Famozni Z7 vs karcinom pluća?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

littleGreen

Aktivan Član
01.02.2012
106
66
28
44
Ulje napravljeno od Z7 i sličnih sorti je lošije od ulja napravljenog od sorti koje sam nabojao gore. Zašto? Takve sorte najčešće se dobiju od samo 2 roditelja. Znači da sjeme koje kupuješ nema neku varijaciju što se tiče fenotipa. A ono što cijelo vrijeme tvrdim je da je ulje bolje raditi od više fenotipova iste sorte(thc sorte, jedne od gore navedenih) nego od neke inbridane CBDovke.. No vi samo tupite i dalje svoje, pa će vam rezultati i biti takvi kakvi jesu - od 100% izlječenja ništa. Više fenotipova + više sorti je ključ. THC uvijek ispred CBDa! I uvijek najjače THC vrste za rak, a ne CBDovke.

Nije da želim pametovat, nametat vlastito mišljenje nego samo želim podijeliti sa svima vama ono što sam primjetio i što za mene i moje iskustvo stoji. Nije ni RS budala, čovjek ima puno više iskustva na terenu od debilčića u laboratorijima koji samo teoretiziraju i koji nekada tupe samo svoje u cilju prodaje magle za novac. Kanabis se polako ali sigurno pretvara u proizvod! Proizvod je uvijek rafiniran i gubi svojstva koja je imao.

Landrace sorte su oduvjek imale CBDa u svojoj strukturi,a od takvih sorti su nastale sve današnje. Inbridanjem se išlo na eliminaciju CBDa kako bi se povečao udio THCa i zato današnje sorte nemaju gotovo ništa CBDa. ALI - otvaranjem genetskog bazena, oprašivanjem što večeg broja ž. biljaka sa što večim brojem m. biljaka dobit ćete čuda, CBDa, THCa i sto drugih kanabinoida. Raznolikost je lijek!

Uvijek ću radije uzeti ulje od nekoliko sorti nego ono koje će ubuduće raditi neka farmaceutska tvrtka od jednog jedinog klona kojeg imaju i znaju mu sva svojstva koja onda tvore neku deklaraciju. Deklaracija mi ništa ne znači, ono što je bitno je učinkovitost.

Ja sam starog kova, bio sam aktivan član OverGrow foruma još davnih dana i pratim sve o kanabisu dosta dugo. Danas je moderno kupovati feminizirano sjeme!!! Fem sjeme je dobro za vutru koju ćete pušiti. Osobno ga nikada ne bi upotrebio niti za ulje kojim bi mazao ugrize od komaraca, a kamo li da radim ulje za borbu protiv raka od njega. Gore čitam u postu da dečko pita za savjet oko odabira feminiziranog sjemena kojim će liječiti majku od karcinoma. Fem sjeme nije dobro. Zašto? Znate li kako se ono proizvodi? Imate 100 klonova recimo jednog fenotipa bluberija. Jedan klon ili više njih se tretira sa STSom. Sjemena od jednog fenotipa na tisuće. Znači da taj bluberi koji sada sam sebe oplođuje nedaje nikakvu raznolikost u potomstvu. Zar ne? Sve biljke od tih sjemenki će biti jako slične. To ne valja za ulje koje je namjenjeno borbi protiv karcinoma. Dobro ulje bi trebalo imati što širu lepezu kanabinoida, POZNATIH i NEPOZNATIH!
 

