White Widow MH+HPS 400W Growbox

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
......joooj kakvi topovi, domacine sline mi cure, veliki :respect:za grow..........:clap:
 
31.03.2011
0
59
0
54
GreenRyder-u nemoj rukavom :p
dok sam radio flush sinoc uzmem jedan hedic mali, taman za jedan dzobar dzoint...smotam i BANG o_O
vutra udara kao besan zdrebac kopitom, razbio sam se iako sam pusio juce neki skank (bas dobar) preko njega me lupila posteno:joint2:

jedva cekam :prof10:

onda samo :fishing: ko uspe da istera jednu celu recenicu iz mene alal mu k....
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Odlično si ovo izgurao do kraja:respect:Nego,jutros se ja probudim,skuham kavicu pa krenim od početka,baš da vidim temeljito sve.Fino je to sve išlo,nije bilo nekih većih problema,čini mi se,sve u svemu odlično:thumb:
Samo sada neznam da li mi je promaklo,ili nisam temeljito čitao...rasvjeta u boxu.U naslovu piše 400w MH+HPS,a čini mi se da sam vidio,tj,da si stavio 125wCLF,kao dodatnu rasvjetu u jednom momentu...sad sam malo zbunjen.
tako da ako dobijem 150g suvog bicu sretan ko malo dete :)
Dio rečenice tamo negdje u dnevniku sam iskopirao:icon_lol:,pa bi bilo lipo od tebe da nam sada na kraju malo prezentiraš plodove svoga rada.Kakav je dim,ukus,kako radi,jeli grebe grlo,kako miriše,na koncu konca i količina dobivena,okvirno...naravno kad se malo prosuši.A kad se skjura,nadodat ćemo mi sami još 30%kvalitete dimu:)
Uglavnom jedan vrlo poučan dnevnik si napravio.Svaka ti dala :)
 

Prater

Prijatelj Foruma
04.04.2012
209
644
93
Fino izgledaju :) zasto ja uvijek imam osjecaj (ko na drugoj slici), da me sve biljke gledaju :D
 
31.03.2011
0
59
0
54
VenloNL je napisao(la):
Odlično si ovo izgurao do kraja:respect:Nego,jutros se ja probudim,skuham kavicu pa krenim od početka,baš da vidim temeljito sve.Fino je to sve išlo,nije bilo nekih većih problema,čini mi se,sve u svemu odlično:thumb:
Samo sada neznam da li mi je promaklo,ili nisam temeljito čitao...rasvjeta u boxu.U naslovu piše 400w MH+HPS,a čini mi se da sam vidio,tj,da si stavio 125wCLF,kao dodatnu rasvjetu u jednom momentu...sad sam malo zbunjen.

Dio rečenice tamo negdje u dnevniku sam iskopirao:icon_lol:,pa bi bilo lipo od tebe da nam sada na kraju malo prezentiraš plodove svoga rada.Kakav je dim,ukus,kako radi,jeli grebe grlo,kako miriše,na koncu konca i količina dobivena,okvirno...naravno kad se malo prosuši.A kad se skjura,nadodat ćemo mi sami još 30%kvalitete dimu:)
Uglavnom jedan vrlo poučan dnevnik si napravio.Svaka ti dala :)

da 400w HPS+125w CFL crvenog spektra za cvetanje i nju sam dodao kad sam zavrsio vege i prebacio na 12/12 rezim
naravno vege sam radio 35 dana sa MH 400w

e sto se tice kolicine bice 150-200 grama sigurno, to cu da izmerim nakraju kad osusim ;) pasce prezentacija i sve cu odraditi u dnevniku do kraja
zelja mi je bila da dobijem kolicinu koju mogu pusiti narednih 100 dana dok odradim novi boks :) i mislim da sam blizu :p da ne kupujem vise i nedrkaju me klinci i nebudem kriminalac (sto je najvaznije) :p he
sve cu popusiti sam, malo nekad sa ortacima ali ja duvam samo sa dva-tri lika (retko) koja znam mnooogo decenija i oni slabo duvaju
i kao sto ste verovatno skontali ja sam malo starija dzumla :p

izvestaj o dimu i sve opstem ukusu/filingu bacicu detaljno nebojte se ;) bez lazi i prevare
ovo sinoc sam osusio nabrzinu i znate svi da to nije to, za jedno dve nedelje cu vam sve izdetaljisati, fotkati...
dotad mozda bacim koju fotku, nisam hteo mnogo da davim u ovom dnevniku
sto se tice uzgajanja vutre indoor mislim da sam nasao recept koji sam trazio i sada cu tesko pogresiti ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dinosaur

