Cvjetanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
27.05.2010
2
0
0
32
Ovako jos sam pocetnik u ovome pa me zanima kako natjerati biljku da procvjeta...Biljka je visoka oko 50 cm...Citao sam nesto o stavljanju na mracno mjesto itd. posadio sam na balkonu tako da ne znam tocno u. koju kategoriju ovo spada dal za unutrasnje uzgajanje ili vanjsko tako da se unaprijed ispricavam ako sam pogrijesio i zamolio bih vas da mi objasnite ako nije problem,jer radim po cijeli dan pogotovo sad po sezoni i nemam bas vremena za trazenje informacija po forumu,pa ako mi mozete dati par savjeta da sto brze procvjeta,jer se bojim da bi ju uskoro mogli vidjet sa okolnih balkona a to nikako nebi zelio da me neko prijavi....Dali bi ona procvjetala kad bi ju npr. stavio na par dana u mrak pa onda izvadio na svjetlo?
Hvala
 
29.03.2010
14
2
0
38
Unutarnje uzgajanje znaci uzgoj u ztvorenome ispod umjetnog svetla,gdje Ti glumis prirodu i i stvaras sve potrebne uvjete za rast i razvoj drage nam biljke.Vanjsko uzgajanje podrazumjeva da biljk raste vani na suncu u zemlji ili u nekakavoj posudi.U unutrasnjem uzgajanju ti uvjetujes kolicinu i trajanje svijetla,tako kad biljka dovoljno poraste promjesnis period svjetla sa 24-0 ili 18-6 ovisi kako tko radi i namjestis ga na 12-12,znaci 12 sati totlnog mraka i 12 sati svijetla.Sto u biljci potice lucenje hormona rasta i eventualno cvjetanje ako je zenka.U prirodi se dani skracuju tek poslije 20.08. znaci dano postaju kraci a noci duze i to u biljoze potice cvjetanje.ti svoju dragu mozes i dalje drzati na balkonu na suncu,ali ces je morat svako vecer unosit u mrak i ond vracat na sunce.Neces bas puno postic ako je stavis u mrak na par dana osim sta je mozes sje...at oa dobit hemfrodita umjesto curice.eto nadam se da sam bio od pomoci
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker

Remus

Banned
Banovan
31.01.2009
116
8
18
41
Fino objasnjeno..dodajem da imas opciju savijanja same biljke (LST) i time je sprecis od nezeljenih pogleda preko balkona. Ako tako moze da pomogne,plus poboljsava urod biljke!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.