FantomSB

Aktivan Član
10.10.2012
275
691
93
41
Opa mali zeleni, ne samo da se razumiješ u medicinu, pa ti znaš kako se i sjeme dobiva. Ubiti ti samo preskačeš, kad te netko pobije ti udaraš u druge grane.
Prićao si da treba rokat gram ulja dnevno i tu te je marac sa svojim pristojnim odgovorom pokopo i sad pametuješ po sortama.
Jesi probao kada uzeti gram ulja, jesi li uopće probao ulje?
Sad si zamisli da kad netko dobije rak i kad je rak u poćetnom stadiju, kad je ta osoba 'zdrava' da guta nešto od čega cijeli dan spava i od čega nije sposoban ništa osim za krevet, u tome je problem šta će svi prvo vjerovat doktoru. I onda kada bolest uzme maha, reći će e sad bi mogao probat ulje. A onda je već kasno.
Jel znaš nekog da se izlječio sa tim tvojim sortama?
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
@Green to je tvoje misljenje i svako bi se trebao drzati onoga u sto vjeruje....moj put do ulja je bio prepun gubljenja, nervoze i straha da bi u konacnici dobio svoje ulje i zato se trudim naci sto jednostavniji i efikasniji nacin da ostali kojima je potrebno olaksam ono sto sam ja morao proci...trebas uzeti u obzir da 95% ljudi koji se odluce na ulje nikad nisi bili u kontaktu sa canabisom a kamoli uzgajali i jos uz to nikad nisu osijetili kako to djeluje i sta se desava nacitaju se postova kao sto je tvoj naruce neku od jakih indica nekom srecom uspiju uzgojiti i napraviti ulje i onda slijedi ono najgore nakon svake kozumacije osoba se osijeca lose omamemljeno, uspavano dolazi do glavobolja, povracanja i onoga najgorega a to je paranoja i prvo sto pocnu osijecat kao djelovanje ulja je strah od ulja i tu ih 90% posto zavrsi svoje lijecenje uljem a nisu ni uspijeli povecati dozu na 2 zrna...to je scenariji koji sam od kad sam na forumu vidio puno puta i zato imam ovakvo misljenje jer ga temeljim na praksi sa ljudima koji nikad nisu bili u kontaktu sa canabisom ali zahvaljujuci oprezu i sortama sa dosta CBD-a ti ljudi jos i danas konzumiraju ulje i osjete sve njegove dobrobiti..

Moj slijedeci grow ce se sastojat od sorte koja ima samo CBD i od nje cu praviti ulje i mijesati ga sa uljem od kusha do zeljenog omjera THC-CBD ali za doci do toga je trebalo vremena a za sve one koji ce tek pocet trebaju ici na sto manje komplikacija a to je fem sjeme organski uzgoj ne zato sto je organski vec zato sto nemozes zajebat sa PH i naravno sorta sa dosta CBD-a jer takvo ulje je troduplo lakse konzumirat i samim tim puno veca mogucnost da ce se svidjeti bolesniku i da ce se od njega osijecati ugodno pa samim tim i povecavanje doza ce ici automatski

obojica smo iznijeli svoja misljenja nijedan nije ni u krivu ni u pravu jedino bitno je da svako nadje ono sto mu odgovara jer bez toga lijecenja nema jer ako nesto neodgovara tesko da ces nastaviti lijeciti se sa time
 

littleGreen

Aktivan Član
01.02.2012
106
66
28
44
@FantomSB - kad nešto kažem nastojim da to i stoji 100%. Gram ulja dnevno može izlječiti rak, 100%. Da ne znam o stvarima o kojima pričam ne bi ih ovdje niti pisao. Osobno sam uzimao preko 1g i kod tih količina niti nema paranoje. 1g+ znači samo odmarati(spavati) i jesti(kvalitetno). To je i cilj bez kojega oporavak nije ili je teško postići. Ljudima doktori kažu da imaju još 2-3mjeseca max. života i onda oni ne žele spavati već se žele zaj*****ti. I slušaj doktora usprkos tome što i sami koji nismo doktori vidimo koliko je učinkovita kemoterapija i zračenje. Sorte koje sam nabrojao su sigurne 100% i sam nebi uzimao ništa drugčije.

@Mario339- kontam te večinu što kažeš i dobro govoriš. Ono s čime se ne slažem je da ulje ljudi uzmu ali premalo ga uzimaju. 50-60g je za 3 mjeseca maksimalno kot teških bolesti. I da, treba biti jako omamljen, kolko se može naravno i puno spavati. 16 sati sna i više dnevno je super. Spavanje samo po sebi igra veliku ulogu u borbi protiv karcinoma.

