Domaćica x3. by @Johnny077

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Nisi joj dao nista preko preporucenog,cak je dobila manje od preporucenog ;) konstantno to ponavljam,pa evo i tebi... biljka se gnoji na 2l vode sa 15ml alo povecas vodu,povecavas i gnojivo,ba 4l bi bilo 30ml normalno na 5l ide 37.5ml normalno... matematika je prosta... nemoj da me svatis pogresno,ovo pisem da bi znao za ubuduce,na 2l ako ides 30ml to je dupla doza... i nikad ne gnojis na suvo zemljiste,vec prvo zalijes pa onda gnojis... budi dobar peace bro... inace extra ide biljoza prijalo joj je presadjivanje u zemlji :D
 
02.01.2012
55
126
33
Daksheswara Mahadev
Šta ima da shvatim pogrešno, razumeo sve :D
Samo što na boci piše na 2l vode 10ml gnojiva, zato sam mislio da na 4 ide 20, na pet 25 itd.. :)
Ovo za suvo zemljište primljeno k znanju. :D
Ma napreduje super, prijalo joj ko meni pivo na 35'c. :D
peace i tebi čo'ek.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp
02.01.2012
55
126
33
Daksheswara Mahadev
Out je zavšen za mene za ovu godinu. :)
Sledeće moram bolje da se spremim. Nisam imao ni malo sreće, kad sam video prvu koja je pokazala pol da je muška bio sam nekako ubeđen da će ova druga biti ženska. :D Ali nije. Nema veze, jesam malo razočaran ali ni upola koliko bih bio očaran da sam imao šta da uberem sa svoje biljke. Svakako jedno novo i lepo iskustvo.
Idemo dalje. :ajnstajn:
thh.png
 
16.06.2015
26
5
3
34
ja sam od 11 biljaka na karaju spao na dve zenske biljke, ne kazem da su sve ostale bile muske vec su se neke mojim nemarom osusile i pre da su pokazala spol.Svaka skola se "placa" pa i ova, zao mi je sto ti barem jedna nije bila devojcica ali opet, vise srece drugi put budesl si se odlucio za domace seme ili pak kupovno i proverenog pola :D