EasyRyder (autoflower) Fem. 150W HPS - first grow by Drimerica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

petarpan135

Aktivan Član
10.01.2012
184
30
28
PowerSeed je napisao(la):
eventualno ako je ta u dvoristu zivina sijalica, one greju prilicno
Poweru nije zivina,nisam pocetnik da ne znam sta je MH aman,samo je na nekoj prigusnici od 80w stavljena,neki trafo od necega je cale namontirao jos davno,i bas mnogo greje.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
nigde nisam spominjao tvoj skills level ni to da si pocetnik, dao sam samo alternativu po pitanju grejanja jer su obicno dvorisne lampe zivine, i greju... s druge strane nisam znao da je mh na 80w balastu, sto te cudi onda sto greje, radi ona posao samo sto ce joj verovatno vek biti nesto kraci, mislim zapravo da je tesko proceniti u spoljnim uslovima koja jace greje od koje, cim je to preko 100C, vruca je i greje, jel
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Daj, zaspamali ste temu...

Dreamerice, imam pitanjce, kakve su ti temp u boxu ?
 

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
Update 21.04. - 17. dan

Dugi dan LST-a.



Još jače sam ju savinula dolje jučer nakon par sati od prvog savijanja te danas još malo. Malo me muči što ovi veliki listovi ovako stoje na rubu posude, ali nemaju nigdje drugdje mjesta :icon_lol:



Temperatura se kreće uglavnom od 22 do 27, ajmo reć u prosjeku uvijek 25. Ne mjerim više točno ispod lampe jer nemam kamo montirat termometar da bude u visini vrhova, ali temperatura je manje više konstantna pa me to zasad ne brine. Vlagu držim većinu vremena u prosjeku na 50%, ali kreće se u razmaku od 40 do 60, ovisi o vremenu vani i o režimu rada ovlaživača.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

dupla-stotka

Aktivan Član
29.04.2011
99
2
0
31
ma ti donji listovi ionako kad tad riknu x) a mozda se i uzdignu u visine :D
ja sam u proslom growu te listove svaki dan pomalo gurao ( granu lista ) na gore i to mu vrv dodje neki LSTrening i posle par dana su i ostali tako. mada nista im ne fali tako :D
srecno!
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
čak ti tu savjetuju tamo di imaš treninge da ih skineš od vrha do dna na jednoj strani sve fan listove :)
 

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
S obzirom da je ovo automatik mislim da nikako nije dobra ideja skidati listove. Već će oni naći svoj put.

Mali update što se mirisa tiče:
Ako se itko pita kako miriši Easy Ryder nek ode do dućana i kupi bocu Becks piva. Miris je apsolutno IDENTIČAN :icon_lol:
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Pa nemoj nista skidat dobro je njima,samo ti LST radi to ti je normalna pojava.Jos je mala biljka da joj skidas listove,a jos su zdravi.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
moram priznati da prvi put u zivotu cujem komparaciju mirisa vutre i piva (al' ako uzmes da je hmelj najblizi porodici kanabisa [zapravo:"Humulus lupulus (Common hop) is a species of Humulus in the Cannabaceae family"], mozda tu ima necega ;)

@drimerica, da, najblizi i jednini srodnici, zanimljivo a :)
 

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
Power, miris je stvarno identičan. Nisam znala da su hmelj i vutra u rodu.

Igrom slučaja sam pila to pivo i bez dvojbe su mirisi isti, ili ajmo reć nevjerojatno slični. Ne znam da li će tako ostati i kod cvjetanja, ali za sad je tako. Miris friško otvorenog Becksa = miris u mojem boxu :icon_lol:
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
nisi me skužila :) i ja sam protivnik skidanja listova....jedino one koji požute.....ja volim zeru manje gnojiva a da im je opet dobro nego da mi se sve zaključa.... ;) i da...kasnije će ti mirisat drugačije :) mada moram priznat nisam primjetio isti miris ko ti na početku :)
 

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
Update 22.04. - 18. dan (dan planeta Zemlje :icon_mrgreen: )

Brzo radim novi update, ali mislim da imam dobar razlog:



Dakle ovo je Biljana i izmilila je danas svoje prve pistilčiće :sun2:
Flowerka je isto pokazala par komada i zaključila sam da ona u biti ništa ne zaostaje što se napredka tiče, nego je jednostavno znatno manja rastom, znači imaju isti broj listova i internoda, ali su znatno manji, i Flowerka je puno niža. Za sad ju nisam LST-ala, ali vjerovatno hoću...mada sam razmišljala da ju probam pustit da prirodno raste. Naravno, sporedni vrhovi na Biljani su sad gotovo narasli kao i glavni vrh (zbog LST-a), a Flowerkini sporedni su majušni.

Biljana:


Flowerka:


Usporedba zajedno:


Okrenula sam im poziciju u boxu tako da mi se glavni vrh izdužuje na suprotnu stranu, s obzirom da Biljana zbog LST-a praktički visi izvan posude.
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
super mi je to sve skupa kod tebe,ljepo ide

ovo za "zaostajanje" neznam što da mislim,kod svoje vidim da je zdrava i da joj ništa ne fali i razvija se u svom tempu koji je u biti jako dobar ali kad joj pogledam pola dana stariju sestru ne mislim više ništa :)
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
......brutal LST, to mi se svida, bit ce vrhova za kojih 10-tak dana.....
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Lijepo,lijepo,koliko vidim dala si im imena i volis ih i vise neg sto treba.Pa ti neces ni harvest radit,kolko ce ti bit zao.
 

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
Hehe, hvala društvo :sun2:

Imena su dobile najviše zbog tog da mi je lakše pisat o njima u dnevniku (da ne bude prva, druga i štajaznam), a kad dođe vrijeme za harvest, šta se mora nije teško :icon_lol:
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Odlicno to tebi ide! :thumb:

A na ono za pivo sam slatio sa stolice :)) Mozda Becks ima "tajni" sastojak! :-D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.