Ideja sa mješanjem ti je super, i ja radim na tome. Ali i dalje vjerujem da je ulje za borbu protiv raka najbolje sa samim THCom(minimalno CBDa). Ulje sa CBDom je dobro za prevenciju i protuupalno je. Kombinacija 2:1 CBD:THC je za razonodu. Naravno da je takva mješavina zdrava ali nije dovoljna za karcinom. Ipak ima nešto u THCu i njegovoj psihoaktivnosti i jačini, naposljetku i rak je jaka stvar. Dobro je raditi mješavinu ulja, a radit nove hibride sa savršenim odnosima je skoro pa gubljenje vremena. To se danas prodaje, makar i bilo dobro samo je stvar u teoriji, a sjeme koje čovjek kupi je možda druga priča.

Industrijska konoplja je puna CBDa, pa to nitko ne spominje i o tome ne misli. A kamo li da netko radi ulje od industrijske konoplje.. Još ktome i to je zabranjeno..
 

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
litlleGreen - zadnja dva posta :thumb:
slažem se apsolutno
kad ti doktor veli da ti je ostao koji mjesec života.............omamljenost i pospanost su sporedna stvar, da ne velim ništa naspram kemice i zračenja, otpadanja kose, povraćanja, manjka apetita, mučnine,proljeva i još sto drugih vidljivih i nevidljivih oštečenja i naravno uz sve te otrove je čovjek prepariran i zgažen.....eh omamljenost i pospanost.....
isto tak svako može imat svoj dojam i zapažanja pa nek radi kak mu/joj paše
raznolikost i čim širi spektar kanabinoida - ja vjerujem da to lječi rak
po pitanju jedenja grama ulja....pa kaj je to naspram alternative od doktora?pa taman da te neznam kak zavalja je puno ugodnije od kemice.....malo po malo kad se jede i polako povečava skoro da nema overdoza....zanimljivo je da je ljudima ok bit zgađan i zdeformiran od ljekova....onda je to najnormalnija stvar na svijetu a kad su zavaljani od ulja, večinom ugodno, e onda je to problem.....
pis bradrs
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran

Mikan91

Aktivan Član
14.03.2014
68
28
8
Moj cale je trenutno na trecini grama dnevno i skroz je ok,doduse uzima ulje vec mesec i po-dva,al problem je sto je skupo ovako uzimati na ulici,a moje ce tek da stigne za 3-4 meseca mozda...sad se razmisljam da kupim ulicarku pa da mu napravim dozu ispalo bi jeftinije,al sad je pitanje kvalitet ulicarke,uglavnom su albanska govna prskana ko zna cime...


Poenta je,da gram dnevno kad se postepeno dodje do njega uopste ne padne tesko...Moj cale je u pocetku imao problema sa omamljivanjem ali kako je sve vise uzimao to mu se telo navikavalo...
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
[SIZE=10pt]Little green vidio sam ljude koji su jeli 1g dnevno, a bolovali od raka i nisu se izliječili, znam osobe koje su jeli 5 zrna po konzumaciji 3-4 puta dnevno i izliječili se vrlo vjerovatno je razlika u tipu raka od kojeg su bolovali. I ja sam se pomamio za RS i prošao to njegovo međutim to nipošto nije za MS.[/SIZE]
[SIZE=10pt]Marac – moraš miješati, čisto CBD ulje nije za rak, znam osobu koja je pojelo toga 120 mL i ništa od izlječenja, ali me golica za MS jer sam probao tog ulja i drugi dan sam bio nevjerovatno dobar.[/SIZE]
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
littleGreen je napisao(la):
Ideja sa mješanjem ti je super, i ja radim na tome. Ali i dalje vjerujem da je ulje za borbu protiv raka najbolje sa samim THCom(minimalno CBDa). Ulje sa CBDom je dobro za prevenciju i protuupalno je.

dosta si dobrih stvari napisao, ali ovaj dio mi nije jasan jer malo proturječiš sam sebi. govoriš koliko je bitna raznolikost kanabinoida u ulju, a onda kažeš da je bolje da bude što manje CBD-a.

mislim da su svi kanabinoidi podjednako bitni jer znaš i sam da čisti THC previše udara u glavu, dok CBD opušta i uklanja mučninu, upale, itd...

