Devojke i vutra

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
11.02.2009
14
0
0
33
Zabljak 1992 je napisao(la):
Moja zadnja djevojka je pusila vise nego ja tako da takvih problema nisam ima,ali razumijem kad smeta ribama.nije nista vaznije od njih:icon_mrgreen:
greska kralju meni nije tako onda po tebi ispade da bi te devojka odvratila od vutre a to je smijesno ... nekome je vutra i raja vaznija od devojke
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
36
trabunjar.bloger.hr
ae još nekako kužim ove ženke isprana mozga što brane da kuriš...
ja sam bio neko vrijeme s takvom al nisam se previše zamaro :D već sam lago kad stignem.
uostalom zašto bi se uopće trudio govorit istinu kad znam da sam s njom samo zbog pi čke :p...

al ne kužim jednu frendicu...obožava thc. kurila je samnom prije i kad je stupila u seksualni pakt
(zapravo prohodala...al ne sviđa mi se taj izraza ispada ko da je prije jebanja bila invalid)
s tipom koji isto tako obožava thc ona je prestala :D,
a nije stvar u tome da ju je prošla želja.
puca mi srce kad joj se pruži prilika pa je vidim u moralnoj dilemi, a moral pobjedi.
kaže da ne želi da on kuri pa da ne bude licemjerna al svejedno me zbunjuje tolko nepotrebnog mazohizma.rađe bi onda bio licemjeran :p

e i da i šlag za kraj :)...čito sam na drugom forumu jadi ženke kojoj je dečko
dao ultimatum :D(...dečko...joj i dalje nemogu vjerovat da postoje takvi tipovi.
sigurno ga majka još doji, svake nedelje primi oprost božiji niz debelo crijevo i u slobodno vrijeme čita novi zavjet gluhima i sluša white metal i član je hdz madeži i...)
naravno ona ga je hladno odjebala i nastavila kurit :D
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ma nerviraju me ljudi takvi šta si umišljaju da imaju pravo branit nekome da radi nešto što on želi.
A ovo s curom koja je prestala pušit jer ne želi da joj dečko puši bi nazvao jednom riječi a to je glupača.
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
pff... sto? cim netko nije komformist odmah ga nazivaš mazohistom...
nekome moralna pobjeda pruža više zadovoljstva nego tebi te laži(mislim na one kad si lagao curama da ne pusis a pusio si) i vutra...
jedan covjek je rekao da je cisti konformizam ponasao kao bolest u tijelu...hrani se njime i unistava ga u svrhu svog napretka koji na kraju zavrsava smrcu i domaćina i bolesti...
dok se ljek zrtvuje(npr najpoznatiji leukociti al svi tako djeluju) da bi sprijecili bolest u svrhu da očuvaju domaćina i osiguraju napredak...
boli se netreba bojati, a bolest se treba ljeciti...
netko je krace rekao da konformizam i ideal konformizma je smrt, ultimativni počinak a amo svrha morala i ljubavi je u napredku i nitko mu ne pozna granice...
tako da ta zenska bila u pravu ili ne i postigla ona nekakakv moralni cilj ili ne djeluje plemenito i svaka joj čast...
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ma koji moralni cilj ja tu vidim samo licemjerje.
Pošto je i sama pušila ne vidim zašto bi branila dečku da radi to isto osim ako je njena konzumacija marihune bila slabost njene ličnosti jer je oduvjek to smatrala nečim lošim ali nije imala snage se otrgnuti tome zlu dok nije dobila motivaciju za to u vidu podrške svome dečku( čisto sumnjam u ovakav scenarij).

Meni to više liči na osobu koja je spremna žrtvovati dio sebe i svoga života radi kontrole nad istim kod druge osobe što je krajnje debilno, licemjerno i u neku ruku sadomazohistički
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

oldbulllee

Aktivan Član
21.11.2008
93
1
0
43
hehe
moja zenica purnja mnogo vise no ja. u stvari se u nasoj kuci dzidza zavrsava za nju i zbog nje :icon_cool::eyebrows::icon_wink:
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
36
trabunjar.bloger.hr
Bugi je napisao(la):
pff... sto? cim netko nije komformist odmah ga nazivaš mazohistom...

ma ok sve to stoji što pričaš o konformizmu samo ne kužim
s obzirom na što ona nije konformistična?sebe?
(a kao što i kažeš čist konformizam je loš, ali konformizam je nekad dobar...npr. higijena.
treba razmišljat svojom glavom i tako prosudit što je najbolje...pa ako odbaciš to samo zato jer radi većina napravio si isto sranje kao i čist konformizam.)

