EasyRyder (autoflower) Fem. 150W HPS - first grow by Drimerica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
Drimerice,svaka čast što si izgurala onako kako treba,dao bih ti rep+ al neda,kaže da moram okolo udijeliti koji rep+,al u svakom slučaju pohvale i naklon :) želim ti da se satreš od te svoje trave. :)))
 

Miovutra

Aktivan Član
29.02.2012
66
6
8
40
Hehe samo ti uživaj sa svojim prijateljicama zlato i ofc. final report is must have !
Sad si postala pravi agronom /bow :)

/pusa
/You must spread some Reputation around before giving it to the Dreamer again. :D
 

Canna

Aktivan Član
11.06.2012
90
11
0
43
uuu što volim kad cure nešto ovako izguraju,inače ove koje ja znam samo oče pušit a ništa sadit,koliko sam uspio vidjet večina trichoma je fino zamućena stoga predviđam jako fin rad i eto svaka čast na bebicama imat češ finog heda za zapalit svakako!
Sretno i uspješno sušenje ti želim

P.S. nadam se da nečeš sad uradit loš triming pa si smanjit kvalitetu,lijepo to očisti i iskoristi listiće za neke druge pogodnosti
 

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
Još jednom hvala na podršci, a što se trimanja tiče, danas su skinute i biti će one-man (ili da bolje kažem woman) trimming party malo kasnije večeras :prof10:
Od trimova planiram napraviti haš, ali nisam sigurna koju bi metodu bilo najbolje koristiti s obzirom da neću imati veliku količinu otrimovanog.

Prijedlozi? :icon_question: Metoda s otapanjem u alkoholu i isparavanjem mi se čini nekako najviše ok kad se radi s malim količinama.

Nadam se i ja da neće biti "loš trimming" pa što god to značilo ...bacam se na čitanje :read:
 

Canna

Aktivan Član
11.06.2012
90
11
0
43
Napravi si bubble hash jer je jako jednostavan a jako dobar,uzmeš te trimminge osušiš ih pošteno i onda staviš u vrećicu i u duboki led na nekoliko dana,što duže to bolje,i isto tako stavi ledit nekoliko boca leda trebat če ti...metoda koju sam ja radio doma je jednostavna i jako čista,ide ovako...
Uzmeš jednu veliku bocu iliti karnister za vodu onu kupovnu ako kontaš na šta mislim,uguraj unutra trimminge i nabacaj stvarno masu leda,uzmi šaku dvije šljunka i operi ga dobrano i to sve lijepo utrpaj zajedno sa trimminzima i nalij vode da pokrije led i trimminge,
Dobrano zatvori i cijelu boci tresi što jače možeš tako če ti izudarat to sve lijepo i odvojiti trichome od lišća i trimova a kad si gotova samo sve lijepo isipaj kroz cijediljku što sitniju,pa onda još jednom kroz sito ukoliko imaš a ako ne biće ti i ovako dobro ali sa sitom pojačaš čistinu hašiša,stavi to sve u jednu veliku staklenku i ostavi 30-60 minuta po volji,trichomi če past skoro svi u 30 minuta i vidjet češ zlatni talog na dnu...uzmi lijepo veliku špricu i izvadi što više vodu možeš bez da diraš taj talog...presipaj sve u vinsku čašu,onu što ima suženje na dnu a proširenje na vrhu...opet ostavi do 30 minuta i izvadi malom špricom ostatak vode i ostat če ti onako mješavina hašiša i vode,to sve lijepo izliješ na neki masni papir i možeš stavit na neko toplo mjesto i neki ventilator da lagano ispiruje tu vodu i suši,ostat če ti smeđa nakupina koju češ moć oblikovat prstom,napravi željeni oblik i ostavi par dana da se suši,nakon tog stavi to sve u neku air tight posudu i kreni curati,na kraju češ imat odličan hašiš kad izvučeš svu vlagu iz njega i to ti je u biti to!
Sretno i pozdrav
 

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
Hvala Canna na ovako opsežnom postu i tebi weed za video. Još ću vidjeti za koju ću se metodu odlučiti kada se trimovi posuše. Sada sam preumorna da bih pisala bilo što, bio je naporan dan. Uglavnom trimanje je gotovo, boks je postao sušara. Slikice će sutra, a imala sam i jedno zaista neočekivano iznenađenje, no o tome svemu više sutra
wave.gif
.

pozdrav ekipi i goodnight

:snooze:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedoye

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
Napušeni, daj povuci koji dim, možda se iskuliraš. Da si pročitao moj zadnji post, vidio bi da slike stižu. Pretjeruješ.

Anyway, slike & harvest update samo što nisu, samo da skuham kavu.
 

