djelovanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
14.05.2013
1
0
0
Bok ljudi,imam jedno preglupo pitanje al dobro.Znači ono amater sam,nisam nikad probala a mogu pa me zanima koliko dugo sati vas drži? Znam da je prejadno pitanje,al me zanima.
 

MornarPopaj

Aktivan Član
14.04.2013
110
55
28
ako je dobra dzizda zna drzati po 5-6 sati, al sve zavisi kakva je i kolko ces ispusiti :D
probaj neces se pokajati :p
 

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
sto ti je duzi staz (redovnog duvanja) manje te drzi.u principu (brid i domaja) oko sat-dva jedna buxna 100tka.dobar unkic zna da drzi malo duze i kad spusta je lakse tj nema zakucavanja,glavobolje itd,nekako si bistriji i opet mozes da nastavis.sve to zavisi od osobe do osobe,kakva je vuja,masna ili suva,koliko mixa etc...znao sam od 12 popodne do 6 uvece da sprzim 17buxni sa ortakom,al to je prepusavanje i ne znas de bijes :D E sad ja bi voleo da sam pocetnik i da me jedna sprzi sto kaze vutrica 5-6 sati :D al to mi se nije skoro desilo xexexe
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Jao jao, sramota vas može biti! Ovako nagovarati mlado djevojče! ccc... znate li da je to protuzakonito? Koliko je tebi godina mlada damo?
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
prosjecno vrijeme je od 1 do 4 sata... varira kao sto su kolege spomenule :)

peace out !
 
08.01.2014
1
0
0
Ma ja sam probao prvi put i to najbolju robu u zemlji.. Koji su mene tripovi pucali,covjecee.. Bio sam totalno katatonican,ono buraz ne mozes govorit,a kamo li osoviti se na noge, mene nije ''podigla'' nego ''spustila''. Dva sata sam spavo na nekom brdu ,na kamenju,nisam se mogao pridignuti nikako,pocelo se smrkavati,a ja ne mogu hodati. Mene je drzalo cako od mozda 15h pa je totalno prestalo djelovati negdje oko 23h-ono skroz ciste glave,nakon sto sam bio urokan i spavao 5h.. Koji su ono tripovi, uf rekao sam nikad vise.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.