Crnogorska sadnja Vune

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Halid nam uteko. Imamo novog Halida samo ovaj put u out izvedbi. Kani se otrova za zmije ;) Pužomor + actara solucija. I ona zelena plantela, da ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lazarus Led
03.05.2015
3
31
13
41
a koji crni mrceni Halid brate moj napaceni,to je isto ono ko je pricao da je moja majka kurva.pusti me tih prica komplikovano je to.ajde jadan nebio.prosto i nepredvidjeno a mnogo jednostavno.odoh of topic sto bi rekli englezi nabijem ih na Kura.c .
poklopio sam biljku kartonskom kutijom da mi se ne stresira pa izraste u onog tranvestita.a to ponoci samo.
vidjeh na forum da je to steres nek mi oproste moderatori i administrastori iskaisao sam se od vune do deliriuma pa nek brisu ako je neprlicno .sakom u rogove pa osta pricace :let:
 
24.02.2015
11
7
3
Fali ti jos samo mitralješko gnijezdo i kontrolna tačka da provjeravas pasoše. A možda da jesnostavno uposliš nekog pandura da ti čuva to u kućici ? :p
 

Rancero

.........
Prijatelj Foruma
05.04.2015
581
5.238
233
A ako ti se ko uhvati u taj parangal mogo bi počet tražit i ribu pa naletit na sajt.Stari,smiri se malo,sve je to ok,pere te paranoja,duboko diši.Što bi ti promislio da se negdje u nekoj šumi zapetljaš u ruzinavu udicu i to još kamufliranu i odvališ nogu na kolac.Puno si pretjero sa ovim!
 
03.05.2015
3
31
13
41
ubacih duplu sliku slucajno ,srce me zaboljelo jedna manja mi je uvenula,ova veca zute listovi vjerovatno jer nisam zalivao a przi sunce po 35 stepeni je preko dana.i jutros nadjem ovu uvenulu.a ovoj vecoj su poceli da zute listovi.ide veceras na site kad pane noc prerasla je posudu jos prije 7 dana sam je planirao presadit ali sve neka trka nikako da se organizujem,veceras mora ici.
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Meni samo nije jasno zašto sijete u tim čašama i flašama? I još neki zaborave izbušiti rupice na dnu. Odeš lijepo u bilo koju cvijećaru i zamoliš ih da ti daju refuzne male saksijice od 0.5l. Ja sam ih dobio deset i pita me žena hoću li još. I još su crne, smeđe i bordo. Idealne.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp
03.05.2015
3
31
13
41
to mi je bilo pri ruci izbusih rupe i zasadih u to,jbg nisam nesto puno razmisljao.dva dana nisam zalivao biljke a pakleno je vruce bilo bice popile svu vodu ja bar tako neko misljenje imam jos sam ovu vecu prije neki dan slucajno mi pala kap viskija na list mozda i od toga su pozutjeli listovi.uglavnom zalijo sam ih sve bas junacki jutros nisam ih bas stavio na direktno sunce jer evo sad vani przi sunce.
 
03.05.2015
3
31
13
41
Kanabis sativa i gajba piva...kukala ti majka ,presadih na saj sinoc prznojih se nisam se 5 min zadrzao,zalio sam sve sa po 20litara po biljci.bjez tamo pobjego sam glavom bez obira za 5 dana idem opet da zalivam i da im sinem onu za vege smjesu.przi sunce po 35 preko dana dati mogu 5 dana bez zalivanja.sledece cu slike stavit sa sajta ,ono mi je ispalo kad sam presadjivao ko kalup samo se odljepila zemlja od pitara.tako vidjeh i na forum na slike.spasiba vutra.org. :mario::
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Druže volio bih da ovo tvoje uspije i da imaš najveće i najmasnije cvijetove. Ovo je šou pratiti!:lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Hazer

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
A tigre, al me nasmija:lol: Biče ovo jedan od zabavnijih dnevnika :);)
Sretno ti bilo do smoke raport-a :D
Samo, mani se parangala i rampina, netreba ti to:confused:
 
03.05.2015
3
31
13
41
jeli moguce da biljka vec sad pocinje da cvjeta?jedna biljka nekih 35,40 santimetara gore pri vrhu dje rastu mladi listovi pojavilo se 4,5 bijelih dlacica.to znaci da je zenka????stavljam sliku cim budem u mogucnosti slika govori bolje no rijeci.ali po mojoj procjeni bijele dlacice znace da je djevojka MLADA:banana123:
 
03.05.2015
3
31
13
41
za automatik neznam sjeme je od neke ulicne trave,sunce ima direktnog citav dan,a dlacice se vide vise njih bijele ,i to gore u vrh dje su novi listovi se stvaraju.dobo je bitno da je prvo a zensko:)
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Mi čekamo fotke da vidimo kako to napreduje.:) Nije valjda da te pere tolika paranoja da ne smiješ na sajt otići?:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.