ne želim se upuštati u daljnje rasprave jer nemam puno znanja, a još manje iskustva u liječenju uljem. cijenim vaš trud i volim pročitati dobre rasprave pune argumenata temeljenih na iskustvu, i zato vas molim da samo nastavite u dobrom smjeru! ;)

uglavnom, ono što se može zaključiti iz napisanoga, tj. što sam ja iščitao iz vaših postova je da NE POSTOJI univerzalni "recept" za liječenje svih bolesti, treba eksperimentirati sa puno puno vrsta i različitih omjera kanabinoida za pojedine bolesti, čak i za pojedine ljude, jer svačiji organizam reagira drugačije.
 

littleGreen

Aktivan Član
01.02.2012
106
66
28
44
Mikan91 je napisao(la):
Moj cale je trenutno na trecini grama dnevno i skroz je ok,doduse uzima ulje vec mesec i po-dva,al problem je sto je skupo ovako uzimati na ulici,a moje ce tek da stigne za 3-4 meseca mozda...sad se razmisljam da kupim ulicarku pa da mu napravim dozu ispalo bi jeftinije,al sad je pitanje kvalitet ulicarke,uglavnom su albanska govna prskana ko zna cime...


Poenta je,da gram dnevno kad se postepeno dodje do njega uopste ne padne tesko...Moj cale je u pocetku imao problema sa omamljivanjem ali kako je sve vise uzimao to mu se telo navikavalo...
Možda u međuvremenu dok čekaš svoje ulje ipak nabavi neku albanku. Gledaj uzeti najbolje što možeš za prvu ruku. Ako je sa ceste gledaj da li ima kristala po vrhovima. Što ih više ima to je neki znak da je bolje sušena, skladištena, da se više pazilo...

Držim fige za čaleta! :)

mazar je napisao(la):
[SIZE=10pt]Little green vidio sam ljude koji su jeli 1g dnevno, a bolovali od raka i nisu se izliječili, znam osobe koje su jeli 5 zrna po konzumaciji 3-4 puta dnevno i izliječili se vrlo vjerovatno je razlika u tipu raka od kojeg su bolovali. I ja sam se pomamio za RS i prošao to njegovo međutim to nipošto nije za MS.[/SIZE]

[SIZE=10pt]Marac – moraš miješati, čisto CBD ulje nije za rak, znam osobu koja je pojelo toga 120 mL i ništa od izlječenja, ali me golica za MS jer sam probao tog ulja i drugi dan sam bio nevjerovatno dobar.[/SIZE]
Možda je razlika u tipu karcinoma kao što kažeš, ali nekako ne vjerujem. Kvalitetno ulje bi trebalo stati na kraj svakoj vrsti raka. Nekako mi se čini da je uvijek stvar u kvaliteti ulja i možda načinu pripreme.
Alkohol npr. otapa klorofil i iako je klorofil dobar za neke stvari, teško pada na želudac. Od toga nastaje mučnina najčešće. Benzin je najbolji, naravno nikada onaj sa benzinske pumpe(nego pentan, heksan). Benzin radi ulje najviše kvalitete, med :)
Kod MSa bi najbolji bio veći postotak CBDa. CBD djeluje protuupalno i negdje sam čitao da se pokazalo kako kod MSa onda liječi sekundarne upale koje se javljaju na mozgu i l. moždini. THC u kombi sa CBDom bi teoretski na kraju liječenja simptoma stavio MS u mirovanje.
Ima puno faktora gdje se može zajebat - od loše vutre, pa alkohol(sa njim ništa od zlatnog prvorazrednog ulja), pa nedovoljno iskuhavanja na kraju procesa u dobivanju ulja - nedovoljna dekarboksilizacija...
Da li si probao za ms mješat RSO sa kokosovim uljem? Ono ti pomaže da ulje lakše razgradiš, brže djeluje. Naravno pošto je onda RSO razrijeđen uzima ga se više da bi količina u dozi bila kao i prije razređivanje. Za ms možeš pomješat 1:5 ili kolko ti paše.. Rokneš mješung u nekoj bočici u toplu vodu (70 st celz.) i zamješaš to fino za 5 minuta.

metalmaniac je napisao(la):
dosta si dobrih stvari napisao, ali ovaj dio mi nije jasan jer malo proturječiš sam sebi. govoriš koliko je bitna raznolikost kanabinoida u ulju, a onda kažeš da je bolje da bude što manje CBD-a.

