Famozni Z7 vs karcinom pluća?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Evo ovako, svako malo post počinjem s evo ovako


Odlučih otvoriti novu temu, dugo sam s prijateljem koji ima rak pluća ulazio u ovakve debate, prošle godine je kupio travu s ceste, napravio ulje 60ak mL i nije ozdravio, pa je počeo pljuvati po travi...
Ove godine nakon pregršt kemoterapija (koje nisu dali nikakve rezultate???????), odlučio je vidi kako se ponaša taj famozni z7 u borbi protiv raka..

Inače isprva mu je dijagnosticiran najsmrtonosniji pušački oblik (ima više vrsta raka pluća, čak 7 http://hr.wikipedia.org/wiki/Rak_pluća) da bi poživio više od godinu dana. Onda su se dr. pitali zašto je još živ, pa opet na pretrage i zaključak među doktorima je bio da je rak mutirao u neki nepušački malo bezazleniji oblik. E sad da li je to od ulja ili od krive početne dijagnoze – ne bi u to ulazio...

Sad kad je gotov s kemo idemo na slijedeću shemu (više nema pomoći s kemo), po mom ne bi dirnuo kemo, mnogi su mi rekli da nikad ne bi na kemo i to oni koji su izgubili blisku osobu koja je bila na kemo i koja je koristila ulje. Takvog sličnog mišljenja je i naš druid Weedetix.

Sad ćemo vidjeti kako djeluju one famozne kapsule punjene sa samim vrhovima od z7 koji su proveli sat vremena u pećnici na 120 C. Odmah je počeo uzimati 3 x dnevno..
Da vidimo kako se 15% CBDa ponaša kod raka..

 
Poslednja izmena od urednika:

¤ tweety ¤

Aktivan Član
25.01.2013
98
114
0
34
419661_10201239049244326_290863337_n.jpg
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
[SIZE=10pt]Tweety :vb_wave:[/SIZE] - poznato mi je već sam postao negdje taj link, zato sam mu i dugo morao objašnjavati zašto baš tu vrstu, kao što sam već rekao – kod nekih vrsta piše high in CBD, a imaju po 1% CBD zamislite koliko onda imaju ove s ulice...
[SIZE=10pt]Ona prošlogodišnja s 5% CBDa i 5% THCa je bila super, ali z7 koji ima 10%THCa i 15% CBD je fantastičan...[/SIZE]
[SIZE=10pt]A i sami znate [/SIZE]http://www.index.hr/vijesti/clanak/ovo-je-pravi-razlog-za-legalizaciju-kanabis-lijeci-rak/640094.aspx[SIZE=10pt][/SIZE]
[SIZE=10pt]Rekao sam prijatelju: „Prvo sam sam sebi bio pokusni kunić sad si mi ti pokusni kunić!“, samo se grohoto nasmijao, zanimljivo je stoga što je bio na kemo, i to podosta njih, sad svi željno iščekujemo rezultate, mjesec dana će biti na kapsulama a onda ide na pregled, da vidimo šta smo napravili...[/SIZE]
[SIZE=10pt][/SIZE]
[SIZE=10pt]Weedetix - klasičan :respect:[/SIZE]
 

SkyHighatrist

Aktivan Član
18.10.2012
101
147
43
54
Bgd
FantomSB je napisao(la):
Sretno sa lječanjem!
Mene zanima u kakvim se to kapsulama radi u koje se puni i gdje se mogu nabaviti
Standardne želatinske kapsule, Google is your friend.

Z7 strain (high CBD content) uzgojiš sam i ispratiš uputstva (sat vremena u pećnici na 120 C).

Poznanik završava Z7 grow za otprilike 30 dana i počinje terapiju, pokušaću da ispratim i objavim rezultate.
 

2cv

Aktivan Član
09.01.2012
101
61
28
Mazar

Znaš šta ja mislim, to da mu neče pomoči pa sam znaš zašto jer on cinca sad bi sad nebi šta bi ako nebi pa zašto ja pa ....... znaš o čemu pričam prije se je prijatelj bojao raka a sad mislim da se rak boji njega i to je dobro koliko je več prošao dobro se drži, hahahaha. Reci mu da sam ti rekla neka se j..... hahaha i puno jih pozdravi obojicu
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
[SIZE=10pt]Mali ego intermezzo (znam da nije dnevnik o meni, ali morao sam probati morao sam vidjeti kakve su to kapsule[/SIZE] :samoja )
[SIZE=10pt]Malo se vraćam na stare staze[/SIZE]
[SIZE=10pt]Uzeo sam danas jednu kapsulu da probam taj medikament i na svojoj koži...[/SIZE]
[SIZE=10pt]U 9 ujutro je popio i malo je bilo happy pill.....[/SIZE]
[SIZE=10pt][/SIZE]
Sve je bilo više nego podnošljivo...
[SIZE=10pt]Do 14, onda se desio trenutak kad sam zapalio....[/SIZE]
[SIZE=10pt]Onda me izvrnulo :ludaci_lol:[/SIZE] ....
[SIZE=10pt]Kad me žena vidjela rekla mi je da izgledam kao na ulju od Pineapplea...[/SIZE]
[SIZE=10pt]Opet sam se takmičio s Baretom...[/SIZE]
[SIZE=10pt]I još uvijek se takmičim....[/SIZE]
[SIZE=10pt] [/SIZE]
[SIZE=10pt]Vidim uskoro kakav je frend, baš me zanima on ne puši....[/SIZE]
[SIZE=10pt]Samo da ne licka ulje.... :vb_wave:[/SIZE]
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
[SIZE=10pt]Kontaktirao prijatelja, kaže da ga ponekad malo glava zaboli, pa prođe, i ne vidi nikakvu povećanu reakciju u kombinaciji s uljem. Super.[/SIZE]
[SIZE=10pt]Kaže da bi samo drijemao, šta bi ja dao za takav jedan dan :snupi:[/SIZE]

[SIZE=10pt]Ali njemu ih je svakako već previše....[/SIZE]

[SIZE=10pt][/SIZE]
http://www.minds.com/blog/view/49353/must-see-proof-that-cannabis-can-cure-certain-forms-of-cancer
[SIZE=10pt] [/SIZE]
[SIZE=10pt]i ja kao i svi mi želimo vidjeti dokaz na djelu...[/SIZE]
[SIZE=10pt]Mnogi dolaze do ulja kad je već kasno kad su metastaze (kako grda riječ, protrneš kad ju čuješ) učinile svoje, kad su se ljudi odali kemoterapijama i uništili velik broj zdravih stanica i sad im ni kemo ne pomaže...[/SIZE]
[SIZE=10pt]I to do ko zna kakvih ulja dođu (a čuo sam svakakve priče o tome) i onda ne ozdrave, zato je z7 igri da kad se dokaže i u borbi protiv raka, da nema puno lutanja i traženja vrste :vb_wave:[/SIZE]
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Za karcinom pluća bi bilo odlično uz kapsule koristiti i Z7 u vapeu, samo što je to malo poveća investicija za jedan kvalitetan uređaj.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cons

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Teško mi je sad biti pametan, ali dali smo mu,
i z7 ulje na vap
i z7 travu na vap
oba puta je kašljao...
Dosta je kašljao pa se ne usudimo baš, ali budemo ponovo, samo da nije često...


I da treba neki kvalitetniji vap tu se slažem
Slažem se mandor s tobom, ali razumijem i njega s njegovim problemima :vb_wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: M a n d o r

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
[SIZE=10pt]Navratio sam kod prijatelja da vidim kakav je....[/SIZE]
[SIZE=10pt]Dobar je....[/SIZE]
[SIZE=10pt]Veli žena da stalno blesa, vjerovatno od ulja koje uzima paralelno s kapsulama..[/SIZE]
[SIZE=10pt]I spava puno spava, knjava, drijema, onda se boji da ne smije tako – uvijek se sjetim RS „rest and sleep are part of the healing process“, tako mu i kažem da ga malo umirim.[/SIZE]
[SIZE=10pt]Šta bi ja dao za jedan dan knjavanja... [/SIZE]
[SIZE=10pt]Budem, kad deca narastu....[/SIZE]
 

iprezime

Aktivan Član
26.08.2012
154
73
28
12
sve dobro za prijatelja mazar, probao sam tvoj cuveni z7, svida mi se neudara u glavu uopce tako da kontam da je napravljen radi ljecenja, nadam se da ce i kod tvog prijatelja pokazat zube protiv te bolesti
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
[SIZE=9.5pt]Osim što stalno spava i odmara, onda kad je budan veseo je, smije se, ponekad blesa, tj. počinje pričati neke stare stvari kao da su se maloprije zbile i uvjerljiv je, kaže njegova žena, ona je zadovoljna, kaže da nije depresivan – to je krucijalno ako mene pitate, najgore je kad ljudi utonu u vlastitu dijagnozu, pa padnu u apatiju, depresivni su, crne misli su grozne, ako vas rak ne pojede onda vas one dotuku.[/SIZE]
[SIZE=9.5pt]A znao je biti tmuran i depresivan...[/SIZE]
[SIZE=9.5pt]Traži tabletu za bolove onda ga žena zašpreha, on zaboravi, lijek počne djelovati, onda ga nakon par sati pita za tabletu, onda kaže da mu ne treba, da ga ne boli ništa.... :vb_smash:[/SIZE]



J[SIZE=9.5pt]oš malo komunikacije s CBD Crewom;[/SIZE]
[SIZE=9.5pt]The capsules can be a great addition to people with pain, insomnia and during cancer treatment etc, you can make it with outdoor weed as well, no problems. But a CBD rich oil is a stronger medicine and definitely worth using on severe deceases if you have the opportunity to make it or get a hold of it. when you consume THC with CBD , the CBD helps you to tolerate more THC and the effect will last longer and you can consume more. And as you know CBD has other good qualities too. I am exited to hear if you get to test the oil. Stay in touch and let us know how the z7 oil work for you in the future as well, It is nice that you take control of your own health and try things that feels right for you. As a grower you know how important it is with the right PH for plants and that goes for our body as well. most of us have to acidic body due to eating processed foods and sugar etc. If you drink a freshly squeezed lemon or a shot of vinegar it helps your body to be more alkaline, It is a lot of information on line, and many who have changed their condition with changing diet to more organic fruits and vegetables. You are what you eat. :) Just like the plants, better fertiliser healthier plants. if you have any questions don't hesitate to ask[/SIZE]
[SIZE=9.5pt][/SIZE]
[SIZE=9.5pt]O lužnatosti organizma više na [/SIZE]https://www.vutra.org/topic/9791-regulirajmo-phalkalizirajte-ili-umrite/ :vb_wave: