di se moze kupit bong,lula???

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DinkoCentar

Aktivan Član
07.07.2008
54
0
6
44
ilica 37 ja mislim, blizu krizanja sa frankopanskom. Udjes u dvoriste i unutra imas neki metal shop i smart shop. Slobodno pitaj lika koji radi sve sta te zanima u vezi bongova, pajpova ili sta ti vec treba i sve ce ti objasnit.
 
27.09.2008
7
0
0
42
Da, ali jel ste bili šta tamo u zadnje vrijeme? Ja sam u zadnjih mjesec i nešt bio 2-3 puta i nema ništa. Ni bongova ni lula, 3 vrste rizli koje imaju i na kiosku, pa čak i majci ima manje. LIk mi svaki put kaže da za dva tjedna dobivaju i tak uvijek. Sad nisam bio tjedan, dva možda je stvarno dobio. A one rizle RAW tražim tamo već 5 mjeseci i uvijek dolaze za tjedan dana, a nikad ih nema.
 

DinkoCentar

Aktivan Član
07.07.2008
54
0
6
44
Duplo Golo je napisao(la):
Da, ali jel ste bili šta tamo u zadnje vrijeme? Ja sam u zadnjih mjesec i nešt bio 2-3 puta i nema ništa. Ni bongova ni lula, 3 vrste rizli koje imaju i na kiosku, pa čak i majci ima manje. LIk mi svaki put kaže da za dva tjedna dobivaju i tak uvijek. Sad nisam bio tjedan, dva možda je stvarno dobio. A one rizle RAW tražim tamo već 5 mjeseci i uvijek dolaze za tjedan dana, a nikad ih nema.

bila mu je roba na carini, dobio je sad pajpove i bongove, vidio sam prije nekoliko dana frend je baš pajp kupio
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
doors_of_perception je napisao(la):
Lulicu od stakla, onako lijepo zavijenu i smotanu, baš bih volio...i èisto sumnjam da bih to mogo napravit.

Lulu od drva radit...u to bih se veæ upustio sa Zadovoljstvom. To sam planiro...i mogo bih se u to uskoro upustit :lol:

Možeš sam napravit bong, al od plastike.

Hhehehe eeeee tra la la la laaaa ja sam dobio lulu drvenu kao nagradu, ima skoro godina... :) Zapalio dva puta samo, čuvam je više kao suvenir, jer piše na njoj www.vutra.org, a baška što se potrudila naša jedina Vutrolina... :)
Sorry na OT
 

Buckaroo Banzai

Aktivan Član
19.08.2008
111
0
16
35
smartshop zasada nema nista jer su ga pokrali (kako je rekao) i sada nabavlja novu robu. Isao sam kod njega kupiti bong i ima samo drvene do bambusa (btw dobar okus :). Kupio sam tog i curi moram mu ici reklamirat inace izbor nikakav... eto toliko o mojim iskustviam sa smart shopom.
 
06.02.2010
1
0
0
32
jel neko zna da li ima neki takav shop u Pancevu (taj grad je u srbiji ako neko slucejno nezna)ili da li ima tako neceg u india shopu???
 
06.09.2008
19
3
0
44
kakvo je stanje sada u Zg za nabavku bonga? Trebao bih neki s kojim se lako barata, za 1 osobu naravno, po mogućnosti da se može lako čistit i čak oprat u suđerici
 
03.07.2009
19
3
3
37
vidio sam postove al dosta su stari, pa da pitam i molim vas ako neko moze odgovorit, dal znate gdje se u Rijecu MOZE kupiti bong, pipe i slicno? jer nisam bas cuo za neki takav shop
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
36
trabunjar.bloger.hr
nikako da nadem opciju za izbrisat post :p
ugl počeo sam pisat o ornamentu(stari grad, ulica šišmiša)
tamo sam našo lulu koju kad sastaviš liči na gljivu, može se nosit ko privjesak i teško da će neki laik skužit za što je...al sam tek kasnije skužio da me brainchip preduhitrio
 
17.03.2010
1
0
1
33
zdravo...zanima me da li se može u smart shopu kupiti ona mala cjevčica za bong na koju ide marihuana...ili to ide samo uz bong jer mi se razbila
 
09.04.2011
0
0
0
37
do sad najeftiniji proizvodi se mogu naci na facebooku ukoliko nadjete Rasta gift shop, tamo ima nekih slika ali u katalogu mozete dobiti detaljne iformacije. Bongovi se krecu od 25KM pa na vise. Lule su jako jeftine od 10KM pa na vise, za 15KM se moze kupiti jako odbra lula
 
05.08.2011
22
0
1
33
ja ne mogu otvorit ovu stranicu Giftshop. jel zna iko gdje mogu naruciti neki manji bong preko neta da znam da ce mi stic postom? u mom gradu nema bas nigdje za kupit..