Dnevnik konzumacije - prvi puta "Crohnova bolest - kronična bol"

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Gotov još jedan dan koji je iza nas:icon_lol: kako koristimo "ulje" 1. današnju terapiju sam dao ženi oko 09.30h od 2 zrna riže i dopodne je prošlo OK, žena kuhala rućak i imala zanimaciju u kuhinji, a ja odlutao do trgovine i laganice se osunćao jer je vrijeme superiška, sve je izvuklo van i ljudi rade bašće i uživaju, 2. terapiju sam joj dao oko 14,30 i poslijepodne je prošlo isto OK, žena zalutala kod susjede na jedno 3h:icon_lol: i zabavljala se poslije s "jojima opet":ridinghorse:, 3. terapiju sam dao u 21.30h od 3 zrna riže i nadam se da neće biti nekih problema te bi dan mogao zakljućiti kao vrlo dobar glede stanja žene.Žene je prošlu noć dobro spavala i odmorila se, pa se nadam da će i noćas biti tako barem se nadam, vidjet ćemo.........

Hvala svima na razumijevanju i potpori my :family1: .
 

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Jućerašnji dan je prošao OK, ženi sam 1. terapiju dao oko 09.30 h od 2 zrna riže i dopodne je prošlo OK, žena kuhala i zabavljala se s "jojima":ridinghorse: ima ih skoro već za izvoz, 2. terapiju sam dao ženi oko 15h isto od 2 zrna riže i ostali dio dana je prošao OK nije se žalila na bolove i grćeve:icon_lol:, 3. terapiju sam joj dao oko 22h od 3 zrna riže te se nadam da će žena dobro spavati kao i prethodne 2 noći.Probat ću od ponedjeljka ići sa dnevnom terapijom na 3x2 zrna riže i mislim da će to biti OK, ali vidjet ćemo kako će proći ovaj vikend.Jućer sam malo zakasnio glede izvješća malo sam se "zaigro" na kompu:ridinghorse:

Hvala svima na podršci i razumijevanju...... a uzvješća slijede po obićaju,
 

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Iza nas je još jedan dan korištenja terapije te sam 1. današnju terapiju od 2 zrna riže dao ženi oko 09.30h i dopodne je prošlo OK, žena je kuhala rućak, malo spremala i zanimala se s opet s "jojima":icon_lol:, 2. današnju terapiju od 2 zrna riže sam joj dao oko 15h i sve prošlo OK, žena malo "ubila oko" od cca 2h:icon_lol: i odlepršala kod susjede na trać partiju, 3. terapiju od 2 zrna riže sam joj dao oko 22h te se nadam da će se malo i naspavati i odmoriti.
Poćeo sam s laganim smanjivanjem terapije da vidimo kako će biti onda, sad je to 3x2 zrna riže od većerašnje terapije pa će tako biti par dana da vidimo hoće li se održati ovo dobro stanje:vb_wave:.Kad bi bilo ovako ko zadnja 2 dana bili bi i više nego zadovoljni učinkom iste ali vidjet ćemo.......

Hvala svima na razumijevanju i savjetima.
 

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Završen još jedan dan glede terapije, ženi sam dao prvu terapiju oko 09.30h od 2 zrna riže i dopodne je prošlo uglavnom OK, žena kuhala rućak, a ja visio po obićaju na kompu, 2. terapiju sam joj dao oko 15.30h od 2 zrna riže i poslijepodne smo uglavnom gledali TV i odmarali te je isto prošlo zadovoljavajuće ali su se opet bolovi i grćevi(u blažem obliku ali tu su....) pojavili u većernjim satima oko 21h otprilike, 3. terapiju sam ženi dao oko 21.30h od 3 zrna riže i nadam se da će se žena malo barem naspavati i odmoriti ali vidjet ćemo što će biti.......

Hvala svima na potpori i savjetima, a izvješća slijede po obićaju....
 

