Dali se moze sljedeci dan vidjeti da sam jucer bio high ili ako sam mamuran da to neko skuzi?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.07.2018
0
2
3
Pozz, imam 19 godina i bit ce mi prvi put da probam travu, spliff.. I zanima me dali ce se vidjeti sljedeci dan da sam bio high po umoenosti ili necemu? I kako sakriti miris, crvene oci i te stvari? Koliko ce dugo crvene oci trajati?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and NewPlayer

NewPlayer

Aktivan Član
14.06.2018
809
5.172
233
Zapalis vani dzoju i nema nikakvog smrada, oci kako kod koga ali mislim ako si tip osobe kojima je crvenilo izrazeno da ti svejedno nece trajati duze od sat-sat ipo
Poslije dzoje obavezno pojedi nesto.. Ma ustvari sve ce ti biti jasno kad zapalis, nije dop trava je :D
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.020
2.598
Nevada, USA
Slijedeći dan ćeš biti onako malo smušen/zbunjen, ali ništa strašno...ujutro popi kavu:kafa: i kroz sat, dva ćeš već biti svoj...sve u svemu dobro, opušteno i zadovoljno ćeš se osjećati za razliku od alkohola od kojeg si mamuran i boli glava:thumb:
...za crvenilo kupi kapi za oči u ljekarni (proculin, vizol ili visine...), kap u svako oko i to je to, odmah djeluje...visine su najskuplje, pa su bolje ove prve dvije...čak sam uvijeren da su visine lošije tj. nekada ne djeluju na vrijeme;)...za miris kao što kaže NewPlayer...neće ti se uvući u odjeću ako zapališ na sviježem zraku i ako baš ne podimiš baklju:razvaljen::
 
Poslednja izmena:

NewPlayer

Aktivan Član
14.06.2018
809
5.172
233
Sto se tice kapi definitvno proculin, tu bi se slozio s badijem, visine nikako, skupe su a lose cak ti se moze i pogorsati stanje( znam iz iskustva), proculin ti je 15 kn i za 2 minute budu ljepse nego sto su bile prije nego sto si zapalio :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.020
2.598
Nevada, USA
tako je, čista pljačka...čak ne bi niti bilo toliko sumnjivo da je manja razlika u cijeni...ako se ne varam visine su oko 40 kn:eek:, barem su prije bile...