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
Update 14.06. - 71. dan -----HARVEST DAY----- :prof10:

Nakon 2 dana šokiranja u mraku biljčice su dobile svjetlo dana samo da bi završile pod škarama. Vjerujem da im to nije bilo ugodno iskustvo, ali šta se može. Evo kako je to izgledalo, u slikama.

Ovo su biljke prije trimminga. Po listovima se vidi da bi imale još dovoljno hrane minimum za 2 tjedna života, posebice Biljana (lijevo) koju sam duže i gnojila. Na dan harvesta bilo je vrlo, vrlo malo smeđih trihoma, ali većina je bila mliječnih.



Sam proces trimanja bio je očekivano opipljiv i dugotrajan, evo kako je to izgledalo. Na prvoj je slici Biljana, na drugoj je Flowerka. Glavni vrhovi su skroz desno. Na slikama se pokraj škara vidi kuglica smole ostrugana sa prstiju/škara :) Na trećoj slici je kompletan urod. Što se vage tiče, Biljana je nakon trimanja imala 54 grama, a Flowerka 57. Znači tu su negdje što se količine tiče, jedna je možda malo bolje otrimana od druge. Vidjet ćemo još kolko će bit suhog, ali ja sam zadovoljna ma kolko god da bude. S obzirom da mi je prvi grow zapravo sam i više nego zadovoljna.



Dalje vidimo ostatke trimanja, veće lišče stavila sam na jednu hrpu, a "sugar" trimove na drugu. Još se nisam odlučila za metodu kojom ću praviti hash, vidjet ću koliko će toga biti kad se posuši. Nekako mi se čini da je količinski premalo trimova za bilo koju metodu osim otapanja u alkoholu.

[url=http://postimage.org/image/6l4bczid1/] [/URL]

Evo i dvije makro fotke...sad tek kad gledam povećane fotke vidim da sam možda ostavila previše neotrimanog lišća...no biti će OK, ionako neću pušit nego vaporizirat.

[url=http://postimage.org/image/9dlmki21z/] [/URL]

E sad da spomenem ono iznenađenje koje sam najavila neki dan. Sasvim sam ostala zapanjena kada sam vidjela ovo:



Iako su obje biljke pune praznih (false) seed-podova, pronašla sam ukupno 5 sjemenki! Izgleda da je jedna (ili možda obje) od mojih ljepotica bila hermić, iako ja nisam nigdje primjetila muške cvjetove tokom cijelog growa. Stavljala sam i stvarno puno slika u updateovima i nitko na forumu također nije ništa primjetio. Ja sad niti nakon trimanja nemam pojma gdje su bili ti muški cvjetovi, niti sam primjetila ikakav polen za vrijeme growa. :icon_eek: E sad s obzirom da u bezgrešno začeće ne vjerujem, jedino objašnjenje je da su moje ljepotice bile dobro skriveni hermići, ili se netko ušuljao kad me nije bilo doma i oprašio mi grow! :icon_lol:

Kad je već moralo doći do toga, nadam se da su se bar oprašile međusobno pa da možda i bude nešto iz tih sjemenki jer ne vjerujem da će bit nešto od genetike biljke koja je sama sebe oprašila. Usporedivši ih sa sjemenkama Easy Rydera koje su mi ostale, sasvim drugačije izgledaju, sitnije su i tamnije. Evo za usporedbu fotke, na desnoj strani svake slike su sjemnke iz seed banka (3 kom), a na lijevoj moje (5 kom). Vjerovatno ih se krije još negdje u otrimanim budovima, vidjet ćemo kad se posuše.




Društvo moje, to bi bilo to što se ovog growa tiče. Velika H V A L A svima koji su mi tokom ovih tri mjeseci pružili podršku i pomogli u growanju. Stvarno ste bili super i drago mi je da sam podijelila iskustvo svog prvog growa sa vama. Naravno, kroz neko vrijeme uslijediti će i smoke (tj. vape) report, ali tek nakon dobrog kjuranja.
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Jejerice, bas si problematican .. :)

Ajmo drimerice, zakuvaj ti caj :)

Kakav lijep dan, i jos sam dao najtezi ispit na godini, jos samo 2 komada i postajem inŽinjer....veceras ce biti zabavno...

Cekamo sanjaliceeee
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
to je pos'o, sjajno & bajno, jedva cekam da vidim neku od tih pet, odlicno si prosla za prvi grow, be happy and smile nevaljala devojcice ;)
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
sjemenke izgledaju kvalitetno, nadam se da će biti još rydera u sljedećem growu (tj. sad imaš 8 sjemenki, za još 4 growa) :D
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Dreamerice čestitam na prvom uspješnom growu i naravno rep+ zasluženo :)
Jel ih sušiš u boxu ili negdje drugdje i kakav je plan za sljedeći grow?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.