Da li je ovo marihuana?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
29.12.2012
20
4
3
32
Ovako vec godinu dana razmisljam o tome gde i kako da zasadim biljku. Podelio sam to sa jednim drugom za kojeg znam da ne prica puno i on mi je nabavio seme. Seme nije kupljeno, vec je dobijeno kada je on kupio sebi da pusi. Uglavnom kada mi je doneo, stavio sam seme na oko 12 - 16sati u vodu, i zatim u vlaznu maramicu na jedan dan. Seme nije proklijalo ali sam ga ja ipak zasadio u casi od jogurta. U tu casu sam stavio zemlju onu iz cvecare iskopao rupu i sve normalno zasadio, ali bez klijanja. Zalivao sam posle toga jedno 2 3 dana ali nista nije izlazilo te sam ja odustao. (Inace biljka stoji na balkonu terase na juznoj strani)... Ne znam ni sam zasto sam izasao na taj balkon ali nesto mi je skrenulo pogled ka biljci i video sam ona 2 lista osnovna, ali me je zacudilo sto je imala ljubicaste krajeve, te sam ja odlucio da je zalivam jos koji dan da vidim sta ce se desiti. Biljka nije znatno porasla ali je krenulo nesto novo da raste izmedju ta dva mala listica, kao neki pupoljak... Sad ono sto ja hocu je samo da mi kazete da li je to marihuana ili neka travka obicna? Hvala unapred
P.S. Ispod ta dva lista je ljubicasta boja ne zelena. DSC00547.JPG
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Gace na ormaru u kutu su ti u fokusu a ne biljka koju drzis u ruci, ako ti kamera ne moze fokusirat toliko blizu malo udalji predmet. Pobogu zar ne vidis da te bole oci kad gledas u fotku i da nesto nije u redu s tim
 
29.12.2012
20
4
3
32
hahaha, nisu gace nego krpica neka ali izgleda kao da su gace jer je knjiga preko nje. Ne bitno.
Sad cu uslikati bolju sliku.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.