mislim da su svi kanabinoidi podjednako bitni jer znaš i sam da čisti THC previše udara u glavu, dok CBD opušta i uklanja mučninu, upale, itd...

ne želim se upuštati u daljnje rasprave jer nemam puno znanja, a još manje iskustva u liječenju uljem. cijenim vaš trud i volim pročitati dobre rasprave pune argumenata temeljenih na iskustvu, i zato vas molim da samo nastavite u dobrom smjeru! ;)

uglavnom, ono što se može zaključiti iz napisanoga, tj. što sam ja iščitao iz vaših postova je da NE POSTOJI univerzalni "recept" za liječenje svih bolesti, treba eksperimentirati sa puno puno vrsta i različitih omjera kanabinoida za pojedine bolesti, čak i za pojedine ljude, jer svačiji organizam reagira drugačije.
Kod raka sa visokim postotkom THCa nemožeš fulat. CBD uvijek dobro dođe kao i drugi kanabinoidi. CBD je protiv upala. Bilo bi idealno ako se želi neki omjer ,recimo 1:1 u ulju, napravit ga od jakih CBDovki i jakih THCovki. To je puno bolje od sorti za koje prodavači tvrde da imaju omjer 1:1. Opet, kod raka mislim da CBD nije toliko bitan. Kod raka bolje na ziher, što znači puno THCa.

THC iz THCovki jako udara u glavu, ali na fini način. Pogotovo ako se biljka bere potpuno zrela, tjedan-dva od kada izgleda da je za brati. Ima nešto u kristalima koji su počeli smeđiti u odnosu na one samo mliječne i prozirne. Kao kod banane, ljekovitija je ona zrela sa smeđim točkama od zelene. THC je sedativ i pol i od njega ne bi trebalo biti nikakve mučnine. Kod kvalitetnih sorti javlja se stvarno minimum paranoje. CBD ima protuupalna svojstva, malo balansira haj - više od njega haj balansiraju razni terpeni i njihove kombinacije. Ma cijela nauka koja se tek razvija i u nju nije potrebno niti ulaziti previše. Priroda je priroda i njen plod je najbolji, naravno uz raznolikost u odabiru plodova :)

Mislim da postoji univerzalni recept za rak, želim u njega vjerovati i do sada se pokazao kao "nemožeš fulat". To je recept od Ricka. Treba ga se držat što se tiče procedure kod dobivanja ulja i držati se točno protokola konzumiranja. Upotrebiti jake indike i to zrelije od onog što čitamo da predstavlja zrelo. Kad je zrelo nema paranoje. +Benzin uvijek prije alkohola. ISO i 95% alkohol je dobar samo misli da on može izazvat mučninu kod ečih doza zbog klorofila. Nekom od klorofila nije ništa dok će drugom biti jako loše. Klorofil je inače jako dobar i zdrav, ali za neke kada je u ulju ne valja.

Osim raka postoje i druge bolesti, večina najgorih od ostatka su autoimune bolesti. Kod njih bi kombinacija RSO ulja od čistih THCovki + RSO ulje od CBDovki bila najbolja. Mješaš malo po malo dok ne primjetiš da si dobio dobar omjer tj. lijek. CBD pomaže u obnavljanju oštečenog tkiva i ubija patogene.


Dobar lik sa puno iskustva, preporuča ulje od THCovki za rak:
http://boards.cannabis.com/concentrates/200017-my-experience-rick-simpson-oil.html
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ImbraGrabarić

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
@Mazar znas da cu mijesati i to onako kako mami pase jer ona je ta koja ga treba ja sam samo rekreativac :D