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Ošo još jedan dan kako koristimo terapiju, 1. terapiju dao sam ženi oko 09.30 od 2 zrna riže i dopodne je prošlo dobro, malo sam se zabavljo sa ženom oko presađivanja ljubićica i još nekih sadnica koje smo presađivali u veće kaljiće
:icon_lol: moram se polako podućavati glede hortikulture jer dosad nisam kopao po zemlji osim kad sam tražio(gliste za pecanje):hehe:, 2. terapiju sam dao ženi oko 15h imalo smo odmarali te izašli u šetnju protegnuti noge i malo udahnuti svježeg zraka, 3. terapiju od 2 zrna riže sam dao ženi oko 21.30h.Uglavnom dan je prošao dobro uz pojavljivanje blažih grćeva i blage boli koja je podnošljiva te se nadam da će se žena naspavati dobro kao što je i bio slućaj u zadnjih par dana(nema problema glede spavanja):snupi:
Odradit ćemo još 2-3 dana ovako pa bi onda pokušao uvesti samo 2 terapije dnevno npr. 1. oko 11h i onda 2. oko 18h da vidimo kako će reagirati organizam na takvo smanjenje do sada je sve bilo OK.

Hvala svima na savjetima i podršci my :family1:
 

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Gotov još jedan dan glede korištenja terapije i ako sam dobro prebrojao to je 58 po redu da napišem orijentacije radi:sun2:.

Ženi sam dao 1. terapiju oko 09.30h od 2 zrna riže te je dopodne prošlo OK, malo smo izašli prošetati i žena je napravila rućak i tu se malo zabavila u kuhinji, 2. terapiju sam joj dao oko 15h i pojavili su se grćevi i bolovi u blažem obliku te je žena uglavnom odmarala uz TV i malo uspjela odspavati, 3. terapiju sam joj dao oko 21.30h od 2 zrna riže te se nadam da će žena uspjeti malo odmoriti jer se uvijek nekako bolovi s grćevima pojavljuju u većernjim satima, ali valjda će biti OK, vidjet ćemo..........

Hvala svima na podršci i razumijevanju.
 

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Još jedan dan je iza nas:sun2: koji je prošao OK.
Ženi sam dao 1. terapiju oko 09.30h od 2 zrna riže i dopodne je prošlo radno u kuhinji(žena pravila rućak) i bilo veliko spremanje po stanu, 2. terapiju sam joj dao oko 15h od 2 zrna riže te smo nastavili sa spremanjem(pranje prozora i dr.) uglavnom žena bila aktivna cijeli dan:icon_lol:, 3. terapiju sam dao ženi oko 21h od 2 zrna riže te se nadam da će se žena odmoriti jer je danas max. iskoristila dan i poprilićno se umorila, prošlu noć je slabo spavala radi grćeva i bolova ali nekako je i to iza nas.

Nastavak slijedi po obićaju te svima hvala na razumijevanju i podršci my :family1:
 

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Evo prošao još jedan dan kako smo na terapiji, ženi sam dao 1. terapiju oko 09.30h od 2 zrna riže i dopodne je prošlo OK, žena prošetala do trgovine:icon_lol: i prošlo dopodne, 2. terapiju sam joj dao oko 15h od 2 zrna riže i poslije podne su se pojavili grćevi i bolovi što bi mogli povezati s promjenom vremena(naglo poćeo piriti jak vjetar i mirisalo je na neku oluju, palo vrlo malo kiše) ali se ipak malo smirilo, 3. terapiju sam dao ženi oko 21.30h od 2 zrna riže, naravno bolovi su prisutni/dao sam joj 15kapi Tramala jbg/ pa se nadam da će se žena uspjeti malo i odmoriti kad poćne djelovanje terapija.Povremeno smo ipak prisiljeni riješiti se bolova na taj naćin nažalost, ali to je u tako maloj mjeri i povremeno da nije zabrinjavajuće.

Hvala svima na savjetima i podršci, a izvješća slijede po obićaju......
 

