Drugi opijati !?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Orange14

Aktivan Član
08.04.2013
51
15
0
Serbia
POZz
Da li ste probali nesto drugo,sta mislite o tom opijatu?Da li ste nekad bili zavisnik ili ste i dalje?
 

cj1980

Banned
Banovan
25.08.2012
83
14
0
43
ovisnike po definiciji ovisnika svi smo ovdje ovisnici makar o kavi i cigaretama a da ne veklim o gowingu :)
 

ocusadit

Aktivan Član
07.09.2012
72
39
18
35
Badivefi
probo sam većinu ovih uličnih droga. neke sam probo više desetaka puta , al evo me
nisam ovisnik o nikakvoj drogi, al jesam o hrani :)
Smatram da svaki čovjek razvije ovisnost prema nečemu, a dali će to biti supstanca sa liste zabranjenih ili odobrenih tvari, ah ...kako kome :D

Ovaj forum kada sam ga ja davno pregledavao, jest sadržavao uz informacije o marihuani i info o kemijskim drogama i gljivama.

Kemiju više nitko neće ni da spominje. A o glivama i ostalom bilju možeš se informirati na https://www.themajka.com/.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Avantura
13.05.2012
31
12
0
33
Ja sam probao gljive i hemiju, vise puta. Gljive su ok, hemija je bila pola pola... Nikada nisam bio zavisnik :p To mi se i svidja kod mene, mogu da se kontrolisem ;) Sve radim u nekim granicama moje normale
 
21.12.2011
16
15
3
33
Probao sam sve sto sam uspeo da nabavim osim heroina, to zlo ne zelim da osetim na svojoj kozi jer sam se nagledao svacega...
Period eksperimentisanja mi je manje vise prosao, to sam radio u srednjoj skoli.
Sto se hemije tice, koliko ti bude lepo, toliko ce ti biti i ruzno kroz malo duzi vremenski preiod. Na primer : ako si se rokao ceo vikend patices cele sledece nedelje od umora , demotivacije i ako spavas ko medved, sto ces imati osecaj da ti je potrebno, moze da se razvije i depresija i osecaj da ti je zivot crnjak. Neke ljude to navodi da se gudraju dalje jer to shvataju kao krizu. Ja sam licno to shvatao kao posledicu kao recimo mamurluk tako da se nikada ninasta nisam navukao. Nekad moras da prognjuras kroz govna da se vise ne bi davio u njima (moj licni stav)....
Sto se psihodelika tice, prirasli su mi k srcu jer nikakve posledice nisam osetio, ni nakon dejstva ni kasnije u zivotu. Naravno to je zato sto sam i to odgovorno i retko radio (5-8 puta godisnje). Naravno to i nije da se radi svaki dan jer je jako bitna okolina u kojoj to radis ( priroda , ekstra vreme i najbitnije ekstra ekipa :))
ljudi cesto kazu da sam narkoman ali to po meni nije tacno. Svi znaju d postoji razlika u tome da li pojes jednom mesecno ili svaki dan. Niko te nece nazvati alkoholicarem ako se ponekad napijes na nekoj proslavi... Tako da ja sebe smatram narkofiliom a ne narkomanom, i tako ce biti dokle god se budem drzao nekin granica koje sam sebi postavio i dokle god to budem tradio odgovorno. Sto sam stariji gubim interesovanje za hemijom i nisam nista uzimao skoro pola godine, valjda sazrevam, bem li ga xD
nadam se da sam doprineo temi i bilo bi dobro da se prica o tome da bi se ljudi informisali.
Ovim ne navodim nikoga da kupi niti da konzumira bilo sta, naveo sam moja licna iskustva radi informacije.
Svaki organizam je prica za sebe tako da ne mora da znaci da ce neko proci sa psihodelicima (lsd, gljive...) kao ja. DEsavalo se da labilni ljudi zavrse na psihijatriji od jedne slicice jer oni vec imaju predispozicije za dusevne bolesti koje bi se kasnije razvile i javile pa je tu droga samo okidac da to ranije pocne. morate dobro da poznajete svoj organizam pre nego sto se upustite u eksperimentisanje :)
Toliko od mene poz!! :)
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
paaaaaaaa.. provalo se svašta.. ništa se nemože miriti sa travom, da se razumimo..

vjerojatno nikad više ništa neću uzet, osim kokaina ako se ponudi.. osta mi je u sjećanju kao polasatni orgazam, bez ikakvih nuspojava..
eto, orange, iskreno od mene, kad već pitaš..
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
12. Stop hemijskim drogama
Vutra.Org propagira obrazovanje ljudi u vezi Marihuane kao i legalizaciju iste. Iako na našem sajtu možete naći par tekstova o hemijskim drogama, strogo je zabranjeno (pogotovo na forumu) bilo kakvo diskutovanje u vezi hemijskih droga jer to može loše uticati na reputaciju našeg sajta, a mi to ne želimo. Kršenje ovog člana pravilnika povlači moderaciju vaših poruka pa čak i trajno banovanje sa foruma.


Koji dio vam nije jasan u ovom pravilu......??

Ekipa imate srece što nemam ovlasti van uzgoja....pogotovo ti Orange
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
MA velim ja da moderi vise nemaju dovoljno ovlasti... Nema infractiona, nema crvenih kartona, a bogami ni pohvala i respecta... Bas mi se lijepi ovom liku jedan crveni sa 25 negativnih bodova....
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
retardacija je u opasnom porastu, zadnje vrijeme...ako je tema otvorena pa jel mora svako svoja iskustva iznositi? svjesno krseci pravilnik foruma? sta me boli kita kp je sta od vas prova? niti je to bas na ponos svima koji jesu...
slazem se sa dzekijem...polipija bi vam svima oppmenu pred iskljcenje...zabranu pisanja na min tjedan, i javno ponizenje prirediti na vutra trgovima diljem vutra lenda
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.