Do kada cete duvati / da li cete prestati?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Losmi the Evel

Aktivan Član
10.07.2012
73
32
0
45
Pitanje sve govori...da li ste planirali da nekad prestanete sa vutrom ili ste u fazonu, ma ceo zivot, to je to!
Malo razmislite, bez zaletanja i sa pogledom i buducnost...
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
dokle god budem u mogucnosti growat... prestat cu jedino iz razloga ako nemogu growat ili kupovat...
a dobro je tu i tamo napravit pauzu radi uma i tijela... ali rijetko kad ta pauza naleti tako da , cijeli zivot :)
trava je jednostavno nesto uz sta mi je svaka stvar u zivotu koju dozivim ili dozivljavam ljepsa...
tako da ne vidim neki ozbiljan razlog prestanka, osim ako situacija ne prikaze da drugacije nemoze, jedino onda cu prestat i to na vrijeme koje je potrebno da se rijesi problem...
ukratko, ne planiram zapravo dali cu prestat pusit... ja pusim, a sad ako naleti tu i tamo pauza, neka... ako ne :) nek se dimi :banana_rasta:


peace out !
 
  • Sviđa mi se
Reactions: powerofthemind

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
kao shto Blade kazhe..i ja sam imala fazu od 5gr dnevno...dodushe..ne znam dali se mozhe nazvati fazom ako traje par godina (?????)
pushila sam od svoje 14-15 godine.a bash masovno od 16 do 21-22. i od 23-24. sam potpuno stala sa timali potpuno.do pred par dana nisam zapalila pljugu..znachi cca 10 god..od tig 10 god. zadnjih 8-9 bash da nisam ni ponudjeni dim prihvachala ( ono.kada si sa ekipom koja pushi )...
svi koji me znaju su se bash chudili..i taman se privikli da ja ne pushim, ne pijem....
kad eto....pred cca par mjeseci sam odluchila opet pocheti...vishe iz zdravstvenih razloga..
i.sada opet pushim...dodushe ,sada je to samo 2-3 pljugice dnevno..i to najlaganije indice koju je moguche nachi + kolichine su minorne ( pogotovo u odnosu na ono shto sam prije radila )

hochu rech....nema tu nekog plana...ni kada sam prestala pushiti, nije to bilo nishta planirano.jednostavno se dogodilo...kvaliteta je tada bila katastrofalna ( nekih godinu dvije je bila bash katastrofa )...ja se vishe nisam bavila nekim stvarima...i tako.jednostavno je doshlo..

ne planiram puuuuno vazhnije stvari u zhivotu...tako da...sigurno ne razradjujem ni planove vezane za pushenje..
konzumirat chu dokle mi god chini dobro...dok vidim da mi pomazhe sa problemom koji imam...

( jedina stvar vrijedna planiranja je sutrashnji ruchak...ostalo manje vishe...)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: powerofthemind
03.07.2009
1.740
2.317
188
Dok nas smrt ne rastavi! Bit će perioda kad neću imati, kad neću biti u mogučnosti da growam...ali...niti ce mi žena danas sutra braniti da duvam niti bi više ikad presta zbog nekog duvati, niti ću prestati zbog danas sutra novog člana obitelji niti zbog bilo čega drugog...osim većih sila...tako da ću duvati dok ne okončam ovaj materijalni život!
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
jbg,kod mene je to usko povezano sa profesijom(muzika)
ne pijem,pa ono-moram pusiti....mislim.kad stalno nesto cekas...cekas tonsku,cekas pocetak koncerta,cekas pare,cekas da se vozac otrezni da mozes kuci,
cekas noc,cekas dan....sve tako.....kad sljakam produkciju ili snimanje,jos gore....onda flipnem,jer vecito radim sa klincima koji ni sami ne znaju sta zele,ili
se non-stop mesaju u moj posao.....tako da....verovatno zauvek....
k'o sto mi potpis rece...
rekao ja NE
ali kucka nije 'tela da me slusa.....
jos ako mi uspe prvi indoor grow(a sve ide ka tome pu pu pu da ne ureknem)
joj
vec se vidim...
 

pecurko

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.06.2009
211
156
43
41
Ja sam prestao da pusim sinoć oko 22h...eto pauza će biti do danas do 16h...
Od koga je-dosta je.
Inače nisam do juče pušio nekih 5-6 dana, nisam imao dinara, a ni evra, pa nisam šio i tako sam se isprekidao juče, ko kad sam bio mali :eek:vca
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Duvat ću dok se ne dovedem u situaciju da mogu na dnevnoj bazi jesti ulje.
Tada ću stati jer me vutra neće raditi hehehe.

Do tada :smoke18:
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Nema tu šta.Kaže ona stara - Nikad ne reci nikad...
E,u ovom slučaju ću reći - NIKAD. Kratko i jasno...Neću ni da razmišljam o tome.