dry ice hash [kako ga napraviti]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

glavonja

Aktivan Član
30.10.2012
167
11
0
49
video sam negde na forumu da se pominje dry ice hash ali nisam video ni da ga je neko pravio niti tut kako se pravi.
pa posto je 5:18AM a ja high i ne spava mi se, resio sam da se malo raspisem i podelim sa vama nesto sto vam moze biti korisno.
dakle, nakon sto zavrsimo uzgoj i oberemo plodove, svo trimamo (sisamo) svoje hedove, zasto bi pusili lisce koje sadrzi nesto malo THC-a, odvratno je, smrdi, nije ni upola dobro kao hedovina a i imamo hedove od biljke.. ali ne bi trebali ni da bacimo to lisce, moze biti itekako od koristi, narucito ako je u pitanju outdoor i ima dosta trima....

da pocnem:
ono sto nam treba je:
1. Jedna posuda najobicnija (ja koristim gvozdenu kofu) http://elkond.co.rs/slikestavke/thumbnails/3980_1354175836.jpg
2. Trim iliti lisce,sitni zakrzljali hedovi i grancice View image: 530a Trim and popcorn
3. Bubble bag View image: bubble bag hash step6 (ko nema i nije u mogucnosti da kupi moze da se posluzi najlonkom ili da improvizuje nesto)
4. Dry Ice (suvi led)View image: products 12

prosto i jednostavno, kad se trim fino prosusi rukama ga izmrvite koliko je to moguce, ubacite u kofu i dodajte suvi led. kad stavite to u kofu, trebalo bi protresti par minuta zatim navuci bubble bag preko kofe jednostavno je okrenete nad nekom ravnom povrsinom i tresete, videcete koliko ce "prasine ispasti" ta prasina je ustvari hash koji nama treba.
i izgleda ovako View image: Dryhash3 e sad dal ga zelite takvog za pusenje ili da ga preradite (stvrdnete) to je na vama, da bi ga 'stvrdnuli' uzmete celofan od paklice, stavite sve unutra i kolko mozete sabijete i zatvorite da bude sto vise stegnuto, zatim uvijete u papir oblepite selotejpom i pokvasite. sad to lepo stavite u rernu na oko 200 stepeni (tako ja radim al mi sporet nije bas tacan lol) i nakon nekih 5-10min izvadite i oklagijom ispritiskate. to bi bilo to.

e sad, mnogi ljudi znaju za dry ice hash ali ne mogu da ga naprave jer nisu u mogucnosti da dodju do suvog leda.
ali, postoji resenje :))

??KAKO NAPRAVITI SUVI LED? lako je. sve sto vam treba je protiv pozarni aparat i neka krpica (majca stara krpa bilo sta...) na crevo od protivpozarnog aparata zalepiti tu krpu ovako View image: dry ice cream 2b
pritisnete par sekundi i u krpi ce biti dry ice iliti suvi led :)

ako ovako nesto vec ima na forumu slobodno obrisite post, takodje ako nije na dobrom mestu premestite temu :)
nadam se da cu nekome pomoci :)
 
06.12.2012
9
4
3
34
Samo bi nadodo da ako ljudi idu radit sami suhi led da pazite koji aparat koristite, ako se ne varam to se moze samo s onim co2, onaj na prah nece upalit, tj imat cete punu vrecu beloga :D

edit: ne varam se, http://www.jvp-sisak.hr/slike/karakteristikeaparata.pdf pazite da vam na boci pise aparat za gasenje pozara sa ugljicnim dioksidom,i nemojte stavljat ruku blizu mlaznice ako vam je stalo do nje :D
 

Jednomsemora

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
19.06.2018
1.990
18.969
358
Danasnja zanimacija Dry Ice Hash ::listomahanje::jos jedna avantura okoncana::lulamira::

Oko 14 gr. ukupno od 60 gr trima i 15gr moje marihuane.. 73 microna bubble bag 2,3gr. , 120 microna 3,6 gr. i 220 microna 7,8gr.
2,5 kg suhog leda.. definitivno Hash za pohvalu, bez puno zezancija:)

Sve na jednom mjestu

298425

298426

Onda malo akcije: pola biljne materije sam pomijesao sa trecinom leda, mijesao nekih 2-3 minuta i

298432


i poceo
naravno sa 73 microna bag-om:Dpa onda i sa ostale dvije vrece i jos jednom istom turom poslije. To je ispalo na kraju ovako:

298427

I poslije je stigla presa na red:

298428

A poslije presanja:

298431

Toliko od mene, zivjeli ::listomahanje:::thumb::vutra::respect:
 
Poslednja izmena:

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.616
258
znam da ih je ranije bilo u *********** BG.
jbg ne dozvoljava da napisem,saljem ti na pp.
 

trevor

trebace prsti guzici svrbljivoj
16.04.2014
166
487
63
Slazem se sa tobom, napanjili su cene do jaja. Kad sam video posto su bluntovi rekoh neka, dobra je i buksna.
Ja imam neke svile iz starog mlina, razne su gustine tj promera po cu probati sa tim. Tu je i pitanje suva leda, peripetija citava dok se to ovde nabavi.