*Critical kush* 5 girls DIY box 600w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Lepo za oci :)
S obzirom da ce vecina ici u ulje... ne skidaj je dok se prozirni ne pogube...
Ne cimaj se oko semenki,nije to strasno pa i u svaki hed da imas po par... a ti neces imat,opusteno i vozi do kraja :) od kako sam na forumu,nisam video da je neko lepse odradio prvi grow i prvi dnevnik kao ti.... stej haj:razvaljen::peace
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rolipop and Chan

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Cuj koji,pa to od samog starta da znas kad krenes growat... svi nek popadaju glavni hed nek zivi ;)
Tako probas kakav je dim...
Ako neces kauc lok... skini sad nesto sa krajeva i pusti da se susi lepo :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Chan
04.03.2009
88
175
33
34
dnevnik za prste polizat samo sam pratio i citao isto imam par criticala obicnih fem koje sam prebacio out nadam se necem slicnom :D :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Chan

Chan

Chasing dreams
01.11.2015
898
3.715
163
Hladni sever
Update na 58 danu od prebacivanja na 12/12

Obracam se ponovo jer je usitnilo, pa da ne zaserem nesto i da to bude sve po ps

Juce uradjen flush sa 40l svakoj(info za pocetnike...cca 2h45min je trajalo :objesen:)

Svetlo je ugaseno nakon 15min od ubacivanja zadnje u box, vlaga je tokom noci bila na max 52%
Temp 20-26c
Poskidani su osteceni, grbavi i veci fan listovi koji su smetali suncanju
Evo slidza macaka :skot:::popcorn:::banana_rasta::ajnstajn::drull::let:
Potreban je savet oko harvesta, jer, by the book, Barney farm propisuje 55-60 dana flowera
Uporedjivao sam slike gotovih budova sa sajta i ove moje, 3 razlicita buda sa sajta i kod mene takva 3 buda

Da teram do kraja bez zalivanja ili da zalivam jos jednom?
Kad da ih zamracim na 24-48h?

Dole nize su slike trihoma(nisu neke), ali ono sto je moje oko videlo su 70-80% mlecnih, ostalo prozirni i amber

Molio bih @CilI i ostale da se ukljuce malo u procenu

Veliko vam hvala :wave: image.jpeg image.jpeg image.jpeg

Pod mikroskopom:watch::vutra::makaze::respect:

image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg
 

Prilozi

  • image.jpeg
    image.jpeg
    695,3 KB · Pregleda: 16
  • image.jpeg
    image.jpeg
    713,2 KB · Pregleda: 22
Poslednja izmena:

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.016
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
A gle,ja zadnjih par dana svaki dan kotroliram trihome jer se to zna jako brzo promjeniti i iznenaditi a hoce to biti subota ili nedjelja to ti ne mogu reci
Ne stavljam je u mrak gotovo nikad jedino sto mi je bitno da je zemlja skroz suha :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Ima još oko 10 dana cvetanja.
10-14 dana posle prebacivanja svjetla na 12/12, se počne brojat cvetanje.
Kao što je Himalaya napisao, za 4-5 dana stavi nove slike.
Drukčije, odlične slike si stavio.:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Chan

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
zaljevas samo vodom do berbe i time dodatno cistis biljku, postoje i preparati koji blokiraju unos nutreina u tom periodu. Ako je zemlja suha prilikom branja i biljka ima manje vode u sebi pa ce se prije osušiti, mrak je diskutabilan, zadnje branje sam pocinio s 5-6 dana mraka i nisam primjetio nikakvu razliku ni po broju ni po zrelosti trihoma, bolje bi mi bilo da sam te dane drzao u normalnim uvjetima. Znalci bdiju, samo strpljivo, kad se usuglase onda u akciju.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Chan

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
na makro slikama se vidi prisustvo braon trixa... To je to! Ako masovno ne izbacuju nove pistle,nema sta da se ceka vise,ako i dalje puni cvet,treba ostaviti radi kolicine,tih 7 dana radi par grama.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Chan
31.03.2015
56
222
33
iza brda
Vidis, ja sam ovu sortu uzeo zato sto "brzo cvjeta"...Kad bacim sve na vagu, brze sam prosao sa super lemon hazeom koji kao "dugo cvjeta"...Skratis vegetaciju, a ovaj podivlja u pocetku cvjetanja i na isto ti dodje...Nemoze protiv prirode. Malo sam tužan što izgleda ništa ni od moga prije 1.7. :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Chan