*Critical kush* 5 girls DIY box 600w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Chan

Chasing dreams
01.11.2015
898
3.715
163
Hladni sever
Sledece zalivanje ide sa 6.8 pa cemo vidimo runoff, znacu na cemu sam
A da, kante su mi 15-17l zbog prostora i piju mi za sada oko 4-5l na 6 dana
Verovatno ce se jos brze susiti kako rastu bilje a i zbog diy airpotova
Hvala na savetima :thumb::respect::sun2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

JA_SAM

Banned
Banovan
12.02.2016
18
10
3
27
meni je u outdoru pukla tako jedna sporedna grana, nisam je dirao uopste, bila je naslonjena na zemlju al je zavrsila do kraja sve :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Chan
31.03.2015
56
222
33
iza brda
Pratim, pratim, ali iz sjene. Srece puno zelim, a zbog tebe sam se i zabrinuo, jer mi se čini da su moje malo sporije! Gledam recimo tvoj 9ti dan, i poprilicno mi je jasno da moje neće biti takve za 2 dana :D ...Ne znam gdje grijesim, moguće je niža temperatura, manjak vode ili mali ventilatori. Ali i dalje mi se čini da ništa od toga ne bi trebalo biti, ljuljuskanje planiram ubaciti kad jos malo jace budu, ne cini mi se da su zedne, a i temp se vrti oko 20 :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Chan

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Samo teraj jos vegetaciju, imas visinu 2m pa steta da ne iskoristis. Ja nebi jos gnojio, pogotovo ove male
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Chan

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Za ulje treba puno veća količina od one za relaksaciju dimom, vegetiraj sve dok ti s foruma ne počnu vikat, dosta je. Nek ti se boks napuni toliko da na pod ne dopire ništa svijetla, tad prebaci u cvatnju, lolipopom ćeš maknut slabije grane i grančice i dobiti prozračnost ispod krošnje, odozgora more cvijetova (pogledaj dnevnik Grobne jame, takvo more ti treba).
 
  • Sviđa mi se
Reactions: enjoint

Chan

Chasing dreams
01.11.2015
898
3.715
163
Hladni sever
Redovni 7-dnevni UPDATE 30/20 dan(malo sam pobrljavio oko datuma- 'ebe me februar)

Klima u boxu:
20-21c noc/26-28c dan
60-70% noc/45-55% dan

Klima van boxa(vrlo bitno ako mene pitate):
Temp 18c konstantno(uljani radijator)
Vlaga 45-55% varira jako od vremenskih uslova

Smart cooltube sljaka na 25-30cm od biljoza. Vent koji ga hladi radi na 65% snage.
Temp na kutiji CT je 24c
Temp u vrhu boxa 25c

Sobni vent koji mesa vazduh i duva izmedju lampe i biljaka radi non stop.
Ovlazivac kapaciteta 300ml/h non stop

Vent 400m3/h radi samo danju
Vent 200m3/h radi non stop

Vegetacija 18/6
Najmanja i najveca bilja zalivene sa 50% preporucene doze Plantela list(ovaj put bez Slavola)-ph 6.8 bez runoff
Ostale zalivam sutra i prekosutra-cca nakon 7-8 dana od poslednjeg zalivanja( saksije nisu jos lagane i ne vidim da su zedne)

Foto sesn:

Ovo zutilo i dalje traje na donjim listovima najvece bilje. Nadam se da je od zalivanja jer su bili oslonjeni na vlaznu zemlju
image.jpeg image.jpeg

Ovo su pistilice ili mi udarite samar ako sam lupio! image.jpeg

MATORA MACKA (jos uvek se oporavlja od silovanja lst-om) image.jpeg image.jpeg

Ovo su ostale macke:
1. image.jpeg

2.Najmanja macka image.jpeg

3. image.jpeg

4.
image.jpeg

Zajednicke :banana_rasta::banana_rasta::banana_rasta: image.jpeg image.jpeg image.jpeg

Ako ima primedbi, sugestija...pucajteeee

Sledeci update na 40/30 dan ako ne bude nekih problema

Hvala dobri ljudi:clap:::clap:::clap::

:vutra:
 
Poslednja izmena:
31.03.2015
56
222
33
iza brda
Jako lijepo izgleda, nisu pistilice jos, ne brini. Između toga će ti dlacice krenuti iz nekih malih kuglica kad prebacis lampu. Kako god to profesionalci zvali :)

