Dalmatinski Rudelaris

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
naravno da je moguce...samo sto to nije bio muzjak nego hemafrodit...
a te grovere posalji ovde...imamo bas sada van sezonski upis u prvi razred obrazovanja...
 

BossGrow

Aktivan Član
04.12.2006
110
21
18
41
novi sam na forumima pa da se predstavim, imam sreæu da živim na takvom mjestu da je kod sadnje vani upitna samo kolièina, složio sam i staklenik od 20ak kvadrata i rekao bi da imam nekog radnog iskustva, ali sunca je malo pa prelazim na indoor gdje sam stvarno poèetnik, sreæa da ima ljudi koji znaju pa æemo i to savladat, složio sam neki box i tako ide polako, trenutno imam 8 phillipsovih štednih od 23w, mislim da je 1200lm svaka, na box od 60-60-120.
zanima me jeli mi treba ventilator ako mi je temp. oko 30C i dali kako utjeèe ultra violetUV svjetlo na rast ili cvjetanje
 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
Uv zrake nemaju neko veliko znacenje bitan je crveni spektar svijetla za cvijetanje to sa stednima je ok za vegetaciju za cvijetanje ce trebati jos nesto sa crvenim spektrom
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
neznalica je napisao(la):
naravno da je moguce...samo sto to nije bio muzjak nego hemafrodit...
a te grovere posalji ovde...imamo bas sada van sezonski upis u prvi razred obrazovanja...

:ludaci_lol:

@ BossGrow : pogledaj malo po forumu i sajtu,procitaj,razmisli,osmotri...Nemoj da postujes napamet,nego nadji temu kojoj pripada tvoje pitanje!I procitaj pravila foruma!I radi sebe i radi nas.

pozdrav
 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
Sa radoscu objavljujem sa je ozivljavanje uspjelo i da je malena odnosno jedan cvijet skoro bez lista pustio novu grancicu...