Covid19 - Corona Virus

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

matatata43

Aktivan Član
02.01.2016
145
387
63
svi to kuzimo ali pokušavamo ne riskirat zbog naših a i vaših bliznjih ....


to nama treba xD hahahahahah



a i one .... splicanke su zgodne zene ... valjda ju je samo tija isprepipat ...... :) hahahaha
baš citam ove clanke na netu i sve mi se cini da pripremaju paket oštrijih mjera ...... ne kuzim kaj odugovlace toliko jednostavno sve zatvorit i gotovo ... al prije toga oslobodit poslodavce na mjesec dana i ko se nebu pridrzavao pravila onak 50 k kuna kazne + 8 godina zatvora i gotovo pa da vidimo ko ima muda ......



koja je to knjiga ?
Nažalost Neznam naziv knjige, na netu sam pronašao fotku :/
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Yaichii

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
Ako ništa, prošao je mart... (ima ona poslovica, mart kupi škart)
Jest' surovo, ali istinito. Svake godine toliko starih ljudi umre (pogotovo u ovo doba) a mi se uhvatili korone. (ne moram da ponavljam da se za ovaj virus zna jos sredinom šezdesetih godina)
Ova zelenkova nije bez pameti. Samo je druga boljka napala. Nije grip, al' kao da jeste.

Ko ima dobar, i jak imunitet, ne treba da brine. Uzdravlju mi bili prijatelji. :razvaljen::
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
ne moram da ponavljam da se za ovaj virus zna jos sredinom šezdesetih godina
Ne moraš jer bi bio djelomićno u krivu... ne želim se ponavljati, ali moram. Sars-cov-2 je novi soj virusa, manje smrtonosan od Sars-cov, ali se lakše prenosi. Google it, ako mi ne vjeruješ... i ja sam bio u zabludi i govorio kako je to malo jača prehlada, jer se stalno spominjalo ime corona. Corona virusa ima jako puno, neki su opasniji, neki praktički bezopasni.
S obzirom da nam je ovo nov i nedovoljno poznat virus, ne možemo znati kakve će posljedice možda ostaviti kod onih koji prebole covid 19.
Ovo ne tipkam kako bih izazvao paniku, nego kako se nebismo opustili previše. Dolazi proljeće i svi se skupa nadamo da će se ovaj cirkus smiriti. Kada se smiri, moramo ostati na oprezu, jer ako do jeseni mutira, postoje dobre šanse da bude još gore.
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
Moze biti, nisam medicinar niti naucnik, ali znam da su kompetentni ljudi pricali o tome.

Velis Google it... Jesam, gugl'o sam. (ko nije)... Jer da nisam, ne bih tvrdio ono sto tvrdim. (ne vjerujte ni guglu)
Necu da spominjem (a vec jesam) ljude iz medicinske struke.

Sve ostalo je (ili ce biti) istorija. :)
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Zapravo sta je sranje... ukratko- palo nekim znanstvenicima napamet da se zajebavaju s virusima i kombiniraju... ništa novo zapravo.
Eto šta su iskombinirali... A znate da se u Wuhanu nalazi mega hi tech labos za viruse ?
Kako je to izašlo van...nije toliko bitna stvaka jer imamo velik problem trenutno...
I još ako mutira... uz gripu imamo dovoljno pizdarija o kojima treba razmisljat...
Zaštiti se i pokušati sačekat cjepivo... ako ne imuniziras se na nacin da se zarazis..vrlo je jednostavno.
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Ovdje i leži problem... ali ljudi to ne kontaju. Jbt, zar nisu vec skontali da moze preci sa zivotinje na covjeka i obratno?
Ja bi prije rekao da se zarazila domaća životinja pa ju je čoek pojeo. npr.
Tocno sam ja to rekao prije, pa sam ispao teoreticar zavjera :D
Ma nema tu zavjere... to je tako i to je činjenica...to je tamo i to je to... A kako je izašlo van..to je drugi par cipela.
 

Alien OG

Poznanik Foruma
13.09.2019
1.309
9.461
258
Ja jos uvijek mislim da je ekonomska dominacija glavni razlog zasto je virus pusten. Jer ako zelis vladati svijetom a nacijonalne kompanije od strateske vaznosti ti leze u rukama neprijatelja, onda ne mozes nista. Sta onda napravis, pustis virus, burze se srozaju, i kupis svoje kompanije za penije. Kinezi su vratili sve strateski vazne kompanije u svoje vlasnistvo, i sad mogu graditi svoju ekonomsku nadmoc. ekonomski rat je novi ww3
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.