E i jesi i ove druge trenirao?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Chan

Chan

Chasing dreams
01.11.2015
898
3.715
163
Hladni sever
Nisam, zbog neuspesnog klijanja semena sa pocetka price, napravio sam razliku od 10 dana. Matoru sam topirao i radio lst dok se ne izjednaci sa mladjim sestrama. A kad dodju u istu ravan...:banana_rasta: Zurka pocinje
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Bravo Chan, klimu si položio, predložio bih ti STC 1000, termostat ( 9 € ) a ima i kontroler vlage ( 15 € ) pogledaj malo filmove na jutubu o montaži istih.
PH ti je za vegetaciju previsok, 6,2 bilo bi bolje, maks 6,5, tako teorija kaže. Biljke za svaku pohvalu, žuto lišće slobodno ukloni ( nemoj trgat na silu ako se drži čvrsto, škaricama na pol peteljke)
Granolom saniran, super. Lijepo ti ide, samo ne kuzim kud žuriš sa cvatom, strpi se malo, duplo ćeš ubrati i više :popcorn:::thumb:
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Haha, mene je uzgoj tome naučio,( pohermala mi biljka zbog nestrpljivosti) ovdje su striceki a teta je malo ostalo je sve isto,igra, igračke, tu i tamo se netko pofajta, Vedri dani, ponovo, super!
Topli dani dolaze, noćas 30 c kod mene u boksu, dobro si opisao utjecaj vanjske temp.,grijanje, vlaga, ma sve utiče na mokroklimu. 60-ak + dana cvate pa možda i bolje da prebacujes na 12\12, može se klimom u stanu regulirati i klima u boksu ali se spremi na smrzavanje ukućana. @Pink Box je to lijepo opisala. Haha, nekako se prioriteti mjenjaju kad imaš čedo u rukama:watch:pa se može i malo zime pretrpjet!
Pover je na 36-38C završio grow
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Chan

Chan

Chasing dreams
01.11.2015
898
3.715
163
Hladni sever
Pozdrav vutroljupci!
Mentor @CilI dao nalog za prebacivanje na 12/12, kaze bice dobra dzungla!
Elem, 35/25 dan
Prethodno zalivanje, pre 4 dana, dobile 1/3 preporucene doze Plantela list, ph runoffa bio 6.5
Danas ponovo zalivene, 4-5l(ph 6.6) sa dozom Slavola(bas su zedne, saksije su bile skroz lagane), ph runoffa 6.6
Uslovi u boxu:
Temp noc 19.5-20.5c/dan 25-27
Vlaga uz ovlazivac 55-70%(isti je danas izbacen iz pogona)
Od nocas krecu na rezim za cvetanje pa da ispratimo malo sa slikama

Biljoza 1: image.jpeg
Ovo se pojavilo u pretposlednjem zalivanju samo na ovoj devojci i ne siri se image.jpeg image.jpeg

Biljoza 2: image.jpeg
Malo su vrhovi cudni, nesto fali a ne znam sta je image.jpeg image.jpeg

Biljoza 3: image.jpeg
I na njoj su samo ove 3 liske "pecnute", ne znam razlog image.jpeg image.jpeg

Matora i najstarija 4:
Zutilo na donjim liskama jos traje od posledica lezanja lista po vlaznoj zemlji, nespretnog zalivanja, osusene zute sa dna sam uklonio skroz image.jpeg image.jpeg image.jpeg

Biljoza 5: image.jpeg image.jpeg

Bez primedbi sem 2 liske sa dna koje su takodje uklonjene image.jpeg

Zajednicke slike: image.jpeg image.jpeg

CT je odmaknut oko 30cm od vrhova, rotiram ih svaki dan image.jpeg image.jpeg

Sto bi rekao @Stipe: kakimo, piskimo u pelene, kasljucamo, slinimo, brinemo se, mozda nekad reagujemo lose, ne znamo da povijemo, presvucemo, doziramo...ali se svim srcem i dusom borimo da im priustimo sto ugodnije odrastanje!!!

Najvise sam fasciniran brzinom kojom rastu, 5-10cm su nekad razlike u odnosu na prethodni dan

Za cvetanje imam Plantelu cvet, pa me posavetujte oko sledeceg djubrenja
Naravno, svi ostali saveti dobrodosli, cekam kao zapeta puska
Zivi bili...