Devojke i vutra

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.05.2007
21
3
0
36
ja licno ne volim blejati sa curom naduvan. volim blejati sa ortacima sa kojima duvam. i onda se ribe istripuju, mnogo gadno. i nedaj boze da ti postave uslov : ili one ili vutra. i njima nesmeta kad im najbolji drug duva, ali decko nikako:thewave:
 

High Times

Aktivan Član
05.12.2007
78
3
0
73
cudi me da nitko nije "procita" lika(gaucho),pa sam kaze da je curi da acid,znaci jadna je bila pod njegovim terorom,otvorile su njene oci i zaprepastila se kad je spoznala skim se spetljala i pokusavala utec od njega,a on je stalno gleda u svoje zabiljeske i jadnoj sugerira sta ce mislit,ajme koji je to gmizavac.
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
ajde ajde, necemo sada skretat sa teme. nitko nikom ne gura nista u usta, osim ako on/ona to zeli primiti.

a ne znam to vam je sa zenama cudna prica. pomalo poput bajke. u biti tajna je u tome da one nemaju blage veze sta hoce, misle da znaju, ali nemaju blage. rijetke znaju.
u vezi "misle" da imaju pravo postavljat neke uslove, mjenjat, nametat- ali sve pod isprikom da je to za tvoje dobro a u biti decka podreduju sebi, modeliraju. u biti jadne misle da djeluju u plemenite svrhe, misle za vas umjesto vas.

ja stvarno ne razumijem kako itko na ovom svijetu moze da mi govori sta da radim, sta je dobro i sta je lose za mene. ja razumijem da me netko opomene/upozori ako srljam u nesto, ali nametat stvari je totalno van svake logike. a eto zene vole imati kontrolu nad necim i najcesce nad deckom. nece on meni bos hodat, nece on meni dasku pustat gore, nece on duvat, nece on sa svojima samo vani..nece nece nece...pa brate sta imas to od veze?? logor rezim ili ljubav?

svaka djevojka koja je sigurna u svoju vezu, decka i njihov odnos nema potrebe nametat ili ugnjetavat. ako to radi to je samo dokaz da nije nacisto.

treba ih pitat: a zasto ne zelis da duvam? tko zna mozda saznas i debilan razlog koji stoji iza nadurenog lica :))
 

Django

Aktivan Član
06.05.2008
99
2
0
38
mene je jedan djevojka ostavila jer nisam htio prestat pljugat, naravno prva tri mjeseca veze joj nije smetalo, samo je odjednom počela prigovarat zbog toga, a znala je i ona koji put pušit samnom

a najsmješnije je što je godinu dana kasnije završila s jednim likom koji isto stalno puši, ali sad to njoj više ne smeta, mislim da bi se mogli i ženit uskoro, već su dugo zajedno...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pustinjak

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
ha koja strava ima hotness level, to se inače mjeri Šandorovim rektalnim mjeračem i to tako da se sonda mjerača utakne u pretkhodo klistirani anus te se pritiskom na dugme počinju oslobađati ioni fosfora koji se lijepe na stijenke anusa, pritiskom na drugo dugme oslobađaju se fotoni koji se odbijaju od stijenke anusa prekrivne fosforom te se hotness level mjeri prema refleksiji tih istih fotona
 
  • Sviđa mi se
Reactions: kiseonik

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
Šaman Šandor je napisao(la):
ha koja strava ima hotness level, to se inače mjeri Šandorovim rektalnim mjeračem i to tako da se sonda mjerača utakne u pretkhodo klistirani anus te se pritiskom na dugme počinju oslobađati ioni fosfora koji se lijepe na stijenke anusa, pritiskom na drugo dugme oslobađaju se fotoni koji se odbijaju od stijenke anusa prekrivne fosforom te se hotness level mjeri prema refleksiji tih istih fotona

HAHHAHAHHAHHAHAHHAHAHHAH
HAHAHHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAH
HAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAh

hahahhaha

ovo nije normalno xD
ovaj forum...ufff..trebao bi zakonom biti zabranjen :)
 
03.05.2007
21
3
0
36
jebote.... KAKAV SHIT... u bg totalno ludulo. klinke pukle... , puklo ih prolece...
nadam se da je tako i kod vas u hudu :) i jos samo da imate dobru bleju i vrh:sand_play:
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
35
High Times je napisao(la):
cudi me da nitko nije "procita" lika(gaucho),pa sam kaze da je curi da acid,znaci jadna je bila pod njegovim terorom,otvorile su njene oci i zaprepastila se kad je spoznala skim se spetljala i pokusavala utec od njega,a on je stalno gleda u svoje zabiljeske i jadnoj sugerira sta ce mislit,ajme koji je to gmizavac.

NOT :D baš obrnuto :D ja san joj govori da netriba to uzimat, ali ona je mućala, nabavila i s par prijateljica se pukla, i još su imale 2-3 tripa koje je ona držala u sise, ali folija je izgleda riknula tako da joj je sve priko kože upilo

eto tako je bilo

ali već se ionako ovde ne puši skoro misec dan, nestašica gadna, a i 10g dođe 350kn pa štrajkamu "glađu"
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ma ja nemam problema sa devojkom sam vec 5g sve sto ja radim radi i ona pa obrnuto nikad nisam skrivao nesto od nje
tako da je to po meni naj.. kontam da se treba postaviti prema curi od pocetka do kraja i da netreba biti dvolican tj. kad si sa drugarima i nekakva osoba,, takav treba i da si prema curi ne?
bar ja tako resavam stvari i nema problema verujte mi.....
 
12.02.2009
1
7
0
34
RedSh je napisao(la):
ajde ajde, necemo sada skretat sa teme. nitko nikom ne gura nista u usta, osim ako on/ona to zeli primiti.

a ne znam to vam je sa zenama cudna prica. pomalo poput bajke. u biti tajna je u tome da one nemaju blage veze sta hoce, misle da znaju, ali nemaju blage. rijetke znaju.
u vezi "misle" da imaju pravo postavljat neke uslove, mjenjat, nametat- ali sve pod isprikom da je to za tvoje dobro a u biti decka podreduju sebi, modeliraju. u biti jadne misle da djeluju u plemenite svrhe, misle za vas umjesto vas.

ja stvarno ne razumijem kako itko na ovom svijetu moze da mi govori sta da radim, sta je dobro i sta je lose za mene. ja razumijem da me netko opomene/upozori ako srljam u nesto, ali nametat stvari je totalno van svake logike. a eto zene vole imati kontrolu nad necim i najcesce nad deckom. nece on meni bos hodat, nece on meni dasku pustat gore, nece on duvat, nece on sa svojima samo vani..nece nece nece...pa brate sta imas to od veze?? logor rezim ili ljubav?

svaka djevojka koja je sigurna u svoju vezu, decka i njihov odnos nema potrebe nametat ili ugnjetavat. ako to radi to je samo dokaz da nije nacisto.

treba ih pitat: a zasto ne zelis da duvam? tko zna mozda saznas i debilan razlog koji stoji iza nadurenog lica :))

:thumb:
nazalost, puno ljudi danas gura, ali ne ide. meni je jednas frendica u vezi vec par mjeseci s deckom koji ne pusi. nije mu smetalo na pocetku, zapalio je par puta s njom, ali to jednostavno nije za njega i to je okej. svatko moze izabrati da li zeli pusiti ili ne. naravno da ju je pilio da zasto onapusti, ali je bila toliko pametna a zavrsi to.
mozda je jeftino, ali gledam da li decko koji mi se svida i pljuga. ne bih bila s nekim tko ne. ne bih mogla slusati da me netko sevi u mozak zato sto ne radim isto sto i on.
kazu, suprotnosti se privlace, ali slicnosti se vole.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
RedSh je napisao(la):

a ne znam to vam je sa zenama cudna prica. pomalo poput bajke. u biti tajna je u tome da one nemaju blage veze sta hoce, misle da znaju, ali nemaju blage. rijetke znaju.

tajna je otkrivena :D
nazalost mi je to najgora osobina zenskog spola -.-
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
a nisu ni muškarci daleko, osim kad je upitanju sex :D onda znaju šta žele. ma isti smo, dvije razdvojene polovice jednog bića.
 
01.02.2009
0
6
0
38
je je slazem se sa weedranom...
u sustini ljudi dragi svi imamo svoje momente... al kad pogledas na kraju krajeva ne zna se ko je gluplji od koga xD
 
13.10.2008
40
2
8
33
Earth
evo moje price... prohodao sa curom prije 9 mj, u to vrijeme ni ja nisam cesto pusio, ali kako se blizilo ljeto postalo sve cesce i cesce... naravno njoj ispran mozak odmalena, trava - droga, narkomani i sl pm :) par puta se posvađali zbog toga i onda meni dopizdilo :D pocele moje lekcije o travi, da nije droga, dana bogom, i da oni kojima je jedini cilj se urokat ce zavrsit na igli poceli oni s travom il ne.. i dosao dan kad je probala i shvatila da je to nekaj najbolje na svijetu i od onda stalno pusimo skupa i super nam je :))
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
Moja cura uvijek samnom pusi i sve zajedno uzimamo. Cak i prvi put u zivotu smo zajedno pljugali a nismo se poznavali.