Formiranje kanabis aktivizma

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.10.2008
7
0
0
57
Ideja je super . Još da se par nas pojavi u tom filmu , pa da nas strpaju u zatvor na par godina .Onda
nakon dvadesetak godina dođemo u sabor , i tu smo na konju.
 
09.02.2009
6
0
0
44
he he he
pa ja svoje ime nebi ziher objavil ... a bome ni facu!
a nije problem uplodati film sa bilo koje IP adrese ... postoje nachini
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
e sjetili se danas lega i ja sta ce nam bit zanimacija prek ljet.
fino cemo motoricima ic od raskrizja do raskrizja napravit sablonu lista wu
i fino sprejat po semaforima (tako da zeleno svjetlo bude list wutre)
bit cemo u vjestima :)
ak ne i u policiji :)
hehe
al ono nije losa ideja ono sta ja znam jos i to zeleno svjetlo ono prolaz nam dajte...
i tak se dogovorimo po gradovima da se prefarba...
al da nebude kirbaj neki neg taman nak fino da se vidi i zeleno svjetlo i sve (list wu)
pa ono sta se misli o ovome?
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ovo je dobra ideja,hehe,možda ipak sigurnije da vas niko ne vidi,bolje bez plavaca,pa nek se sami smiluju na "zeleno svjetlo":rasta1:
 

Oslama

Aktivan Član
07.08.2008
106
5
0
35
pa vec je bilo u vjestima, neznam sad di tocno ali sam siguran da je isto bio list vutre na zelenom svjetlu semafora
 
13.03.2007
19
0
0
35
treba povuc politicku struju, ali ne samo s ciljem napusavanja, vec da legalizacijom drzava profitira.

ako umirovljenici mogu imat stranku, a gledaju samo vlastite interese iako ce umrt skoro, mozemo i mi.

dakle:

legalizacijom drzava, pogotovo sada u doba krize dobija:

porez naravno na marihuanu, puni drzavnu blagajnu.

narko mafija gubi velik dio svog utjecaja.

policija i sudstvo bivaju rastereceni, i sredstva mogu usmjerit prema pravom kriminalu.

kontrolira se kolicina, kvaliteta, i tko koristi.

otvaraju se nova radna mjesta, od polja za gajenje, do prerade i prodaje.

stvaranje artikala za izvoz od konoplje, od odjece do ulja, do svega i svacega jer je multiprakticna.

turizam! samo od toga bi dobili gomile novih posjetitelja, svih dobnih skupina.

skupi lijekovi bi u nekoj mjeri mogli biti zamjenjeni dimom.

itd, ne pada mi sada vise napamet, ali sve to pada u vodu ako se ne uspije provesti tako jednostavna edukacija naroda, a to mi se cini nekako da nece biti dopusteno.
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
Ovo za izbore stvarno nije loša ideja, i ne radi se samo o 50 000 ljudi, ima i onih koji bi glasali za vas samo jer bi to moglo biti i ekonomski isplativo za ljude koji npr ni ne pljugaju, a najveći nam je problem financiranje kampanje, jer jedino dobrom kampanjom možemo doći i do glasova ljudi koji nisu aktivni pušaći.
Izbori se u RH bliže, mislim da je godina dana dosta vremena za uraditi nešto, i što je najbolje, SDP koji će vjerovatno dobiti sljedeće izbore nije zadrt i zatucan kao ova banda HDZ-ova, a i liberali nam se jačaju, i koliko sam informiran planiraju veliki comeback.
Stvarno mi se jako ideja svidja, imati u RH u saboru 1, 2 ili više zastupnika za nas, bili bi zemlja snova....

I da nadodam još nešto što se tiće financiranja kampanje, koliko sam upoznat sa zakonom u Nizozemskoj, broj proizvođaća je ograničen, kao i shopova koji prodaju, što znaći da bi tako trebalo biti i kod nas ako želimo da to zakonski bude regulirano.
Neka me netko ispravi slobodno, no mislim da jedan mega proizvođać, kakvih u holandiji mora biti, ima interesa da nas npr. financijski potpomogne za političku kampanju jer nitko nije spremniji od njega ući na tržište, a da stvar bude bolja, imato bi direktan odnos sa ljudima koji bi to promicali, pa ne vidim zašto se takvom sponzoru nebi omogučio ulaz na tržište, bilo da se radi o uvozu robe ili pak proizvodnji, no mislim da bi uvoz bio povoljniji za nas( mislim na države koje eventualno pokrenu ovako nešto).

Ne slažem se da čovijek koji treba da nas zastupa u parlamentu ili saboru može biti neki prdonja koji ne puši i da dobije stolicu, treba biti netko stvarno educiran, sa političkim afinitetima, i da gaji ljubav prema jointu, jer to je naš život, i on mora predstavljati nas, a ne da grije dupe u saboru/parlamentu.

Ako može postojati HDZ u 2 države, zašto nebi ista stranka postojala u 3 države, mislim da bi i sponzora bilo puno jednostavnije naći.
 

tinitus

Aktivan Član
19.08.2010
202
11
0
43
ma kakav uvoz,
zamisli kakav outdoor se moze imat na Hvaru, sa svom tom rekordnom koliconom suncanih sati
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
Neće niti jedan magnat koji ima puno love financirati političku kampanju ako nema koristi od toga i ne dobije šansu da vrati lovu mnogostruko, pa jel čitaš što sam napisao?
Politika je politika, pa taman se radilo i o ganđi, a ako nemaš nekoga tko će sve financirati, onda sve pada u vodu.
Todorić je dobio sve ove silne firme u HR samo zato što se obvezao financijski pomagati vladajuću garnituru, i deal im traje već 20 godina.
I ja znam da je hvar majka svih mjesta, ali mi ne pričamo o problemu mjesta za uzgoj, nego o tome tko će nam platiti plakate, đinglove na telci i sl.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
I ja sam to do unazad godinu dana vjerovao,nažalost više ne vjerujem.Nekako sam za sebe povezao da je to sve išta pašta.
 

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
Ali jebiga kad me ova marihuana tjera na pozitivu,pa tako razmisljam:) ...a sada su izbori ubrzo,pa cemo vidjet dali naša nacija vidi sta radi sadasnja stranka,ali ako opet pobjede zasadit cu plantazu marihuane i necu vise nikad u zivotu radit...mamu im...
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Nema teorije sve dok su ove sad vodeće stranke na vlasti (HR, BiH, itd itd...)

Njima to nije u interesu, i od legalizacije neće biti ništa .... jedino ako neko drugi pobjedi na slijedećim izborima
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
dekriminalizacija mozda i bude,znaci ak te ulove sa recimo 20-30g. nece te ganjati kao vrag svoju mater. ali legalizacija ....malo morgen.
NAZALOST
 

crookrutni

Aktivan Član
15.05.2011
102
12
18
67
Ja se skoro svaki dan borim za legalizaciju , nekad velikom a nekad malom rizlom .
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
derataur je napisao(la):
ko ce to tocno dekriminalizirat?
pa "nova" hrvatska vlada. mislim ako dodje do promjene vlasti.

SDP je spominjao(predlagao) samo dekriminalizaciju kao opciju, legalizaciju nisu spominjali. opet:NAZALOST
 

crookrutni

Aktivan Član
15.05.2011
102
12
18
67
Dog god u Hrvatskoj crkva ima prste u politici MARICA bude strogo kažnjiva . Prije par mjeseci je Jadranka Kosor samo spomenula moguću legalizaciju marice , pa je dobila od bozanića po prstima .