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
opa domacine, ulazis u finish, bravo druze. odlicno to izgleda, koliko vidim trihomi su se zamutili i sada je do tebe kada ces da skines. ako dobro racunam ovo joj je 61 dan cvetanja, za ww od ghs savetuju u indooru: 61 - 77 (~69 dana) tako da mozda jos nedelju dana i to je to, svaka cast jos jednom i evo malo kropovan poslednji snimak
 
31.03.2011
0
59
0
54
Hvala ti mnogo, nemogu sve sam treba mi pomoc ;) ima upustva ali jebiga :p
da, danas je 61 dan cvetanja, potrudio sam se da obezbedim dobar macro da vidite trihome ;)
posle flusha potovi su jos uvek teski i vlaga mi je 50% i vise po mraku...
tako ce sedam dana jos biti dovoljno...
UF, vise sam ih zeljan, ima prvi put da se napusim kao konj :p
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
odsada je nemoj više uopće zalijevati i kada se lišće objesi, tj. kada biljke budu tražile vodu onda ih posijeci... (bar bi tako ja napravio, dok su još kristali mutni, ti ih slobodno ostaviš i duže, ovisi što više voliš)
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....odlicno izgleda, al pola pistila je jos bijelo.......ja bi ih ostavio jos 10 dana i to sve bez vode........
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Bravo domacine, cicak party ide prema kraju.... :)
Nego, ni ja se ne bi bunio da se s time rasturim prvi put :))
 

dinosaur

Aktivan Član
14.02.2011
422
66
28
44
Bravo Domacine, super izgleda, ali sada jos malo strpljenja, par dana ti ni ne znaci mnogo.
Sacekaj jos malo, probaj maximum da izvuces, neces kajati.
Kali, pa naravno da bi svi uzivali :)))
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
odlicno Domacine u ciljnoj ravnini si ja bi to jos ostavio,znam da svrbi ali bar jos 5-6 dana.pozdrav
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Prvi put cujem da se i Zeolit stavlja. Jel se osjeti razlika s njim i bez njega?
I di ga kupujes, vidim u ljekarnama neke kapsule? To sigurno nije to.

Gle kaze da je dobro i za psorijazu tnx man :D
 
31.03.2011
0
59
0
54
primetio sam jednu cinjenicu, biljke pod neonkom kojima gledam trihome mikroskopom su zrelije, skino sam jednu i nanizao grane na deblji konac
sve to okacio u kutiju kartonsku da visi :) i zatvorio...neka se osusi ;) hedovi su bele boje, fotkacu kad se osusi...
da bi ostalih sedam biljaka prezivelo jedna je morala da umre :) sad cu ih drzati deset dana jos
naravno osusio sam fenom jedan mali hed, stavo na lulu i puko se fUUU :) sad mi drago sto sacuvah lisce, mesacu jer te prvi put pukne tako da molis boga da taj prvi deo prodje :p
sve razmisljam, sad kad sve zavrsim i dodje mi prijatelj sav zeljan vutre, pun mu ***** zene i dece a nije nikad u zivotu zapalo ovako nesto, pusi sta mu uvale naulici (djubre uglavnom) ha ha i kad mu poturim Vidojku onda ide ludilo :p

Da, Zeolit je keva, ja ga jedem, stavljam u saksije, mazem se po dupetu sa njim :) lecim domace zivotinje...potrazi na Google o njemu
 

Prilozi

  • IMAG0717.jpg
    IMAG0717.jpg
    96,8 KB · Pregleda: 64
  • IMAG0718.jpg
    IMAG0718.jpg
    83,1 KB · Pregleda: 67

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
Domacin je napisao(la):
... skino sam jednu i nanizao grane na deblji konac sve to okacio u kutiju kartonsku da visi :) i zatvorio...neka se osusi ;) hedovi su bele boje, fotkacu kad se osusi...

sve 5 domacine, samo ako je kutija u mraku nemoj je zatvarati, pozeljna je cirkulacija vazduha, ako nije u mraku, bolje je zavuci negde u mrak i otvori nego da je na svetlom mestu zatvorena, cisto moja sugestija... ne znam konkretno za ghs, ali vecina ww je inace bele boje, tako da to ne treba da te buni, bela boj je ok ako su trihomi mutni il krenuli na amber, uzivaj
 
31.03.2011
0
59
0
54
103 dan :)
inace preracunao sam se, vegetacija je trajala 40 dana :) a danas je deveta nedelja cvetanja=103-ci dan!







na par hedova vidim jednu semenku kako viri :)

ova zadnja fotka je od one zaostale biljke:



nju jos djubrim i zalivam...i ostavicu je jedno dve nedelje jos, mozda i vise.
razmisljam sutra da skinem sve sem nje...

pozdrav VUTRI :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: rockerboy

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Lepe biljke.
Ima da te zakuca za krevet "103 dan :)".
Ali zavisi ko sta voli.

Uzivaj
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.