Do kada cete duvati / da li cete prestati?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Neznam

(nečiji epic odgovor u nekom dnevniku,bilo u brutal offtopic...ubio se od potrage sad nisam nasao tko je autor :D)
 
Poslednja izmena:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
nl7uhy.gif
 
28.02.2015
29
24
8
27
Ja sam pušio od 15 do 17 godine svaki dan po 5-6 đointeva tokom dana,vikendom i više,sad se par frendova ostavilo toga,a polako i ja,cilj mi je da imam vutre koju uzgojim tokom cijele godine,npr prošle godine sam 2 biljke ranije pobro zbog plijesni,nije neš previše udarala,pa smo 70tak gr u 2 tj spušili,gadi mi se ekipa koju opisuje ovaj stih KAD SE NEMA NEMA TI NI FRENDA BRATE,a takva je situacija kod mene,i to mi je opako nesviđa..A i ljepše mi je 2-3 đointa tjedno zapalit,ono iz gušta,prije nisam pušio nikad sam,sad mi to najveca uzivancija,a i skužo sam da mi se i obiteljska situacija i s curom i sve poboljšalo,neke nove ideje mi padaju u glavu,i imam para,a ne ko prije svaki dan krpamo pare pa skupimo 100kn nas 5 i uzmemo 3kom pa motaj ahahah,al nikad neću zažalit za tim vremenima jer mi je fakat bilo lijepo ahahah
 
Poslednja izmena:
28.04.2014
46
15
8
Prestat pušit= NIKAD!!

prestat konzumirat nikad u bilo kojem obliku,a razlog toga je što barem kod mene marihuana neigra ulogu novijeg doba da mi je to u modi nego marihuanu isključivo gledam kao nešto što me opušta i kao nešto što me lijeći...promatrao sam dosta stvari u vezi marihuane i neke stvari (zdravstvene) sam riješio upravo time...tako da FOR LIFE :) :)
 
21.03.2015
12
18
3
Germanija
Sto sam starija sve vise shvatam da ću i sa 50 da varim. Samo se pitam,kakva li ću biti ako skontam da i moja deca to kao klinci pocinju da rade? Ne verujem da ću biti opuštena i reci da je trava ok... Mislim,po meni je trava 100 puta bolja varijanta od alkohola i ne vidim AMA bas ništa loše u njoj... Ali kako da se majka postavi prema deci u takvom slučaju? Bas me zanima ta cudna budućnost...
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Sjeti se kako bi ti zelila da se tvoja ponasala prema tebi? Ili jos bolje, sjeti se kako mislis da bi bilo u redu da se ti ponasas dok ona nezna. Ili jos bolje, razmisli o tome sta je tebi ta trava znacila u tim godinama, sta si znala uopce o njoj? Najbolje poznajes svoju djecu...Cinjenica je da treba o tome s njima razgovarati duvali oni ili mi mislili da oni ne duvaju ;) :)
 
21.03.2015
12
18
3
Germanija
Ma bas ne znam... Plašilo bi me da ne probaju nešto vise od trave... Ja nikad nisam ništa drugo u životu uzimala,cak ni speed-AMA ništa . Verujem da e Bog da ih sacuva od kocke i droge. Marihuana nije droga. Moji znaju da sam duvala i pričam im da kad deca porastu da ću to opet da radim,ali ne znaju da ja već sada imam svoj svet od 2 sata.
 

The Man From Utopia

Aktivan Član
06.08.2009
172
129
43
51
trava nije za klince i to je mislim jedino sto treba da ih naucis , sve u svoje vreme ...
Potpuno se slažem. Sve dok im se razvijaju mozak i sama ličnost, odnosno sazrevaju, ne bi trebalo da duvaju. Što kasnije to bolje. Barem gledam po sebi samom, da sam produvao pre 20. ko zna gde bih završio i dal' bih se ikada zaposlio.
A sada? Što reče neko pre mene, :spliff:dok nas smrt ne rastavi.
 

ming

Aktivan Član
16.09.2014
250
650
93
Staž mi je bio oko deceniju, i razmišljam ja baš o ovome kad prestati duvati, i dogovorim se sam sa sobom prestaću kad dobijem djete. I dobi ja prvo djete, duvanje sve po starom pa se opet sjetim ovog pitanja i kažem sebi prestaću kad mi djete napuni tri godine. Ljeto zima ljeto zima i napuni djete tri godine, dođe još jedno duvanje sve po starom. Opet se sjeti moje odluke i kako sam sam sebe slago, pa reko stvarno ću prestati kad mi ovo starije djete krene u školu. Sad je djete treći razred, ovo mlađe dogodine u školu, a ja taman otkrio čari growanja :bocni::
:gled: