Ewing Sarcoma

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.12.2016
5
0
1
rijeka
Pozdrav svima, bratu mi je otkriven ewing sarcoma na bubregu pred dvije i pol godine, na operaciji su mu izvadili bubreg. Nakon kemoterapija koje je podnio odlično, unisteni su svi ostaci tumora. Ima rijetku vrstu tumora koja se često vraća,nazalost prije dva mjeseca se vratio i to na mjesto di je bio bubreg i na pluća. To je to ukratko. Doktori u Rijeci nisu baš optimisti, pa smo se obratili klinici za tumore u italiji pa cemo vidjet šta će oni reć. Počeo sam istraživat pa tako došo i do vaše stanice, pročitao sam većinu tema koje su tu raspravljane o načinu izrade i korištenja ulja. Imam poznanika koji sam izrađuje ulje za sebe jer boluje od MS, imam prijatelja u Holandiji koji može nabaviti baš sve šta mi treba. Tako da imam razne mogučnosti. Prijatelj mi se ponudio da cemo sami napravit ulje, ali on ne sadi nego kupuje travu. E sad prijatelj mi moze dat ulje koje on koristi i koje mu pomaže, tako da sam siguran za kvalitetu. Opet, trebalo bi mi nekoliko vaših savjeta. Recimo o omjeru thc i cbd u ulju, najbolja vrsta za taj tumor, najbolji nacin unošenja i neki vaš savjet. Hvala unaprijed na savjetima.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Za početak možeš uzet ulje od prijatelja, kasnije idite na vlastiti uzgoj.
Trebaš jaku Indika hibrid, ww, critical kush, tangerine dream, Aurora indica, itd.
Gojis dve indica hibrida i jednu cbd hibrida, Medical mass rqs.
Tako da praviš ulje iz 3 hibrida, da dobiješ što širi asortiman kanabidoida.

Omjer cbd, thc nema smisla razmišljati jer ti laboratorij nije dostupan.
Unošenje oralno i svecice.

Pročitaj ovo.
https://www.vutra.org/threads/kanabis-ulje-izrada-doziranje-i-djelovanje.13428/

https://www.vutra.org/threads/herbal-bobs-medical-lounge.15900/

Kada procitas, nastavljamo razgovor ovdje:wave:
 
01.12.2016
5
0
1
rijeka
Hvala na odgovoru, pročito sam sve to i baš zato me bune neke stvari. npr dali treba prije koristenja ulja konzumirat kokosovo ulje, mango itd ili ne, neko koristi sativu za dan, indigu za noc, dali je bolje uzimat cisto ulje ili mjesat sa drugim uljima. uglavnom tek sam poceo se informirat i citat pa mi je previše inf odjednom.Mislim da cu uzet ulje od prijatelja i davat mu oralno malo pomalo dok se ne navikne. Nikad nije ni cigaretu zapalio a kamoli travu, pa cu mu ja pomoć s tim. ja iskustva sa pušenjem trave imam pa će bit lakše. Hvala puno na odgovoru.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Prije korištenja ulje ne treba konzumirati ništa. Mango malo pojača rad kod pušenja.
Naviknu ga lagano, da se ne uplaši. Mora se dobro osjećati. Verovatno je na bolovanju ili radi?
 
01.12.2016
5
0
1
rijeka
Hoćemo, pa izbjegava šecer,crveno meso, mlijeko. To šta zna da nesmije. Pred 7 dana je bio na pet/ct tako da smo tek doznali da mu se tumor vratio. namjeravamo ić kod negoga za režim prehrane.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Što prije neka dodze na 1g ulja dnevno. Onda treba vjerovat u izlječenje. Nemojte preterivat u dozama, lagano dizite. Biće mu bolje, samo hrabro:wave: