White Widow MH+HPS 400W Growbox

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....sakini jednu da ti bude lakse a ove ostale ostavi jos tjedan dana.......:)))))
 
31.03.2011
0
59
0
54
nisam ih zalivao od flusha...sad polako im lisce pada i prosusili su se potovi.
RreenRyder-u, sto mislis jos da ih teram???
 

Casper Hero

Banned
Banovan
20.01.2012
171
37
0
46
hahahahhah slatke muke"da li da ih skidam ili još da ih teram"

---------- Post added at 18:20 ---------- Previous post was at 18:17 ----------

 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....pa ako volis up high onda mozes skinut, ja vise volim stone pa bi ih ja ostavio jos tjedan dana......prosli grow skunk #1 kaze 45-50 dana cvjetanja, moj bio 60 i samo su na jednoj biljci bili smedi trihoni na svim ostalima mljecni, da sam ostavio jos nebi nista lose napravio a posto WW cvjeta duze od skunka moja preporuka pusti jos 7 dana......
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Au domaćine kakvi topovi, ona na zadnjoj slici je predivna, skroz različita.
Ako možeš izdržat ostavi još koji dan ove druge.
 
31.03.2011
0
59
0
54
matia je napisao(la):
Au domaćine kakvi topovi, ona na zadnjoj slici je predivna, skroz različita.
Ako možeš izdržat ostavi još koji dan ove druge.

dA totalno drukcije izgleda, najvislja je i vezao sam joj dva vrha u masnu :) jos u fazi vege je imala drukcije lisce i sve je kod nje kontra :p
ostavljam do danjeg, mogu izdrzati ;) pusim ovu jednu biljku sto skidoh, dojaja je

evo jos jedna fotka boksa kako izgleda sada:

 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
ta "zaostala" ti je pokupila gene od brazilske sative, ostavi je duze i uzivaj, drzi odvojeno hedove ;)
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Ako neznas sta bi ti voleo podeli zetvu.
Skines jednu sad a drugu nedelju dana kasnije, trecu dve. Pa ces tako saznati za ubuduce sta ti vise odgovara dali u glavu ili noge il pola pola. Drugacije ces svaki put pitati kad da skinem. A ovako ces iz iskustva znati kakva je koja kad se skine tad i tad.
Sad vec neku gresku nemozes napraviti.
Inace prelepo PRELEPO.

Sretno dalje.
 

gbyte

Aktivan Član
08.11.2011
74
17
8
33
sjajne su!!! svaka cast domachine..

You must spread some Reputation around before giving it to Domacin again.


 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Domaćine tu još ima dosta prozirnih trihoma, samo još guraj :)
 
31.03.2011
0
59
0
54
I tako :)
Dodje 109-ti dan i ja sam skinuo 6 biljaka, sem jedne koju cu da drzim jos...Morao sam premestiti box i zbog ukucana sam morao da menjam lokaciju :( ali sve ok...

Neposredno pred sechu :)



Hedovi kad odstranih vece lisce:



Hedovi su predivni :) dosta puni i postojani:




6 biljaka iseceno, odseceno lice, i spremno na kacenje:



Nanizao sam ih na konac i okacio u 3 kutije.Kao na fotkama gde sam onu prvu skinuo...Kutije sam premestio van kuce da mi slucajno nenadje familija ili nedaj boze murija.Posle flusha sam ih zalio dva puta vodom i drzao 24h u mraku.Jednom sam dodao malo meda u vodu Ph 6.5 za zalivanje.
E sad jos izvestaj da vam bacim kakav je dim kad se osusi i dnevnik je gotov.
Necu da merim kolicinu jer sam siguran da sam od ovih 8 biljaka dobio vise od planiranih 150 grama, mislim cak i preko dvesta grama suvog da ce biti...
ALI
Ne takmicimo se urodom mada rekoh meni je kolicina bitna jer ne zelim da se muvam sa dilerima i zavrcu me debili.Mislim da za boks moje velicine urod je OK.
Glavna stvar je da ce domacinu biti celo leto osmeh na licu :))) jer ce dobar dim da se siri oko mene :p
a sad kad sam sklonio boks planiram da nalupam i lokalnog dilera, onako roditeljski ponizim, posteno.Za svo drkanje ove zime.Cekao sam da sklonim to iz kuce pa sad ako mi policija bane na vrata zbok tuche nemogu mi naci nego par dzoinata ili manjih hedica...Mada ja nikad sa vlastima (opreza nikad dosta) nisam imao problema zbog vutre ali zbog tuche jesam :) i ovako mator i lud :p

Eto ljudi, fotkacu jos kako izgleda suvo i napisacu iskreno misljenje o dimu i ukusu i kako iz mog ugla ww "radi"
Trihome vam sada nisam fotkao jer sam foto opremu koja to moze morao vratiti ali mikroskopom kad ih gledam negde su pola belo-mlecni a pola zuti...To sam bas hteo ;)
Na kraju cu fotkati i poslednju biljku ali kad uzri...nju cu da ostavim koliko god je potrebno.

pozdrav Vutri i svima vama sa foruma ;)
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Bravo.

Imas blizu 300 suvog uzivaj.

PS: nije diler kriv sto mu ti dajes pare j...a ;)
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
jao domacine trnci su me prošli....rep+ :thumb:

a ovo za dilera sam zavario pošteno...nekad i meni dođe da vrisnem,vecinom stisnem al jbg nekad se i omakne,ljudi smo.....
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Domaćine stvarno predivno, REP+
Očeš sušiti u boxu ili imaš nešto drugo?
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
krasno bilje, još bolja hedovina, svaka čast
zamotaj jedan i mani se dilera,tuča, i ljudi s lošom vibrom, s tom hedovinom sad si kralj na vrhu svijeta. Vodimo ljubav a ne rat
uživaj u ljetu :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.