Domaćica in kukuruz

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
ne forsiraj ih nicime, plantelu mozes zamijenit s nekim drugim tekucim ili suhim gnojivom s vise P i K za cvjetanje ili ako zelis prirodno s pticjim izmetom ali organik nije bas za pocetnike bilo bi dobro da znas dozirati, di je nestala vecina fan listova :)
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.426
1.098
super su one kako su imale uslove, samo mi nisi jasan, ako ih vec drzis u drugom dvoristu, zasto ih nisi piknuo u zemlju, ili ces ih kasnije ipak prebaciti u njivu?
 
16.06.2015
26
5
3
34
Delimo misljenje sto se tice uslova i trenutnog stanja, plan da jok kao vrlo male odu u kukuruz i budu prepustene same sebi je propao tako da sam se ipak odlucio da ih presadim u ove posude pre nego ih piknem u zemlju zbog ranijeg saveta da pred branje stavim ih u mrak :) .Bio bih zahvalan ukoliko bi mi neko poslao link ili u pm pojedinosti slanja biljke u mrak, hvala :)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.810
2.698
Weed California USA
Kakav mrak u outdooru? :) Ne treba ti to. Previse rizika i zafrkancije oko nosenja biljki okolo. Nije taj mrak uopce bitan.
Pikni ih u zemlju da zivnu malo i poberi kad su gotove ;) Mrak ostavi za indoor. Biljke se salju u mrak tako da ih stavis u mrak :D Jednostavno ih zatvoris na par dana negdje gdje nema svjetla.
 
12.04.2008
26
15
3
Moj savjet ti je da sljedeći put prije nego kreneš growat, poprati neka osnovna pravila growanja, i pročitaj još par dnevnika i nekih osnovnih pogrešaka koje se najćešće rade prilikom grow-a. Vidim da je tebi manjka plana, nisi siguran bio u to što ćeš napravit, sad vidiš da to tako ne funkcionira. Ako već ideš ovako što radit isplaniraj sve unaprijed istraži stvari koje neznaš i kad si siguran da znaš što radiš onda kreni. Tada znaš što ćeš pitat, i dobit konkretne odgovore iz kojih možeš izvuć pouku neku koja će ti kasnije dobro doć, pa tako i ostalima koji budu čitali tvoje dnevnike. Nije grow znanstvena fantastika :) Sretno do kraja ovog grow-a ;)
 
16.06.2015
26
5
3
34
Da, s' tim sto su zelje jedno a mogucnosti realizacije drugo, na kraju se moj prvi grow sveo na dve zenske biljcice koje bi trebalo u cvetanje uskoro ( ako jedna vec nije ) i ja sam za sada zadovoljan s' obzirom koliko sam im paznje posvetio :) mogla je biti jos koja devojcica ali sta je tu je na to nisam mogao uticati.Na greskama se uci tako da ce mi ovo iskustvo biti od koristi jer sam se zaljubio u growanje i sigurno cu u neki ozbiljniji poduhvat sl godine.Biljkama sam dao npk 15:15:15 djubrivo za njivu - ogromnu saku u 2l vode pa svakoj po pola, nzm dal' tripujem ali su vec sutradan dobile jacu boju.Ostalo je samo da ih pazim do kraja cvetanja (mada mi je tesko da poverujem u to da ce uopste krenuti sa cvetom :/ :/ )
 
16.06.2015
26
5
3
34
ljudi pomagajte, jedna mi se biljka osusila (ova desno) zato sto nisam izbusio kantu na vreme pa je izgleda istrunuo koren, ova desno je juce bila odlicno dao sam joj npk 15 sa 2 l vode i posle toga joj je leglo odlicno, nisam zalivao mozda 4 dana i jace pa je danas malo klonula, malo su se listovi otrembeljili ,da li je samo zedna ili ? :)
 
16.06.2015
26
5
3
34
IMAG3044.jpg Ovako su izgledale presadjene pre dve nedelje

IMAG3101.jpg Onda je ova pocela da se susi zato sti nisam izbusio rupe i koren je skapo' ako se ne varam
IMAG3104.jpg I ostala mi je samo :( :( jadna mislim da ce doziveti istu sudbinu kao njena drugarica
IMAG3106.jpg PS. Slika na kojima su zajedno i gde biljka deluje zdravo mislim da su pre davanja ovo npk 15:15:15
 

Prilozi

  • IMAG3102.jpg
    IMAG3102.jpg
    470,4 KB · Pregleda: 56