Dr.Snoop Outdor Grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Kao prvo, nadam se da je username na imageshack-u bezveze a ne tvoje pravo.Čini mi se da biljkama fali svjetla, što se posebno primjeti na domaćicama.
Što se tiče piljevine, pretpostavljam da ima namjenu da drži vlagu. Budi oprezan, tako možeš navući raznorazne bube i nametnike na biljku.
I daj mi molim te objasni kako je to kolega pokupio sjemenke "marokanca".
Ili da nam priznaš kako si malo kakio jer zvuči baš moćno? No hard feelings, nadam se...
Srećno
 
07.03.2011
39
1
0
33
naravno da nije moje ime xaxa,i meni se cini da im fali svjetla neznam ovaj mi je sajt skroz siguran a neznam gdje bih ih sad mogao prebacit ako nadjem neko bolje mjesto prebacit cu ih,sjeme jest pronadjeno tamo gdje sam vec spomenio od prosle godine sjeme je sigurno odande ;)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
Dr. SnoP je napisao(la):
... SIPA je otkrila plantazu preko 150 komada po 2 metera i radilo se o marokanskom skanku ;)

nevidjena glupost, to mozda mogu samo novinari ili panduri da odvale, verovatno je tu u igri maroko kao zemlja poznata po dobrom hasisu a skunk kao ono "prava trava", pa to zajedno kad spojis dobije na tezini ;) mogli bi malo da se raspitaju kakve vrste se uzgajaju u maroku (za isti taj hasis) i sta je zapravo skunk, ukljucujuci i to koje vrste postoje
 
07.03.2011
39
1
0
33
Dobro tvoje misljenje ako je slago ovaj sta mi je dao onda sam i ja vama e eto zavrsena rasprava nisam napravio dnevnik da se sa ikim prepirem niti sta slicno,napravio sam dnevnik da napravim sto bolji grow uz vasu pomoc vidjecemo ako budu zive do cvjetanja sta je....
 

Miovutra

Aktivan Član
29.02.2012
66
6
8
40
Konstruktivne stvarčice ljudi bez ataka netreba nam to ;) , tu smo da helpamo jedni drugima simple as that :)

Sretno s nalazom novog sajta i u growu Dr. S !
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
ja sam mislio ozbiljno,i siguran sam da ces vec najesen sve znati o uzgoju marice.

MALO OFF TOPICA:
"MOJ PRVI POKUSAJ UZGOJA"
GODINE 2003, ZAGREB-ZAPAD, BALKON ZGRADE 4-KAT(sunca ko u prici)
Ubacio sjemenku 20-5 u 15 litarsku posudu i zacudo proklijala.do 30-6 naraste skoro metar. ali ja konj trgao grane(internode) jer se to i paradajzu radi pa valjda...
uglavnom odem na more na 20 dana, a sogorica koja se trebala brinut o zaljevanju cvjeca i biljke, navratila tek 2 dana prije neg se mi vratili :).
vidim, izgleda za k... pa sam ju bacio u smece.
da nisam isao na more, cekao bi ja nju da procjveta do nove godine heheheh.
P.S.citaj ,upijaj , primjenjuj i bit ce sve ok.
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
Nadi im jedno lijepo i suncano mjesti posadi zalij i pusti ih malo na miru ,jedno ¸15-20 dana neka samo rastu...neka dodu malo k sebi, ojacaju i popune se.Stiges LST uvijek napraviti , cuvaj ju od nametnika i elementarnih nepogoda i sigurno ce ti zahvaliti :) Briniti se za njih je jako zarazan hobi ali trazi strpljena.
Sretno sa outom:)
 
07.03.2011
39
1
0
33
@ Creative To sam i mislio uraditi cim prije mognem naso sam mjesto samo treba malo ocistit,nabavicu pepeo da ih cuva od nametnika i probat napravit onu smjesu sa koprivom da ju pospricam :D
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
ma rekoh ja, pandurska ili novinarska nebuloza, "indijske konoplje i marokanskog skanka" sto ce reci to su razlicite stvari i gajili su dve razlicite droge? portparol J. D. je pravi genije, ako je izjava njegova kako bar prenose
 
07.03.2011
39
1
0
33
Dali postoji sredstvo protiv nametika da se moze kupiti al da ne nasteti biljki da ne pravim ovo od koprive???
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
weed smoker
user-offline.png

7.gif

Registrovan Apr 2008
Lokacija U sumarku skrivenom Weed smoker kopa lopatom
Postovi 29
Lajkovanih Postova2
reputation_pos.png


icon1.png


ja sam probo s nemo uljem(iliti tigers neem) i nije mi pomogao uopce,cak stovise boljim mi se pokazo petroid a i jeftiniji je...i nemora stavljat sol ako je stavio kavez oko biljke jel nemoze se puz provuc,bice mu petroid dovoljan

moze i neopetroid
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.