Do kada cete duvati / da li cete prestati?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
31.08.2012
0
0
0
54
Hm...dobro pitanje, o tome smo svi ponekad razmišljali...Oldtimerima ( kao što sam ja :) ) način života više nije isti kao kad smo imali 20, jbg, sve je sad malo drugačije. Zapalim rijeđe, naravno da zbog djece i inih zapreka nikakva sadnja i uzgoj ne dolaze u obzir, ne možeš više imati ni periode kad sfaširaš 3-4 g na dan, ali nađe se u ovoj pustinji ljudske gluposti i primitivizma poneka oaza sreće. I mogu vam reći da mi je u tim trenucima vutra još bolja nego u početku kad je bilo euforično...Zato moj odgovor na pitanje "Do kada ćete duvati?" može biti samo jedan:
Dok mi živo srce bije! , haha:dada
 
26.09.2011
50
7
8
33
VenloNL je napisao(la):
prekjučer sam pričao sa likom,ima 70 godina i duva kad ima...ja sam skoro 45:icon_lol:

puffffffffff imas ti godina?... ocu rec ima vas matori ovdje na forumu koji duvate, bas ste mi kako bi ono rekli IN. zivjeli :cool44:
[h=1]marihuana For Life[/h]
 
05.09.2012
8
1
0
44
necu ni da razmisljam o tome,duvao sam..duvam..duvacu..po nekad 10buxni dnevno..po nekad par meseci ni jedna,meni je jedina "otezavajuca" okolnost sto cela sredina oko mene vari..tako da kad god krenemo nesto da igramo,neku socijalnu igricu,buxne samo idu u krug,nekad je period kad mi se jednostavno na pusi.inace nema problem sa porodicom.majkom,zenom bratom idt..svoj sam covek..radim sta hocu..izborio sam se za to..mada je sa zenom bilo povuci potegni dok nije probala hash na moj nagovor,tj.sex u tom modu :D hehhe navukla se zivotinja..razumem je :D malo mozda prepotentno ali fuck..tako je!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dzparanoja

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
hm nije da sam ovisan o njoj ali kad je ima ne traje puno :icon_lol:..mozda jednog dana i prestanem...
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

I ja sam rekao nikada ( bolje nereci nikada ) ali ti se dese neke stvari u zivotu koje promene nacin tvoga zivota.
Novi stan nemam mogucnosti uzgajati. Dilerima nisam pare dao vec dosta godina pa necu ni sada poceti da dajem za nekakvo smece nepoznato ( kad se naviknes na standard hehe ).
Tako da trenutno nedimim nista vec 5 meseci.
Mozda jednom ko zna kad.
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
to kažeš sad jer si taman zapalio,al znaš kako ide: nikad ne reci nikad.jer ti se uvijek može nešto dogoditi da ćeš biti prisiljen prestati...nedaj Bože da ti se šta desi,samo kažem...inače volio bi da svi mi sa foruma a i oni koji dime a nisu na forumu,nikad ne prestanemo pušiti,tj.da pušimo dokle god nam paše. ;)
 
23.10.2012
40
8
0
36
WEEDetix je napisao(la):
nikad vidim se kao starce(grow experta) kako se ljuljam na stolici na svojem rancu i pusim svoju genetiku i bolime tuki...:ludak


to mi je zivotni san.....i onda dodjem onako mator na forum i pametujem pocetnicima (ko sto sam nekad bio i sam ) da ne postavljaju glupa pitanja na forumu i da malo citaju! :nana: