Famozni Z7 vs karcinom pluća?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.12.2013
14
1
3
Kako komentirate ovo : na stranici Mediccana.com piše da njihovo vrhunsko konopljino medicinsko ulje ima , gledaj sad, : THC 74.1% , CBD 6.5% ,THCV 2.4& itd..itd... Jel to uopće moguće??? THC 74%??? kako? odakle? koja sorta?

Ja tražin ka budala koje fem Indica sjeme kupit za izlječit mami karcinom , i najviši postotak THC-a, koji san uspija vidit, je oko 20-25%(piše da je to : high THC) i to mislim od Barney seeds farm , njihove sorte...
Kad ove navodno mediccana imaju 74%??? Nije mi to jasno...

Molim kvalitetna razmišljanja , tako da svi svatimo o čemu se tu radi. Hvala.
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.363
258
Jedno je biljka a drugo je ulje tako da ti procenti uopšte nisu neverovatni. Ima ulja sa preko 80% THC-a.

Edit (evo šta wiki kaže):

Reported THC contents vary between sources. The 2009 World Drug Reports reports THC content as "may exceed 60%". A 2013 American forensic science book gave a range of 10-30% delta-9 THC by weight.[3] and a 1972 American forensic journal reported a range of 20-65%.[4] current testing labs such as "SC Labs" in Santa Cruz California, "Steephill Labs" in Berkeley California and "GreenStyle Consulting Solutions" test cannabis products and regularly report oil potencies ranging from 30-90%, with levels of dispensary quality oil typically ranging from 60-85, occasionally higher and occasionally lower. Some extracts have supposedly been tested to over 99% THC but involve a multiple stage chemical process.

Edit 2 (da ne spamam ovde): Ulje je samo jedan deo biljke i u njemu su koncentrisane te sve zanimljive stvarcice koje mi vijamo tako da ako biljka ima 20% THC-a, zamisli koliko tek ulje ima. Uglavnom, da, nije nista cudna ta cifra. :) A wikipedia nije zakon, nego eto prva stranica koju mi je google izbacio, ima tih podataka svuda po netu.
 
06.12.2013
14
1
3
Kako do te stranice , evo ovako, ako iman dopuštenje pokazat :
http://www.mediccanna.com/?product=hemp-oil-10g

Jolly , tu oni navode sastav svog vrhunskog ulja , znači ti želiš reći , da ako kvalitetno sjeme npr. ima 20 % THC na svojoj deklaraciji (primjera radi..)- tada ulje proizvedeno od takvog sjemena bi moglo imati ovaj jako visoki postatak 70-80% THC . Ako si to želija reć onda mi je puno jasnije. By the way , ono šta piše na wikipediji često ne odgovara pravoj, potpunoj istini , ponekad možda samo djelomično, i šteta jer svi često tražimo baš tu neke podatke..
 

portoriko

Aktivan Član
15.01.2014
58
52
18
Pozdrav svima! U fazi sam odabira sjemenki,pa pokušavam izguglati i "z7" ali ne dobijem to što tražim. Ispadam papak,ali molim pomoć tj. puni naziv ili sl.Btw., podupirem WEEDetixa da je puna vjera u ozdravljenje najvažnije od svega,zapravo prvi i navažniji korak na tom putu,praktički pola posla, većina stvari se zbiva u našim glavama. Dalje je samo tehnički dio, a treba puno pažnje dati i prehrani. Po mome tu je makrobiotički način ishrane najbolji, oni baš kažu da se treba čuvati tri bijele smrti (šećer,brašno i sol). Dakle- "z7?" ?? Sretno


E,baš sam papak.Stavio "z7 seeds"i sve došlo.Zanemarite moj upit.
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Bio sam jučer kod prijatelja..
Ne stignem....
Ugl. nije dobro, metastaze po ramenu, ali ići će na lokalno zračenje...
I idem sam (solo), drugima ga je teško gledati u takvom stanju...
Prva tura z7 je gotova, opet su punili kapsule, još je ostalo materijala i za ulje, ali troše ono ww ulje i dalje, pa će polako i z7 ulje napraviti...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
jesus koliko nisam bio kod prijatelja.....
Jučer sam nakratko navratio, i moram priznati da me je malo pozitivno šokiralo.
Doduše još uvijek je u krevetu, ali sam malo popričao sa njegovom ženom koja je sad šamanka :respect:
Ulje z7 nisu ni radili, samo roka one kapsule punjene z7 travom i priča da joj je muž bolje :thumb:
Da nema bolova i da nema problema sa spavanjem.
Da je konačno malo dobio na kilaži.
Ne znam da li je od z7 ili žene koja je sad stalno s njim i futra ga klopom...
Nije bitno, glavno je da je bolje...
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
To ti je bio dio konverzacije sa curama iz cbd crewa, one su mi dale savjet;
"There is many ways to consume CBD rich cannabis as medicine and i see the method "Heat and eat" effective, easy to make at home and inexpensive. You take a cured bud and crumble it a bit, heat it up in the oven on 120 Celsius for 1 hour, then grind it up and put small amounts 0,1-0,2 g in capsules and eat from 1 to 3 a day depending on your needs. I learnt about this method through a friend who had two brain tumours and the doctors had given her a couple of months to live. She used this method and took 3 capsules a day for three weeks before she went back to the doctor to do a scan. They where amazed to see that the tumours went away, this is 2 years ago and she is still going strong. After this we have tried this method on several chronic illness and other illness with great results. It might not work the same on everybody, but it is definitely worth a try, and you don't need much material to make it."
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Moj savjet je da uzimaš kapsule tokom dana, a navečer ulje...
Osobno ne bi uzimao istovremeno, jerbo sam jednom prilikom uzeo kapsulu za probu, i nakon par sati zapalio i onda me izvrnulo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

Samuraj u čizmama

Aktivan Član
03.10.2012
302
467
63
Biće da je to dosta jako neznam kako se to ponaša ako se svakodnevno puši,dali je potrebna pauza,koliko?kad kažeš da te je izvrnilo misliš na ajapaja,??overdoz??jbg kako smo poćeli ispada da bi sve stavljali u sebe vezano za dragu nam biljku,znam samo to ako stalno pušim tolerancija raste a time su i apetiti veći,kad dođe do zasićenja pauz,pauza,pa ispoćetka,u konaćnici nebi se trebo razbolit,kad malo odvrtim film da sam išao doktoru min.4godine,dosta o meni nadam se da je frendu bolje uz tako dobru ženu svaka ćast prava šamanka,pozz!!!!!!!!!!!! :ridinghorse:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
[SIZE=11pt]Ulovio vremena i navratio kod drugara.[/SIZE]
[SIZE=11pt]Stanje je loše, smiren je, inače je sav uspuhan, uzbudi se (uzruja) kad o nečemu pričamo. Sad je miran, pričao sam mu o LDNu nisam ga ni nagovarao, rekao je samo može. Njegova žena žali što nije odmah krenula s uljem već s tom pizdarijom od kemoterapije. Svi koji ga znaju ne vjeruju da je još uvijek živ, a njihovi oboljeli članovi su već odavno otišli....[/SIZE]
 

littleGreen

Aktivan Član
01.02.2012
106
66
28
44
Ulje je siguran lijek za rak 100%. Stvar je da bi pajdo trebao uzimat vece doze, onako kako si negdje spomenuo izraz da ga "izvrne" . Da li troši ulje po 1 gr dnevno barem? Kapsule su dobre, ali one po recepturi koju si dobio od CBD crewa su premalo da bi dostatno djelovale(0.2gr x 3puta dnevno je stvarno premalo). Za jedan gram RSO ulja treba skoro 10 gr suhog!! Probaj mješat RSO ulje sa kokosovim uljem, ono omogučuje da se RSO ulje još brže abrorbira i lakše ga je trošit tako jer nije toliko ljepljivo. 1 gr RSOa dnevno je minimum za rak + kapsula sa dekarboksiliziranim mrvinjem kolko god može.
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
[SIZE=11pt]Pajdo je već pojeo preko 200 ml u zadnje 2 godine. [/SIZE]
[SIZE=11pt]Prošao je i RS shemu, kojoj je također vjerovao (poput mene)[/SIZE]
[SIZE=11pt]Ne vjerujem u 100%, po mom iskustvu i info koje imam od oboljelih i članova njihovih obitelji, ulje im je puno pomoglo, međutim mali postotak je onih koji su se izliječili. Pomoglo im je u rješavanju boli, dobitka apetita i sna...[/SIZE]
[SIZE=11pt]Istina je i ta da nisu odmah krenuli s uljem, već kemoterapijama.[/SIZE]
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mario339

littleGreen

Aktivan Član
01.02.2012
106
66
28
44
60ml je za 3 mjeseca max. Bitno je od cega je ulje napravljeno. Ja se nebi zamarao sa CBD vrstama previše. Potentne indike su najbolje i to najmanje 2-3 vrste za jedno ulje. Northen Lights, Afghan#1, Maple Leaf Indica, Medicine man, Hindu Kush, Master Kush, Hashberry, Blueberry, Old Time Moonshine, Bubblegum, Aurora Indica .... ima toga kolko hoćeš.
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
svatko ima svoje misljenje i vjerovanje ali prepricavat nesto sto netko drugi tvrdi bez da imas dokaze na svojoj kozi ili nekoga od ukucana i govoriti o 100% je malo pretjerano a sto se tice THC-a i CBD-a nemoramo nista pricat vec su napravljenje tolike studije i istrazivanja u kojima se dokazuju sva lijekovita svojstva CBD-a tako da ono sto je RS tupio godinama sad polako mijenja jer su dosle nove spoznaje o lijekovitim svojstvima kanabioida a savjetovat nekome da poveca doze nije nimalo pametna stvar jer prije nego tako nesto kazes trebao bi znati nesto o toj osobi i kako ona podnosi ulje jer stvaro je malo ljudi koji su u stanju podnijeti 1g dnevno osim ako vec nisu zavrsili u krevetu pa i tako neznaju za sebe....nebi zelio da me krivo shvatis ali ipak se radi o ozbiljnoj bolesti nebi trebalo tako olako dijeliti savjete pogotovo ako nisi isprobao pojesti 50 zrna u 24 h koliko bi bilo otprilike 1g i jos da je napravljeno od nekih sorti koje si gore naveo