Dok svira radio...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Secerko

Banned
Banovan
14.12.2014
46
44
18
35
Nek ja nemam pojma,necu da se svadam s ikim,svaki dobar gorew ce ti rec da previse vode ima u njima,sto ih ne izvadis iz kanti i zabijes u zemlju pate se samo ovako.previse vode od kise il zaljevanja to ti sam znas sta je.Sad ce ti stalno kise jesenjske dolazit krepat ce ti ako nesto ne poduzmes,to sto nemam nikakve milionske likeove i 5000 postova ne znaci da nisam odradio i outdoorova i indoorova,nek dode neko tko je tu 5 godina pa nek ti sam kaze sta je problem.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pero123 and serif65

Secerko

Banned
Banovan
14.12.2014
46
44
18
35
uslikaj poblize izmedu internoda (grana),na glavnoj stabljici tamo gdje izbijaju listovi,izmedu tog spoja ti tera nove grane,e tamo tocno malo iznad stipule(ona velika zelena dlaka imas ih 2 na svakoj nodi),nalazi se preflower,e sad ako je rpeflower onako kuglast i kad ako je otvoren i onako izgleda kao male bananice,to su ti muzijaci,a zenke,imaju kaliks,nije toliko kuglasto vec je kao kap nacrtana suza,iz tog ti vire bjele dlake(pistili),to su zenke.
ako su ti biljke i dalje tako prevodnjene,mozes lagano sa nekim drvetom izbisti pokoju rupu u zemlji i to sa strana ne direktno gdje je stabljika,tako ce ti makar malo prodisati korijen,ali ako nisi siguran sta radis,tj.ako ne zas kad cujes da korijenje puca bolje nemoj to ni radit.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: serif65
07.05.2015
61
46
18
38
Pozz..odi završava moj dnevik,neko mi ukra biljke..nadan se da cu saznat ko je a onda ce mu umjetni zubi tribat,nznm koliki debil moraš biti da to napraviš..sve u svemu hvala vam svima na pomoći,sugestijama..prvi put mi je bia puno toga san naucia..dogodine puno ozbiljnije..sritno vam svima i da bude sta više cvita..živili mi :vutra:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Junky Blow

Lunnamoon

Rise and shine, Mister Freeman, rise and … shine
12.07.2014
565
866
113
Jesi prijavio kradju policiji? :) jbg desava se kad ne pazis, mozda si i dobro prosao, taj sto je ukrao mogao te je i prijaviti!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: serif65