Crnogorska sadnja Vune

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

BLONDinaNINA

Holland
11.12.2013
194
528
93
Joj ,joj ispade da su cure nekad hrabrije od muskaraca...nema tu mesta za paranoju,jer ako ti svaki put kad odes na sajt sam sebe isprepadas i isparanojises jos unapred bez problema ikakvih na sajtu ili ti bez sumlji da se nesto tamo cudno desava na tom sajtu onda hebes takvu rabotu...bolje ne traumirati se vec i dalje nastaviti kod nekog lerdija uzmes kad treba i to je to ...ja to gledam kao lepu avanturu sa dosta adrenalina i na kraju bude puno lepog dima...svoje je svoje,biras sta ces dimit a ne sta ce ti lerdi dati a ipak ima i onih koji se i previse plase onda netreba ni da grovaju,kakvi crni helikopteri,avioni itd vec se boj svog radoznalog komsije ,lovca i ribolovca tu preti opasnost od :murija::murija:
 
03.05.2015
3
31
13
41
IMG_4251.JPG

valja li ovo sto? prije 8,9 dana izbila iz zemlje.a krajem mjeseca planiram na site da je selim,mrzno mi bilo ove druge dvije slikat malo su manje od ove.
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Kimi89Srb
03.05.2015
3
31
13
41
namrceno nebo,vec dva dana.nema sunca ni za lijek.dati nece smetat?a i cini mi se da bolje raste kad je oblacno.
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
nece smetati..pa mora malo i kisa padati ne moze stalno sunce ;) samo izbusi rupice dolje na posudi da visak vode moze iscuriti..
 
03.05.2015
3
31
13
41
jesam,jesam izbusio sam rupe nozem prije nego sto sam zemlju stavio.primjetio sam kroz te rupice na dvije rupe viri kotjen mali bijeli crvic.jeli lose sto je korjen vec proso do dna ,listovi jos nisu prerasli precnik pitara.a dubina je otprilike kolko limenka piva 0,5L.
 
03.05.2015
3
31
13
41
evo stara je 17,18 dana.jednu sam malo zafrko drzao je ispod kreveta 1 dan pa se izduzila ali cim se sunca dovatila stala je.jbt.ono raste na oci u visinu kad nema sunca.ova sa slike ide pocetkom mjeseca na site.onda cu kupit i onu tecnost sto se mixa sa vodom,plantela za vegetaciju,kolko vidim po foruma se kune u tu plantlu za vege.tako da cu nju kuput.

IMG_4305.JPG

editiraj prethodni post. Nema potreba za duplim postovima...zzz
 
Poslednja izmena od urednika:
03.05.2015
3
31
13
41
uzeo sam komad parangala i jos dodao na njega par rampina,poso na site da vidim sto se cini,postavio sam konce one za sivenje da mogu vidjet jeli ko prolazio i onda posle par metara postavio parangal,kamuflirao ga vrhunski.tako da ko bude tuda prolazio ima da se razbuca. udice bez doktora nece vadit.pa onda ide konac koji se pokida ako prodje,to u slucaju da na parangal prodje nekako.site spreman ko zapeta puska,iza prvog idem da ih bucnem u zemlju.pa kako im bude,uzecu bidon od 5 litara okinut ga izbusit golilu rupa da ih poklopim da ne gatam oce ih sto pojest.
 
03.05.2015
3
31
13
41
iscitah forum,hmm razna resenja protiv puzeva ima neznam ,pepeo mi se cini bezveze vjetar ce ga oduvat ,ljuske od jajeta isto,nesto mi se cini otrov najbolji.ne vidjeh nijednog puza na site a insekata ima nekih ko ce ga znat kojih.ko neki komarci samo malo veci.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
da nisu vrabci !?
Salim se.Puzomor za puzeve i Actara za letece objekte i rijesio si problem ;)
Jedino ako nisi ekoloski osvjesten onda to pada u vodu :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo and pero123

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Hahahahaha... Najjači si. Postavljaš zamke oko sajta. Probaj iskopati i neku rupu sa šiljcima bolje radi od parangala. Samo mi nije jasno da li loviš puževe parangalom ili ljude? Sorry na spamu.;)
 
03.05.2015
3
31
13
41
parangal mi sluzi da ako ko krene tuda da se mota da se zakaci i proce ga volja da ide pud sita jer ce morat nazad u dom zdravlja,plus sam jos vidio kad sam zadnji put bio rep neki smugnuo je u travu,guster zmija neznam rep sam samo vidio.a ja da mogu elektricnu ogradu bi stavio i senzore pokreta.i kamere iz kuce da mogu da gledam sto se desava.:)
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Repata stvorenja su najopasnija. Uzmi nešto od plantele za uništavanje zmija i guštera. Što se tiče parangla umoči udice u neki otrov pa će poslije doma zdravlja ići u mrtvačnicu i nema šanse ni da se vrati blizu sajta. Reci mi od kojeg proizvođača koristiš udice i silk?:)
 
03.05.2015
3
31
13
41
ako znam koje su udice i najlon ,to je stari parangal od starga mi zardjale udice godinama u lavor stojale i dosta truo najlon,0,50 debljina ovako odoka pod ruke znam da je on izvlacio grujeve sa tim.ozbiljno da zmije ili gusteri oce da pojedu vunu???udice su dosta zardjale bile pa sam ih turpijom malo vrh naostrijo i onda travu brao i navlacio preko udice da kamufliram i na nekih 10 santimetara inznad zemlje razapeo sa kolcevima.
u ova dva dana idem kupit sve tuto komlet od otrova za puzeve ,zmije ,insekte ,i onu plantelu za vegetaciju.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lazarus Led

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Šta je tebe spopalo, šta su ti zmije krive da ih truješ. Stvarno ne kužim, pa neće ti zmije popušit ili pojest vutru. Mani se zmija, truj nametnike i insekte. Nisu zmije krive što im neka luda upala na teren.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.