Cvetanje (potrebna pomoć)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
20.06.2012
0
0
0
38
Pozdrav ljudi, ono što mene zanima je da li je normalno da u 9-toj nedelji cvetovi koji su izgledali kao da su pri kraju krenu da rastu ( mnogo novih belih dlačica)? Izvinjavam se ako pitanje nije na dobrom mestu, a seme je nažalost unknown tako da nemam pojma koliko mu je vreme cvetanja
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
samo se ti orijentisi prema trihomima,i ne mozes omasiti berbu.
Meni su vec 70% pistila smedje,a trihomi mlecno beli-i ti ne cak ni svi.Po pistilama bi trebao skidati,fazon,juce-a po trihomima-moram cekati jos koji dan..
dakle,sve zavisi od vrste..
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Ako ti se ne zuri onda je i vise nego normalno,a ako ti se zuri onda joj kazes da nije normalna i ubijes je.
100 dana cvetanja je prosek a ti mozda imas i neku sativcugu .......samo opusteno i kupi mikroskop kineski 5eura i gledaj,malo ce te boleti oko ali ti saraj,danas levo sutra desno pozzz

vec je loop rekao
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
PowerSeed je napisao(la):
za koju vrstu je 100 dana prosek cvetanja gde si to nasao

Nisam nigde nasao,nego je za moju pisalo 6 nedelja 42 dana a cvetala je preko osamdeset i mogla je jos,sejao sam godinama napolju(IZNOSIO DO 10. MAJA rasad i skidao u oktobru i pocetkom novembra)i moglo je uvek jos malo,procitao gomilu dnevnika(i tvoje naravno GURU) i svuda je oko tri meseca cvetanja(sem hejzeva naravno i auto) i uvek je moglo jos malo"nije bas 50:50 ali tako bas i volim...."uglavnom je to moj neki zakljucak oni tamo kace za optimalne uslove i komercijalu tj. dilerisanje.,a ovo je jos i nepoznato seme,jel mislis da gresim sa prosek 100 dana cvetanja?

Evo obecavam da cu jednom uz dnevnik odraditi cvetanje da budu bar 90% crveni trihomi,pa da vidimo koliko moze da cveta,i kakva je onda,ovo beli crveni mlecni procenti dizalica ubica mi zvuci kao legenda jer nigde nisam nasao ili lose trazim
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Priroda

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
jbg. 42 dana je uglavnom premalo ali i 100 previse sem ukoliko se ne radi o sativama koje mogu i preko 120 dana, i nemoj mesati outdoor i indoor, a ova tema je u unutrasnjem uzgajanju ;) mislim da je malo dnevnika u kojima je cvetanje islo preko 100 dana, tako da se ta cifra ne moze spominjati kao prosek, pre ce biti da je prosek izmedju 60 i 80 dana.
 
20.06.2012
0
0
0
38
Hvala vam svima na odgovorima ;-)
Planirao sam u svakom slučaju da ih ostavim još neko vreme, samo me brine što im je i lišće skoro skroz otpalo. Da li to treba da me brine, mogu li one još nedelju dve tako da prežive? Možda i neku sliku da stavim ako mislite da i to može da pomogne...
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
Ma,jok,Powere....
Ja bas volim da gledam u pasulj-ne znam za tebe ,)
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.089
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
meni slika topa (1. i2. slika ) izgleda ko datisebiljka krenula vracatu vegetaciju a doljnja slika mi izgled ko da joj je kraj za 5-7 dana
 
20.06.2012
0
0
0
38
Nisam pametan što joj se to dešava, imam još jednu pored nje u box-u i sa njom je sve ok. Po trihomima sam pretpostavljao kao što si rekao oko nedelju dana. Šta da joj radim? Da je ostavim dok se ne opameti :), ili da je skidam kad i ovu drugu ?
 
26.10.2011
47
1
0
44
imam i ja problema sa odlukom kad da secem pa molim za pomoc ako se dobro vidi sta mislite kad da je sklanjam u mrak pa pod noz
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
rano ti je jos to minimal,sacekaj da 'nateknu' seedpodovi,pa gledaj po trihomima...najbolje zlatarskom lupom 30X,ili vec pominjani kineski mikroskop 60X
 
16.02.2011
48
0
6
42
pozdrav svima...jel moze neko da mi kaze kolko vremena imam da sredim sranje koje sam napravio..biljke su mi usle u sestu nedelju cvetanja, a danas mi je pukla sijalica...zanima me kolko mogu da izdrze bez svetla a da nemaju neke posledice? unapred hvala! :)
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
odes sutra i kupis im novu lampu ...nece im se nista desiti ;)
ako nemozes odmah nabaviti novu sijalicu onda ih od sutra stavi pokraj prozora ili im nekako drugacije omoguci spektar svjetlosti koji im treba.
Obavezno pokupi staklo da se neposjeces ;) opreznije oko sijalice :vb_wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Priroda and đokson
09.03.2015
6
5
3
29
Zanima me kad će biljka početi cvjetati, posađena je u 3 mjesecu.
Drzim je pod suncem na prozoru
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.