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Gotov još jedan dan korištenja terapije:
Ženi sam dao 1.terapiju oko 09.30h od 2 zrna riže i dopodne je prošlo OK, mal se žena zabavila u kuhinji sa rućkom, 2- terapiju sam dao ženi oko 15h i poslijepodne je prošlo isto OK, malo smo ja i žena prošetali 1h i osunćali se i malo udahnuli svežeg zraka:sun2: pa se nadam da će bolje spavati kao i ja:icon_lol:, 3. terapiju sam joj dao oko 21.30h od 2 zrna riže i valjda će spavanje biti OK barem se nadam, danas je dan prošao relativno OK bilo je blažih bolova i grćeva za što je zaslužna ova promjena vremena jbg. ali to nemožemo izbjeći........Od sutra bi krenuli sa 2x2 zrna riže tokom dana da vidimo kako će biti s tim naćinom uzimanja znaći oko 11h i oko 18h otprilike.

Hvala svima na podršci i razumijevanju, a izvješća slijede po obićaju......
 

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Evo prošao još jedan dan korištenja terapije.
Ženi sam dao prvu terapiju oko 11h od 2 zrna riže i dopodne je prošlo OK, uglavnom žena je odmarala malo slabije je spavala pa je tim putem nadoknadila malo sna, a i nema se što puno raditi po stanu, 2. terapiju sam joj dao oko 18h od 2 zrna riže te je i poslijepodne prošlo relativno OK uz prisustvo grćeva i bolova te nas to sve prati i tokom većeri, ova promjena vremena(malo je padala kiša i jako je pirio vjetar) utjeće na to i to nemožemo izbjeći te se nadam da će uspjeti malo odmoriti.
Vidjet ćemo kako će biti, svaka promjena zakaći nas ovako i bude obićno 2-3 dana lošije jbg.

Hvala svima na razumijevanju i podršci te od danas ide ovaj naćin terapije pa ćemo vidjeti kako će organizam reagirati na uskratu 1. terapije, a samim time i manje ulja.
 

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Malo kasnim pa da završimo i jućerašnji dan glede terapije.
Ženi sam dao prvu terapiju oko 11h od 2 zrna riže idan je poćeo sa blažim bolovima i grćevima koji su se nastavili tokom dana jbg. te sam 2. terapiju dao ženi oko 18h od 2 zrna riže te pošto su se bolovi pogoršali dao sam ženi i 15kapi Tramala jbg. nemožemo drugaćije regulirati bol nažalost pa smo prisiljeni ponekad uskoćiti s navedenim "njesra":eek:hno: ali dobro je što nije svakodnevno i to smo željeli izbjeći i max. smanjiti te po mogućnosti i potpuno ukloniti ali vidjet ćemo kako će se situacija razvijati.S obzirom sad na neka iskustva glede korištenja mislim da bi morali kombinirati čistu Indicu povremeno i neki mješung ko ovaj trenutni.Nadam se da će i to uskoro biti moguće.:icon_lol:
Žena je pravila rućak dopodne i uglavnom poslijepodne pokušala odmarati ali kad boli onda i nema mira i nekog boljeg odmora jbg. nažalost nadam se da će barem malo odspavati jer je prošlu noć slabo spavala jednostavno "vrijeme ju ubija sa ovakvim naglim promjenama".

Hvala svima na podršci i potpori, a izvješća slijede po obićaju.
 

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Evo iza nas je još jedan dan kako smo na terapiji s "uljem":sun2:

Ženi sam dao 1. terapiju oko 10h od 2 zrna riže, imali smo nekih obaveza u gradu pa smo malo ranije konzumirali isto i dopodne je prošlo OK, onda su se oko 16h poćeli javljati bolovi i grćevi ali podnošljivo tek toliko da nam se da do znanja da su tu i da ih nezaboravimo jbg. organizam radi kako može i hoće, 2. terapiju sam dao ženi oko 18h a malo prije toga smo došli kući i konaćno smo sve obavili pa je ipak kod kuće najljepše pogotovo kad nije dobro:eek:hno:
Žena je ošla spavati oko 22.30h te se nadam da će barem malo i odspavati i da će se "sve nepogode malo smiriti" da malo odmori jer je prošlu noć slabo spavala(mislim da bi bilo dobro opet 7 dana opaliti po nekoj Indici da se dobro odmori i da organizam dođe sebi):icon_lol: s obzirom na vrstu ulja izgleda da s obzirom na stanje Sativa više dominira i tjera na "high"

:thankyou: svima na podršci i razumijevanju i dnevnik ide dalje u obićajenom dinamikom....
 

