Fem. domaja sativa pheno **ChiliHead**

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Što se "Japanki" tiče za sad je situacija 1 od 9,ja zadovoljan :joint2: :joint2:

dscn4303.jpg


0Owerdoze0 je napisao(la):
Ne moze klijat ako je stvarno 25g staro,nema sance.
:signs016:

Odmah presađena u odvojenu saksijicu i dobila pola doze Slavola :)

dscn4307.jpg


Na domaji sam zaj*bao FIM i vratio se na toping.

dscn4310.jpg

Sad čekamo maj i idemo na sajt :ridinghorse:
 

Dream Master

Aktivan Član
20.03.2014
223
299
63
35
Dojaja da vidimo kakve ce japanke da budu :D
nadajmo se nekim dzinovima ;)
Domaja lepo izgleda :)
 
08.04.2014
10
5
0
Bas se radujeem da napravis od nje neku chill out samurajku u stilu mijamoto musasija iz davnina,da sece i na pogled sami:)))) A sto ce tice sajta tu nema greske jer de raste kopriva tu biljku sadi jer su dosta bliski rodjaci,verujem da bi uspela i sa dosta manje nege.sretnoO
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
Sada kad si zahebo taj fim jbg topingu tu nije bilo mjesto ali se dogodio neplanirano...Sada ce sve konpenzirati u dvije bocne grane,moglo bi biti zanimljivo posto ide van u indooru ovo bi bio promasaj..ali zato se i zove FIM - Fuck I Missed ;)
 

Gagiba

Aktivan Član
Slavol S za klijanje specijal! 3 godine traje, dakle tri sezone a možeš isklijati jedno 4-5 ari semenki!! ;)
I samo nalivaj Slavolom, ne žali ga!!

Što se tiče tog rezanja biljki, ja ne mogu da ih kidam, žao mi ih i kad treba da ih berem za sušenje a kamoli tako male da ih testerišem! :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dream Master

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Malopre otišao da napecam malo sitne ribe za čorbu i svratim do sajta da presadim LST i TOP-iranu domaju.

Ona najmanja je pojedena,ni stabljika od nje nije ostala a veća na moju radost napreduje :)

LST i Topirana: (iskopana rupa zapremine 5l i napunjena mešavinom florabele,perlita i vermikulita i odozgo vraćena zemlja sa sajta)
dscn4356.jpg


Veća borac:
dscn4358.jpg


Sajt: (crveni krug označava gde će Japanka biti za nekih nedelju dana)
dscn4354.jpg


Odoh da pravim čorbicu :D :D :D
dscn4359.jpg
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Jeste,sajt je stvarno vrh,predobro sakriven,zemljište plodno...samo me plaši to što svaki put kad dođem na sajt vidim da je neka divljač ležala u travi na 3-4m od sajta....samo da nisu srne :(
Znam da se kao vrate nazad ako naiđu na strunu za pecanje,to mogu da razvučem sledeći put.
Čujem da se plaše ljudskog mirisa,šta da radim,da se popišam i po*enjam svaki put kad dođem na sajt? Ima neko neki predlog za tj. protiv srna?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.