to bi bila neka pobjeda da je njoj napušavanje bila navika ili nešto štetno(kao što šaman kaže)...
ali ona je kurila možda jedanput il dva put mjesečno(a ponekad ni tolko)
i ne misli da joj šteti...dakle jedino smisleno objašnjenje je da je mazohist.
s obzirom da radi nešto što ne želi samo da bi radila nešto što ne želi, a ne da postigne neku pobjedu il nešto plemenito.
kad sam je pito zašto je prestala nije mi čak ni znala odmah reć odgovor...
mislim da joj je ovo što tvrdi za dečka samo isprika.
(bah sad se razmišljam da ovo možda obrišem ipak mi je frendica a ja je tračam)

što se laži tiče ne pružaju mi one same zadovoljstvo već ga samo omogućuju :D...jeb plitak sam ja čovjek što se takvih stvari tiče
 

TotalUnderground

Aktivan Član
03.11.2008
64
6
0
35
au koja tema..heheh..
mene je moja ostavila,delom zbog trave koju nikad u svom zhivotu nije probala,niti planira,njoj je tatica reko da to ne valja i tu je kraj priche..to shto svake nedelje ide na kvarcovanje je inache skroz ok i zdravo..pih,kako sam samo bio glupav da se upushtam u tako neshto..aj shto sam se tripovao da ce me keva provaliti nego sam i sa njom imao problem..
slone ti si legenda,u jednu rechenicu si slozhio moje misli..svaka chast..!!:)))
kad pogledam unazad na tu vezu,smejem se samom sebi i toj patnji koju sam na kraju pretrpeo,dosta sam nauchio iz te veze i shvatio da trazhim ustvari totalno suprotan mentalni sklop od njenog..
a jebiga kad imash 17 ne vidish dalje od sise,jeli...XDD
 
01.02.2009
0
6
0
38
wannabeshaman1 je napisao(la):
uostalom zašto bi se uopće trudio govorit istinu kad znam da sam s njom samo zbog pi čke :p...

mislim na ovo se moram odvalit smijat, ma ev valjam se po podu, jos malo pa idem niz stepenice i zavrsit cu na ulici pa u rijeci Jali xD
strasno strasno
hahah



mislim da mi nije normalno uopste postojanost takvih osoba xD...
sto bi se druzila il nes vise od toga s osobama koje me ne postuju,
sta ce ti veza i te zajebancije ak taj tebe ne voli i nije mu stalo do tebe takav kakav si, sam odjeb takve osobe i bice sve ok, a ak ti je do sexxa, pa to mozes danas pronac na svakom cosku... sto se cura tice sam im pokazi dobar Qur i et lete, a i deckima dobru Sis i lete...
i cica mica gotova prica...

i jedan xD za kraj bwah
 

Eva Rain

Aktivan Član
09.03.2009
161
8
0
32
Heh, sto bi jednostavno kad moze komplicirano. Ma dajte ljudi sta se zajbavate sa tim praznoglavim trebama, pa to je samo za jebati i nista vise. Pa ja da sam musko ne bi ni luda vucarala takvu curu sa sobom mjesecima, i jos da mi pridi zbog toga sto duvam. Ako vam je vec do nekih dubljih veza onda nadite curu onako kako bog zapovjeda :icon_lol:

Nema sanse da bi ja bila s likom koji ne duva.

P.S. Wannabeshaman1, znaju cure sta hoce, samo pocni se kretati u pravom drustvu a ne gubi vrijeme na poleguse i kvocke :icon_lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and Bizzzo

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
pa wicca, ako je i njoj samo do qurca onda su pravi yebački par :D, ali ako mala brije dublje stvari onda, hm hm...
wannabe možda ti je frendica čula za "rak testisa" pa se zato tako ponaša :)
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
36
trabunjar.bloger.hr
Eva Rain je napisao(la):
P.S. Wannabeshaman1, znaju cure sta hoce, samo pocni se kretati u pravom drustvu a ne gubi vrijeme na poleguse i kvocke :icon_lol:
heh ko da rađe nebi bio s nekom psihonautičarkom s kojom mogu dijelit strasti i bit iskren.
al to mi je i dalje više san nego mogućnost...moja bijela jahačkita.
di se obično kreću psihonautičarke niskih standarda?
(javna kuča i gat otpadaju zbog boleština, prepone kao tvornice sira mi nisu nimalo privlačne..još bi i alergiju dobio:eek:hno:)
Weedran je napisao(la):
wannabe možda ti je frendica čula za "rak testisa" pa se zato tako ponaša :)
:D uf s obzirom da isključivo puši one cigare na kojima piše da uzrokuju pobačaj i oštećenja fetusa sumnjam da ima neki zaštitnički stav prema mogućem uzroku trudnoće.
 
12.02.2009
1
7
0
34
Eva Rain je napisao(la):
A sto niskih standarda, nemoj tako jebi ga
Naci ces ti vec neku koja valja, vidjet ces :costumed-smiley-027

:thumb:
nemoj si vec sad poceti spustati kriterije, jer ces do tridesete past na sisavce. mladi smo, uzmi dodaj. :costumed-smiley-027