Chronic Ryder na 250w Hps + 250w Cfl-Novogodišnji gušt!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Sad kad je bilo,sta je tu je... mslm da je ona stradala zbog napada SM... na drugoj curi,koju si prskao... i ona je pokupila otrova i yebi ga... mala je bila :) mslm da ti je neko bio pisao da uklonis tu malenu dok ne pobijes SM... al eto bilo sta je bilo... kreni u nove pobede i onako je bila mala,tako da nije strasno :)
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
Barbarossadanas sam naucio nesto novo od tebe i radi toga te volim tako mnogo!!! napokon sam naso nesto sto je bilo nemoguce nac.Hvala.

usput zao mi je sto ti je propao grow moguce je da si stavio previse dodataka u zemlju vidio sam na pocetku mnogo toga si nabrojao
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.642
1.058
Jugoistočno odavde
mutant, tebra, mutant. krenula ona i pre tog prskanja. Uslikao bih kako je izgledala jutros al bacio sam. Tu su bili neka dva para listova koji su prioizvod genetske mutacije, gde biljka nije imala vertikalnog napretka jer je list na list rastao. U početku nisam bio siguran al sada je definitivna dijagnoza. ;)
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.642
1.058
Jugoistočno odavde
Pa napisah i jedan + speed je bio mutant, ali je išao ka nečemu i ispao dobro. Ovo jednostavno moralo da umre... Zar misliš da mu ne bih dao šansu da da je bar bilo nagoveštaja. Veruj mi tebra... :sadbanana:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD