dim gust kao mlijeko

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Frula

Virtuoz
30.10.2007
193
9
18
32
www.badgerbadgerbadger.com
hehe XD
super.
btw..zar nije alkohol stetan za organizam? :p


***ali svakako najlakse je to napravit sa:

cigarom
bocom od 0.5 L
alufolijom


1) Cigarom napravis rupu na boci
2) od alufolije napravis čep i probušiš rupice
3) stavis vutru u cep i zapalis

i jednostavno sam prstom zatvoris rupu na boci da dim ne izadje
 
07.02.2007
24
0
0
42
deny23 je napisao(la):
evo nesto jako jednostavno a ubija za popizdit i ide jako jako malo vutre.Ja to v
ec 2 god.prakticiram i odlicno mi je,vjerovatno ste probali al neka evo.

Uzmes plastičnu bocu od 2.5l(od coca.cole)i jednu od 2l.
Bocu od 2.5l prerežeš odozgor otprilike 15cm,
onda bocu od 2l prerežeš joj dno.
Bocu od 2.5l napunis vodom i u nju stavis ovu drugu bocu,
e kad ste to napravili ja uzmem od nes kave onaj alu poklopac i od njega napravim čep i probusim rupice al može i alu folija i taj čep staviš na bocu od 2l.
U taj cep stavis jako malo vutre upalis upaljač i izvlačiš jako polako prema gore
kad dodes do kraja maknes čep i srrrrk,punim plucima.Dim bude toliko gust da bude kao mlijeko onako se prelijeva u boci ovisi koliko sporo izvlacite prema gore i koliko ste stavili vutre.Ja bar tako stedim vutru 2 takva dima i aj bok,od jedne pljuge sto bi normalno zapalio sam nas 4 se toliko ubijemo ono skroz.stavit cu slike za jedno sat vremena kad mi zena dođe ako nekog zanima kako bi to izgledalo


Druze to ti je smoke on the water, to je odavno koristeno, cak je i Deep Purple za to napisao pjesmu :)

sa kantom je najbolje, ali modificiras sto vecu flasu, tj, vrh napravis od lima, zacas je to, da ne gubis na onom bahatom skidanju i poavljanju prcedure, cak zna nekad se rasuti :D
 
13.02.2008
5
0
0
37
Bugi_bi je napisao(la):
netko je vec skicirao i pisao o ovome...a sigurno smo svi provali :D
sve u svemu nije najbolji....
meni je draza gravity metoda...

deny23 je napisao(la):
picture067qr5.th.jpg



ej ja nikad nisam slao slike pa vjerovatno da nece valjat jebi ga

E ova fora je do jaja,radio sam malo manje prakticnu ali obimniju akciju na jednoj kucnoj zarci. Koristio se kanister od 5l i kada puna vode,malo gumenog creva i PALJBA...
E a slicna gustina dima moze se postici sa tzv TRUBICOM... Onaj deo flase od Cole koji ovde nije upotrebljen probushish s boka,tu smestish blant,dlanom sapushish isecen otvor s donje strane,a na grlic cimash kad dim bude zadovoljavajuce boje NAGLO sklonish ruku a na grlic izvrsis snazan atak i dozivis odlican shat !!!:bonappetit: