EU Bolje sutra

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Mi kao mala državica smo nebitni i tako je oduvijek bilo, uvijek pod nečijom čizmom................. Bolje da radimo svatko svoj posao i manje dajemo važnost političarima i masonima jer imamo svoje živote. Hladni rat nikad nije završio, nema globalnog razoružanja, svijet je općenito u QRCU. Jer su pojedinci gladni moći i novca i svi ti koji su gladni moći i novca neka crknu k'o šugavi štakori i neka trunu u paklu. To je moja poruka svim onima koji rade za svoj interes i interes kapitalista i bankara, a ne interes malog čovjeka.
Znanje je moć!
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Jedva čekam da uđem u EU:(
Fino,kad nam ukinu 7-godišnju zabranu zapošljavanja imat ću 51 godinu i odma' ode kopat kanale po Njemačkoj. Ručno!!!
Dotle ću valjda izgubit ovo imanje koje sam stekao tokom života pa će mi bit' lakše napustit Lijepu našu.
Bando lopovska !!!

Eh,da.....imam zemlju za prodati:)
Idealna za odlaganje nuklearnog otpada.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
bozga je napisao(la):
...Hladni rat nikad nije završio...

Samo da se nadovežem, po meni je to nuklearni rat oliti 3. svjetski...malo je pre toplo od svih testova s kojima su se kurche da bi bio hladan... Ajmo narode, navali, još malo pa nestalo, sad će se to raspast, samo što nije....kamo sreće...
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Krenut će svjetska revolucija, već sad ima više beskućnika u SAD-u nego vojske i policije zajedno. Kad se vojska pravih i još potencijalnih beskućnika skupi na jedno mjesto, nastat će *****rije. Sam je stvar kaj beskućnik baš nema stalno dostupan mobitel fejs ili sl. pa se ne mogu baš orgnaizirat , a i glupi su. :D Ovdje u Evropi to sve dobro dok nije došo neki novi manijak na vlast. IDemo u EU, a u Briselu već godinu dana uopće nemva vlade u državi... Mislim sve je to show pravi. Ali mene tak živo zabole qurac za sve to
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
0593007.48.jpg



evo dobar intervju kako EU upropaštava sloveniju
http://danas.net.hr/hrvatska/page/2012/01/19/0384006.html


http://danas.net.hr/svijet/page/2012/01/18/0586006.html
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N
24.05.2011
229
111
0
Mislim da nema mjesta za zabrinutost, jer bez obzira prošo referendum ili ne mi u tu uniju nećemo jer bi ona mogla puknut ko kokica možda čak i do polovice ove godine.
>Na kraju krajeva gledajuči kroz povijest sve države u kojima je bila lijepa Naša su doživile krah, e pa zašto se ova nebi raspala dok smo mi još pred vratima ( kuc, kuc - nema nikog doma, lagani okret na peti i kući svojoj... svagdje je lijepo, ali je doma najljepše:costumed-smiley-027
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Ja ću, bez uvrede, glasati za zato što mislim da ću imati više koristi. Nama treba Austro-ugarska kad ne znamo sami biti svoji gospodari:sick:
Ali mislim da trebamo, ukoliko ne želimo u EU, napraviti nešto što bi diglo ovu jadnu državu na noge. Uvjeren sam da je to legalizacija INDUSTRIJSKE kONOPLJE. Molio bih da me netko ispravi ako griješim, ali mislim da bi to potaklo proizvodnju u RH, zaposlenost, rast BDPa, a da ne govorimo o izvozu. Samo trebamo pametnih (nepotkupljivih ljudi od strane naftne, farmaceutske i inih industrija). Onda bi pokazali zube, i to ne samo EU, nego cijelom svijetu.:sun2:

http://danas.net.hr/hrvatska/page/2012/01/21/0300006.html
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
A evo, nema uvrede, al nemoj se ni ti uvrijediti kad ti kažem da te lažu i da ti oči mažu :icon_lol:
[YOUTUBE]5vnVRo00fEM&feature=g-vrec&context=G21119ddRVAAAAAAAAAQ[/YOUTUBE]
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
[video=youtube;QGhXwf-_KpQ]http://www.youtube.com/watch?v=QGhXwf-_KpQ&feature=related[/video]

Sutra je veliki dan,pa mi oprostite na šali maloj...bilo je jače od mene:icon_lol:
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Moje misljenje.

Toliko stvari se promenilo i drugacije funkcionise danasnji svet. Dozvoljavanje sadnje i obrade idustriske konoplje bi bilo ravno samoubitstvu onoga 1%, masona, iluminata. To bi znacilo da ljudima netreba vise nafte, netreba niti jedno drvo poseci posto ta biljka moze sve to da zameni i jos da bude jeftinie proizvedeno a bio razgradivo. Zamislite samo da na svetu se vise neseku sume i prasume ( izvor zivota na planeti zemlja ) jer u papirnoj industriji koristi se samo konoplja, u industriji namestaja ( vec ima poloca od konoplje samo ih niko ne forsira i za sad imaju dobru cenu, znam ja ih prodajem iako nisam ni komad prodao u 5g ) u gradjavinkoj industriji i u ostalih 20000 proizvoda koji se mogu napraviti ili upotrebiti u proizvodnji. Konoplja moze kompletno da zameni plastiku kojoj treba jedan ljucki vek da se razgradi ili ne. Svi znaju kakve se supstance koriste radi dobijanja papira,plastike i koliko su ista otrovna a poneka se uopste nemogu razgraditi. Po nekim ljudima imamo jos 20g gasa nafte? I sta onda. Znaci mora da bude nesto istine kada kazu da zele prepoloviti? ljucku rasu. Nije nas potrebno toliko ima masina robota tako da jedan covek moze par masina opsluziti dok je prije bilo potrebno sedmorica. Vec su poceli http://www.youtube.com/watch?v=A1-Z1OdAIOU. I to pod izgovorom za vase dobro ;))) kao i svaki put za nase dobro. U zadnje vreme smo svedoci sve exstremnije kontrole i uvodjenja istih. Kao da gledamo scenario nekog holivudskog filma. A mnogo filmova ima na tu temu: Loganov beg ( stari legendarni ) Highlander ( jos malo pa ni mi sunca necemo videti ) i mnogi drugi da nenabrajam. A tek medicinske sposobnosti i mogucnosti koje ima necemo nikada upoznati ili utvrditi ( dokazati ). AKO ako bi bila istina da je veoma lekovita mogao bi svako kuci lek da pravi. To itekako neodgovara farmaceutskoj industriji posto je njoj cilj sto vise lekova prodati a to je vise bolesnijih ljudi?? dok nas "ako je istina" konoplja leci. Kakvi su to ljudi ( ako ih uopste mozemo nazvati ljudima ) kada su u stanju SVESNO ubiti, otrovati, podaviti pola stanovnistva pod izgovorom " radi vaseg dobra ". A sa druge strane kazemo da su pojedinci ( predsednici, kancelari, vodje ) diktatori i iste osudjujemo na smrt ili proteravamo iz zemlje. Kad se setim samo starog TITO kad mu ameri rekli mora ovo ono pa rusi a on ma nemoj. Gde su nestali oni dani kada je posten i dobar covek bio zlata vredan i cenjen kao predsednik.
Kada bi jedna mala drzava kaja nije u EU pokusala da upotrebi konoplju u svim proizvodima u kojima se moze misljenja sam da bi ta ista brzo nestala sa planete. Nebi im bilo dozvoljeno. Kazimo primer Hrvatska odbije EU i dozvoli sadnju. Ulozi u istrazivanje. Prestane drveca da sece, naftu i derivate da kupuje, plastiku postane prava zelena drzava. Ko bi to Hrvatskoj dozvolio EU? AMERIKA? KINA? RUSIJA? sigurno. Napali bi je pod nekim njima opravdanim izgovorom ( hrvatski hakeri srusili pentagonov site i uzeli informacije ) i zbrisali sa lica zemlje ( mozda preterano u datom trenutku ali ko zna sta nas ceka ). Tako da ako se neprikljucis propadas. Nisu dzabe ulozene bilijarde dolara u kojekakve projekte kontrole, gms semenja i hrane, lekova, pravljenjem zemlje bolesnom, pravljenje ljudi bolesnima itd. Sve to neko il nekolicina svesno sa ciljem radi a taj cilj sigurno nije dobar i nije predvidjen za narodne mase.

OTVORI OCI DOK NIJE KASNO IAKO SI VEC ZAKASNIO
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
DEDE, sreće ti, mogao si to malo preglednije sastavit i tu i tamo koji redak razdvojit...

kvalitetan je sadržaj ali se teško čita...