@Green neznam tvoju pricu i tko je tebi u blizini obolio od karcinoma ali jedno znam sigurno da su odrijedjene osobe imale kvalitetno ulje uzimali abnormalne doze toga ulja i danas ih vise nema i sad na ovaj tekst ce se opet navezat neki dobro namjernik (nemislim na tebe) koji je pogledao nekoliko snimaka na youtubu i rece mi da ali on je bio na kemoterapiji pa zato ulje nije pomoglo....pusti price od 100% to nepostoji i sve ovo moje pisanje je bilo potaknuto tvojim 100% u ove teme zalaze osobe koje nemaju pojma o nicemu ali traze magicni lijek i citaju tvoje postove i nema veze sto sam ja sve napisao njima ce uvijek biti lakse prihvatiti tvoje misljenje jer tvoj post im daje vecu nadu....ja to nebi nikada mogao uzet zdravo za gotovo i preuzet odgovornost tvrdeci nekom da ce ga ulje izlijeciti 100% to je moje misljenje i iza njega stojim jer da netko ima 100% lijek za rak u tjedan dana bi bio bogatiji od hebenog Marcka Zuckeberga

toliko od mene vrlo rado bi pokrijepio svoje teze sa dokazima ali trenuto se nalazim u periodu kad nemam previse vremena da tipkam na forumu ali kad stignem sigurno cu sastavit jednu kvalitetnu temu vezanu za ovo
 

littleGreen

Aktivan Član
01.02.2012
106
66
28
44
Mario, ja bi kao i ti htio podjeliti svoje iskustvo koliko to mogu i kao i ti htio bi pomoći drugima.

Ljudima fali nada, pogotovo kada su teško bolesni. Nada je jako dobra ako ima čvrste temelje. Ponekad je u nadi i vjeri u izlječenje ključ za stjecanje zdravlja, a druga polovica je u prehrani/lijeku. Ulje ne može naštetiti ono može samo pomoći, tome u prilog govori i današnja znanost i to u sve većoj mjeri.

Ono što sam proučio, pročitao, čuo i naposljetku sam provjerio daje mi nadu u to da je kanabis ultimativni lijek za mnoge teške bolesti koje nažalost uzimaju mnoge živote i to u kratkome roku. U tome kratkome roku čovjek se može početi zdravo hraniti, ali ne mislim da je samo hrana lijek(je kao prevencija, ali kad je već sranje onda teško). Ali, zato mislim da je ulje lijek, naravno kombinirano uz zdravu prehranu(puno alkalnih namirnica) dati će još brže i bolje rezultate. RS npr. preporuča jedenje koštica iz jabuka, koštica iz marelica koje imaju u sebi male količine cijanida. Svi mogući vitamini iz kvalitetnih izvora isto su bitni, a tako i svi minerali. Čisti vitaminski suplementi kao askorbinska kiselina(vit c) također su super. I "ludi" "dr." Rosso o svemu tome tupi pa kažu da je lud i nitko ga ne sluša.

Hvala bogu, ja sam okrenuo neg. iskustvo u pozitivno u praksi i isto bi želio i tebi i svima. Kroz iskustvo sam naučio/vidio da ljudi ništa ne slušaju, ne jebu dobre stvari ni pola posto - eventualno kada su par dana do groba se predomisle. Najbolje bi bilo da si je svako pametan za sebe i od takvih onaj koji si sam pronađe u ulju lijek - taj je vjerojatno 100% izlječen. Ljudi najviše slušaju doktore, onda sebe pa sve druge. Među ovima trećima ima uvijek onih od kojih možemo nešto čuti i naučiti. Takav primjer je i Rick Simpson.

Mislim da je dobro dijeliti vlastito mišljenje sa drugima, dijeliti iskustva jer tako se na kraju i dolazi do najboljih rješenja koja će onda stvarno vrijediti za večinu ako ne i sve. Komunicirajući svi učimo i razvijamo bolje alate.

Ja bi najradije da lijek za rak bude besplatan, da ga svako može sam napraviti i da je toliko proširen i rasprostranjen da ga ima toliko da ga se može dijeliti onima koji su u strci i neprilici. Jedino takav besplatan lijek, govorim o ulju, bio bi efikasan. Farmaceutski proizvod uvijek će biti napravljen sa propustom i zato će i koštati. Takav proizvod ubrzo traži drugi proizvod, pa ta dva još novih pet itd. a to je dobra računica za zaradu. Ali naravno to o ćemu pričam za sada je utopija i cijela stvar je još uvijek zabranjena.

U 21. stoljeću zdravlje ne bi trebalo biti luksuz već osnovno i za sve jednako pristupačno ljudsko pravo. Danas nam u tome puno pomaže internet, otvorena komunikacija. Informacija ima nevjerojatno puno i "samo" treba probrati pravo od krivog. Koji puta to "samo" nije jednostavno, ima nas svakakvih i postoji bezbroj faktora u životu.

Za kraj ću ukratko navesti par stvari koje bi i sam sebi uveo u liječenje kvalitetnim uljem da bi se lijek nekako zaokružio, a to su: alkalna prehrana - naplavljuje organizam kisikom, pravilno disanje - trbušno disanje, svi vitamini i minerali - iz prirodnih izvora i farmaceutskih, ekstrakti gljiva i biljaka. Koštice od marelice, i kao što RS kaže koštice iz 2-3 jabuke dnevno. Prerađeno meso, šećer - tu spada i bijeli kruh i bijela tjestenina - sve to je hrana za rak i treba je izbjegavati.

Vjerujem da smo svi tu na ovom podforumu da si pomažemo i dijelimo svoja iskustva. Naravno netko će uletiti izvana i po prvi puta, pa i tada mislim da je dobro da ima više mišljenja, tako i tako na kraju svak sebi uzme što mu paše. Piz sistrz end bradrz :) Na koncu ovdje nas sve i okuplja nešto čarobno i ljekovito, a to je ta jedna posebna biljka.
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
mario339 je napisao(la):
nemam previse vremena da tipkam na forumu
[SIZE=10pt]Are you talking to me?[/SIZE]
[SIZE=10pt]svaki put kad krenem odgovarati, opet se netko ubaci, ali drago mi je da ste si vi pospikali :common028:[/SIZE]
[SIZE=10pt]Sad čekamo nekog novog - Molim hitno pomoć- koji strain za rak jetre :crash:[/SIZE]

[SIZE=10pt]Da je o meni riječ, već sam negdje postao Medicine Man + z7, ali dosta je nezahvalno tjerati ljude koji bi htjeli magični lijek i objašnjavati im da bi trebalo u box 100cm x 100cm ubaciti i još par regularki MMa[/SIZE]
[SIZE=10pt][/SIZE]
[SIZE=10pt][/SIZE]
[SIZE=10pt]Istina također i jest da ima jako teških ljudi za koje treba ogromna količina strpljenja da im se koliko toliko pomogne i olakša. :vb_wave:[/SIZE]
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
littleGreen je napisao(la):
... i kao što RS kaže koštice iz 2-3 jabuke dnevno...
izvinjavam se sto upadam al me zanima u cemu je ovde kvaka, kostice jabuke sadrze cijanid i do sada sam mislio da se ne savetuju za ishranu. jel se cijanid koristi za lecenje karcinoma pa je u tome poenta ili...
 

Mikan91

Aktivan Član
14.03.2014
68
28
8
Fora je u vitaminu b17 ili laetrilu koji u kombinaciji sa malim dozama cijanida moze ubijati celije raka,najvise ga ima u kosticama kajsije(marele) i postoji odnos koliko bi covek mogao da unese u odnosu na svoju tezinu,cale moj je koristio neko vreme ali pocelo je da mu se vrti od toga u glavi. A sto se tice kvaliteta ulja cuo sam da obavezno mora dekarboksilacija zbog lekovitosti tj zbog aktiviranja thc-a,samo ne znam dal je dovoljan onaj proces ostavljama u rerni na preko 110 stepeni na sat vremena,i da jos jedno pitanje ako uzmem albanku(neki skunk cu da nadjem valjda) da li treba da je potapam samo jednom ili mogu i dvaput posto RS kaze da travu losijeg kvaliteta treba samo jednom potopiti...
I apsolutno podrzavam presnu ishranu,samo je jako tesko naci neprskano i prirodno gajeno voce i povrce,takodje na pocetku prelaska na presnu ishranu treba odraditi ciscenje debelog creva nedelju dana,pa ciscenje jetre,pa na kraju bubrega i zuci,sve po nedelju dana,klistirima i tinkturama. Plus za jacanje imuniteta i povecanje T celija tinktura ehinacee,ima da se nabavi vrlo jeftino. I naravno kome nije previse naporno Brojsovo gladovanje,ako nekog zanimaju pojedinosti vec 6 meseci se bakcem sa time zbog caleta moze me pitati na private sve sto hoce.
 

littleGreen

Aktivan Član
01.02.2012
106
66
28
44
Mikan91 je napisao(la):
Fora je u vitaminu b17 ili laetrilu koji u kombinaciji sa malim dozama cijanida moze ubijati celije raka,najvise ga ima u kosticama kajsije(marele) i postoji odnos koliko bi covek mogao da unese u odnosu na svoju tezinu,cale moj je koristio neko vreme ali pocelo je da mu se vrti od toga u glavi. A sto se tice kvaliteta ulja cuo sam da obavezno mora dekarboksilacija zbog lekovitosti tj zbog aktiviranja thc-a,samo ne znam dal je dovoljan onaj proces ostavljama u rerni na preko 110 stepeni na sat vremena,i da jos jedno pitanje ako uzmem albanku(neki skunk cu da nadjem valjda) da li treba da je potapam samo jednom ili mogu i dvaput posto RS kaze da travu losijeg kvaliteta treba samo jednom potopiti...
I apsolutno podrzavam presnu ishranu,samo je jako tesko naci neprskano i prirodno gajeno voce i povrce,takodje na pocetku prelaska na presnu ishranu treba odraditi ciscenje debelog creva nedelju dana,pa ciscenje jetre,pa na kraju bubrega i zuci,sve po nedelju dana,klistirima i tinkturama. Plus za jacanje imuniteta i povecanje T celija tinktura ehinacee,ima da se nabavi vrlo jeftino. I naravno kome nije previse naporno Brojsovo gladovanje,ako nekog zanimaju pojedinosti vec 6 meseci se bakcem sa time zbog caleta moze me pitati na private sve sto hoce.
Možeš potapati 2 puta bez problema. Ako je vutra baš lošije kvalitete u drugom ispiranju nečeš dobiti puno, ali nema brige. 5 minuta prvo namakanje , 5 minuta drugo namakanje. Ja sam dobio super rezultat sa 2 puta po samo 3-4 minute namakanja.

Što se tiče dekarboksilacije ona se dobrano izvrši prilikom iskuhavanja otapala. Možeš još na kraju dobivenom ulju napravit dekarb. ali mislim da nikako na sat vremena..

pogledaj ovdje dijagram:
http://skunkpharmresearch.com/decarboxylation/

7 minuta na 145 supnjeva C ili oko 25 minuta na 122 stupnjeva C za maksimalno THCa.
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Iščitao sam novo gradivo,i ima puno stvari o kojima nisam kompetentan pisati,ali me muči par stvari...
Ne kužim zaštoZ7 nije dobar za ulje kad ima u sebi najbolje indica sorte!?!? Piše da treba miješati što više indica sorti,a to radimo ako uzgajamo Z7,jer od 10 biljaka imamo 10 različitih odnosa kanabinoida. Inbriding nije uopće loša stvar,i ne slažem se da su svi breederi debilčići!!! Bitno je da imamo što stabilniju filijalu,najbolje od F7 pa dalje do F10,jer onda imamo 99 i kusur % stabilnu sortu. Jedan tip inbreeding-a je kad ukrštavamo biljku sa njenim klonom,i postupak ponavljamo cca 7 puta s tim da nam je ženka uvijek klon od prve biljke,a mužjak izabrani potomak F1,F2,itd. Može biti regular ili fem,samo što je sistem malo drugačiji...
Svi navedeni indica strainovi dobri za ulje koje je naveo mali zeleni su hibridi koje su uradili debilčići poput Nevilla,Shantibabe i njima slični ;)
Inače jako dobra tema s puno zanimljivih podataka :respect:
 

Mikan91

Aktivan Član
14.03.2014
68
28
8
Pa na private ako nekog zanima nesto vise,posto sam prepun informacija mogao bih roman ovde da napisem sto se tice lecenja kancera prirodnim putem,namirnice,tinkture,vise vrsta terapija. RS rece sat vremena u rerni bitno da je ispod 140 stepeni,sad cu da vidim da kupim ovu novu knjigu koja mu je izasla,RS protokol,tu kapiram sve zivo pise...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
pa to i pita metalmaniac, zasto detaljno na private pa da pises tri il sest puta, napisi roman ovde pa ce procitati svako koga zanima