vb_wave:
 

camelonus9

Aktivan Član
07.10.2011
173
18
0
43
Samo zalivaj vodom do kraja i opusteno.Sva sreca pa je Hesi blago gnojivo.I meni se desilo nesto slicno.Bitno je da se sada biljka cisti.
Pozz!
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
da i ja koju napisem...ovih dana me nema bas cesto doma pa nemam nekih slika al sinoc sam bio i zalio vodom + peroksid...dodao sam i zlicicu meda (domaci) na 5l vode...mozda i produzim planiranih 7 dana zalijevanja vodom na 10 jer sad puno puno bolje izgledaju hedovi, no nisu jos poceli trosenje zaliha iz listova...planiram jos jedno zalijevanje vodom, eventualno 2 i the end

procitao sam jos jednu zanimljivost o neemu...a to je da se dodaje u odredjenom postotku u mix zemlje radi prevencije od nametnika tako da ubuduce ide: kvalitetna zemlja, stiropor, perlit i neem ;-)

hedovi jesu tanki, ali bar ih ima puno...nije 43 kako sam prije izbrojao, vec 45
pretpostavljam da su tanki upravo zbog velikog broja hedova, a zbog manjeg korjenskog sustava (velicina saksije)

zahvaljujem svima na podrsci i savjetima...mislim da ce to ici bez problema do kraja...osim ak ne nestane struje na par dana ;-)
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
e hvala biggie & simas...jos uvjek snjofam prste...predivno mirisi

power...prosli utorak sam napravio flush, dakle sad u utorak bit ce tjedan dana...mozda produzim jos koji dan, recimo do petka pa onda idu u mrak...hoce to biti ok?
ima jos dosta zelenila pa rekoh nek pocuclaju jos
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
"prebačeno 9.12. na režim 12/12" znaci za 3 dana puna dva meseca, ok ti je racunica, najkasnije za vikend skidaj
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Kasna jesen :icon_lol: Vidim i nokte već grizeš :nana:
Evo ti repčuga!
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
:sun2:

dosao je i taj dan :) harveeeeeest :prof10:

prvo slike...pisem poslije

odrezane grane


hedovi


donji hedovi koji nisu imali puno svjetlosti


lisce od trimanja


korjen


susenje






hed


ukupno 37 dana vegetacije i 66 dana cvjetanja...posljednjih 48 sati bila je u mraku...posljednjih 10 dana samo čista voda i 2 puta dodao med
bome sam se i naradio...poceo sam sa rezanjem grana oko pola 1, a u 5 zavrsio sa svime....sad mi je jasno zasto u komercijali tako dobro plaćaju trimanje :)
prsti mi mirišu nenormalno i sav sam se sljepio...škare sam jedva uspjevao micati

dok sam sve to radio stavio sam jedan manji hed na radijator da se malo posuši i kad sam bio gotov zapalio ga...rad je predobar, onako više energičan i lelujav...miris i okus cheesast i jako fin za grlo, a zakleo bi se da osjetim i med na jeziku...ma nešto predivno...a još i moje...neopisiv osjećaj :)

nisam puno hedova slikao, samo jedan...jer sam se stvarno izmorio, al budem još koju opalio kad završi sušenje

sad su u boxu na sušenju...vlaga mi je oko 40%, a temperatura 18-20...noću nemam pojma koliko će biti

prvi mi je grow koji sam dogurao do kraja...svasta sam probao: lst, scrog, rješavanje problema sa nametnicima i spaljivanje gnojivom :)

sve u svemu više sam nego zadovoljan...bit će tu za pušit jedno 2-3 mjeseca...količinu neznam, mozda uspijem negdje posudit vagicu pa izmjerim kad se sve posuši

još smoke report za par dana...ovo danas je bila samo degustacija :)

a imam i pitanje...jel se u maslac mogu stavljati svježe otrimano lišće ili ipak mora biti posušeno? dobio sam priličnu količinu tog lišća, al baš imaju dosta kristala...to ću iskoristiti za maslac, tj. za kolačiće...mmm :)
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Ja imam isto dosta lisca. Osusi to prije, moje ceka spremanje maslaca.

Inace, rep+ za uspijeh i sto si zadovoljan. :thumb:

EDIT: sljedecom prilikom, neda repa :)
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Čestitam na uspješnom growu super izgleda, ja jedva čekam svoje (isto prvi grow).

Rep+ care:clap:, obavezno smoke report kad se osuši kako spada :)
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
58
0
38
You must spread some reputation around before giving it MarcoPolo again :clap:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.