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Skoro gotov još jedan dan glede terapije pa da napišemo izvješće:

Danas sam dao ženi 1. terapiju oko 11h od 2 zrna riže i dan je prošao OK, žena danas odlućila dan provesti na zraku te je ošla napraviti krug po naselju i do trgovine kupiti neke sitnice uglavnom ubila 2h, kad je ošla zaboravila se skoro vratiti:icon_lol:,
poslije rućka malo odmorila pa me natjerala da joj izvezem "paciklo" te je opet ošla u frent, opet je nema 2h:icon_lol: morat ću izgleda u kontrolu za njom nekako naglo odlazi na zrak:ridinghorse:, uglavnom dobro se umorila danas skitajući okolo, bilo je lijepo i uživancija provesti vrijeme na suncu. 2. terapiju sam joj dao oko 18.30h od 2 zrna riže, malo je gledala TV i bogme oko 20.00h zaspala i nebudi se oćito joj je godio zrak, zaboravila je i većeru.
Od sutra ćemo probati novi režim glede terapije koji je predložila 2cv, opet 3x na dan ali 2x1 zrno riže, a naveće 3-4 zrna riže jer nam se bolovi uvijek ponavljaju u većernjim satima pa ćemo vidjeti kako će biti s tim, jer ulje koje sad koristimo je ona koristila za sebe tj. za riješavanje "cistićnih tvorbi". Uglavnom pokušavamo prilagoditi neki sistem korištenja koji bi mogao dati najbolje rezultate, uglavnom skroz istražujemo ali ovakvi strućni savjeti(osobno isprobani) mislim da bi mogli donijeti bolje rezultate vidjet ćemo, nemamo što izgubiti.
Uglavnom dan je prošao OK, dosta bolje nego zadnja 2 kad smo imali problema sa grćevima i bolovima.

Hvala svima na podršci i savjetima.
 

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Evo prošao još jedan dan korištenja ulja na novi naćin:
1. terapiju sam dao ženi oko 09.30h od 1 zrna rižei dopodne je prošlo OK, žena kuhala rućak i ošla malo prošetati do trgovine, 2. tetrapiju sam joj dao oko 15h od 1 zrna riže, te je i poslije-podne prošloOK, žena malo odmarala pa zaglavila kod susjede na trać partiji od 2h:icon_biggrin: , 3. terapiju sam dao ženi oko 21h od 3 zrna riže te se nadam da će žena uspjeti odmoriti barem se nadam kaže da osjeća umor i da jedva ćeka da zalegne(ali zaheb upalila veš-mašinu i sad mora ćekati da završi jbg.)
Dan je uglavnom prošao OK, a naveće su se pojavili manji bolovi ali podnošljivo, vrijeme je "bljak" padala je kiša.


Hvala svima na savjetima i podršci.
 

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Gotov je još jedan dan glede uzimanja terapije:
Ženi sam 1. terapiju dao oko 09.30h od 1 zrna riže i dopodne je prošlo OK, žena kuhala rućak, a ja pio kavu i ćitao novine i švrljao po forumima, 2. terapiju sam dao ženi oko 15h od 1 zrna rižete je žena poslije rućka spremala cijeli dan i usisavala te brisala prašinu uglavnom komplet kućanske poslove te sam joj naravno pomogao koliko je trebalo jer je zajednićkim snagama ipak brže i lakše:icon_smile:. 3. terapiju sam dao ženi oko 21h od 3 zrna riže, te se nadam da će se žena odmoriti s obzirom na današnju akciju mislim da joj je bilo dosta "šljake" a i ja sam umoran pomalo.
Uglavnom dan nam je prošao brzo i u radnoj atmosferi i uglavnom je sve OK, ženi odgovara ovakav naćin terapije te nastavljamo dalje.....

Hvala svima na podršci i razumijevanju.