Dinafem, Super Silver & Moby Dick under LED

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.619
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
Jedan clan sa foruma je uzgajao himalaya gold i dao mi da degustiram head to je tako mild high ,kreativna skroz dakle ako crtas,radis ili sviras muziku tu ces se pokazati najboljim :) dok je silver haze sativchina uplifting mind high i nema toleranciju ,mobija nisam pusio . Lijepe biljke,sretno do kraja neka se pune sada .
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.013
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
@Bizzzo
Budemo vidili sta ce one reci,nesto mi se i neda ponovo raditi flush :D
Mozda im samo izmedju punih dam po 10tak litara vode
@Nixa86
Ma eto ja kad sam sebi naso savrsenu ganju povukli je iz prodaje,himalajka je meni savrseno sjela.Mene je prvi put dobrano zdrmala,cak sam se malo bio i pogubio od nje. Nije bas mild high kako ti opisujes :)
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.241
1.687
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Svijetla nikada previše , pogotovo sa L.E.Dom .
Odlično izgleda , svaka čast .
Ja bacam Mars Hydro 1200 na testiranje , mora biti zanimljivo u kombinaciji sa SCROGom :)

Topla preporuka za sljedci grow : DIY CO2 sistem .
Za takav mali prostor čak i home made kvasac/šečer CO2 sustav zna čuda napraviti !
 

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
Pa kaj je tak velika razlika sa co2?Nikad nisam čitao u vezi toga,a pročito sam i boga i vraga,a i ovdje ga rijetko spominjemo!:whato::
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Ma dobar je Co2 ali moras ga pustati dok je ventilacija ugasena.
Sistem sljaka samo ako curi direktno na biljku 100 cuda ali ako se sve usvira co2 radi cuda :) dobro mozda ne bas cuda ali isto kao i izbusen pot.Moze i bez toga ali sa tim je za nijansu bolje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lauba

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.241
1.687
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
CO2 je teži od zraka , uz pravilno postavljenu ventilaciju CO2 se zadržava u grow boxu dovoljno dugo da ga biljke apsorbiraju .
Ako ti je draže ili lakše sa 2 tajmera možeš napraviti jednostavan system gdje se svakih 3h ugase ventovi na 1h i upali se CO2 .
Tako 3 puta u svakom ciklusu tvoje bilje dobije dašak alpskog zraka .

Sve se može uštimati ... A kada jednom uštimaš ...vjeruj mi da ce biti bolje za nekoliko nijansi . Možda čak i promjeni boju :)

Ali ako već imaš CO2 sustav kupljen na ebayu ili u growshopu ... onda čak možeš raditi i bez upuha/ispuha .
Ima par razloga zašto zatvoreni sustavi postaju jako popularni na zapadu.