Domaja 250W HPS-test grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Cannabeast

Aktivan Član
13.06.2010
53
7
0
37
sto veci koren veca biljka,,zemlje njikad dosta isto kao i lumena,zavisi kolike biljke zelis i koliki je boks
a ako ces ih presadjivati obavi to dok jos vegetiraju
 

bobach79

Aktivan Član
19.11.2009
244
53
28
44
Falcon je napisao(la):
Slazem se sa zlom....i ja sam koristio zemlju za ruze i isto odlicno rastu(kupio kad nije bilo za cvjetajuce biljke)..inace imas dosta raznih zemlji od compo sane...za seedlinge koristi onu blazu zemlju,a za kasnije mozes koristiti za cvjetajuce b.,za ruze zemlju obje su odlicne i dobro biljke napreduju u njima,a ovu za palme za period cvjetanja ili kasnije presadivanje,zaobidi rade
osobno koristio sve tri, i sve tri su u svojoj fazi odlične(u vege koristio mix za palme i za ruže, a u cvjetanju mix za ruže i za cvjetajuće), i napredovale hebeno.slikice?
 

bobach79

Aktivan Član
19.11.2009
244
53
28
44
p.s sorry jer sam malo razvaljen al moderatori će to rješiti zar ne? e da, cannabeast:a ako ces ih presadjivati obavi to dok jos vegetiraj. nema ti veze. ako to fino odradiš presađivati ih možeš kolko hoćeš, i uvjek će mi nanovo jebe...o odgovarat! si rješio ventilaciju?
 

Greed4Weed

Banned
Banovan
27.12.2010
30
3
0
41
lepe su ti biljke, barem koliko ja kao pocetnik mogu da ocenim prema drugim koje sam gledao po dnevnicima. samo bi stvarno valjalo da i razdvojis svaka u svoju posudu, mislim da bi bas buknule posle par dana oporavka. drzim ti palceve i pratim dnevnik do kraja. nadam se da ces imati srece da budu sve curice:))))
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
tnx decki:) sa zemljom cu onda upotrijebit neke vase savjete, za presadivanje znam da moze uvijek ako znas bit njezan=)......ventilacija rijesena skoro na pocetku.....

@Greed4Weed-mislim da si skuzio ako si procitao dnevnik od pocetka da biljke necu razdvajat, bio zajeb u pocetku i demo sad tak do kraja a za iduci put se zna.....

.....evo malo da vidite kak cure napreduju......
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
odlicno to tebi ide svaka cast prelepo nego sto ne razvlacis te biljke na stranu da nisu tako guste znaci kanap u ruke i na posao pazi da ne zatagnes jako oko stabla i da ih neslomis :)
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....vidim da ne citas bas.........

Ivach je napisao(la):
.....presadio sam ih popodne a vec navecer su izgledale sretne podignutih listova tako da sam ih jucer privezao al to ih nije omelo i dns su se vec ponovo razgranale sto se vidi po slici tako da je opet sljedilo zatezivanje....

.....kod glavnih vrhova koristim LST a ove velike listove i male vrhove croppam da mali listovi dobiju vise svjetla odnosno da ti veliki listovi budu sto nize.......
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
sory brate nego nisam video na slici lepo si to sakrio :) ma citao sam al to mi pobeze bas pratim ovaj dnevnik i ludo me znima sta ce da ispadne pozdrav..
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....ma sad ih 2 dana nisam nista pigao pustio sam ih da odu malo u vis pa cu ih danas ponovo malo izmaltretirat=)....LST se vidi eventualno prvi dan iduci je vec biljka tak gusta da se nis vise ne vidi....opasno gusto rastu i to mi se svida....;-)
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....evo mali photo update da se vidi kak cure napreduju.....ja se nadam da kroz 7 dana idu na 12/12......


 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Odlicne su...mislim da ni sam nisi ocekivao da ce biti tako lijepe sa onakvim pocetkom...

Pratim i dalje... =)

 

Greed4Weed

Banned
Banovan
27.12.2010
30
3
0
41
stvarno super napreduju. jesi li razmisljao da odradis scrog sa njima, mislim da bi imao odlicne rezultate, a tako bi ti svi hedovi dobili podjednako svetla
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....ne naravno da nisam ocekivao ovako nesto prvi put.....=)

....scrog necu radit zato sto neznam kolko ce bit cura i dal ce bit uopce koja cura, scrog bi radio samo sa feminiziranim sjemenjem, croppam ih i razvlacim i meni je to sad za pocetak sasvim dovoljno......

....nadam se bar jednoj curi....=)
 

Greed4Weed

Banned
Banovan
27.12.2010
30
3
0
41
ok. sto kaze mr dr uz tebe smo. ako negde zapne svi smo tu da pomognemo, ja nemam neko veliko iskustvo, ali cu dati sve od sebe.
 

numero uno

Aktivan Član
22.04.2010
62
0
0
35
ovo stvarno raste gusto predobro izgleda nadam se da ce biti sve cure,bas me zanima kraj!!
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....evo ljudi u zalosti javljam da mislim da mi je propao ovaj grow......prostorija u kojoj su biljke je negdje u posljepodnevnim satima ostala bez struje a bit ce super ako se struja slozi sutra prijepodne ako ne sumnjam da ce se ista uspjet spasit.....

.....e sad pitanje za iskusne......ako uspijem slozit struju sutra prijepodne dal mi se isplati gurat grow dalje ili je to vec preveliki stres....

....mislim da od ovoga nazalost nista i da krecemo drugi put sa vise srece.....
 
15.07.2009
18
7
3
37
Taman dok slozis struju nek stoje u marku. nakon toga pici 12/12 i ne bi trebalo biti velikog stresa koji ce im naskoditi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.