Forum igrice

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Izbaciti igrice?

  • DA

    Votes: 9 27,3%
  • NE

    Votes: 24 72,7%

  • Total voters
    33

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
Xtrening ...ten pin bolwling...crazy 7...home run derby...blocks...stoats stash...kenoka slingo...midi golf...collapse...crbbage master...olympic discus throw

eo za pocetak ...sad dodavajte ili brisite
dobijemo nove igrice u zamjenu ??? :)
 

Froggy

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.07.2009
412
1.001
93
35
www.mrs.com
Sve ove što je reko Creative... Pogledaj na rang listama, ove koje nisu igrane puno to isto briši, i očekujemo nove bolje igrice :D
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
pondao se reko da slucajno nemas onu opciju ko na digitalnim televizijama imas x postaja a samo 30 mozes gledati od jednom pa mjenjas kako ti koji program dosadi :D
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
maverick je napisao(la):
izbaciti ih sve :vb_wave:
:respect:

Primarni, sekundarni, tercijarni itd cilj vutra.orga bi triba biti kanabis i sve što kanabis obuhvaća(mogli bi se solidalizirati i sa med. pacijentima...ipak mozemo nesto da uradimo za SVETU BILJKU osim same registracije) Bilo bi nam pametnije svima skupa da nađemo kaki kvalitetni članak, da testiramo, da studiramo, da zaključujemo. Forum stoji na mistu vec godinama a jedini pravac u kojem se razvijamo su ove igrice i novi luk foruma..sad, but truth!
 

Malawi

Aktivan Član
03.06.2011
54
53
18
Anywhere*
TripToPeru je napisao(la):
:respect:

Primarni, sekundarni, tercijarni itd cilj vutra.orga bi triba biti kanabis i sve što kanabis obuhvaća(mogli bi se solidalizirati i sa med. pacijentima...ipak mozemo nesto da uradimo za SVETU BILJKU osim same registracije) Bilo bi nam pametnije svima skupa da nađemo kaki kvalitetni članak, da testiramo, da studiramo, da zaključujemo. Forum stoji na mistu vec godinama a jedini pravac u kojem se razvijamo su ove igrice i novi luk foruma..sad, but truth!

To te ja pitam Trip,

krajnje je vrijeme da se okanimo f******* igrica i bavimo se važnim stvarima,

Da li je uopće moguće da nismo osvjestili to da se naš mladenčki hobi na svjetskoj razini

pretvorio u borbu za ljudski život. Možda vam zvučim melodramatično ali upravo

u ovom trenutku, na balkanu žive tisuće (10ine tisuća) ljudi kojima bi Sv. Biljka znatno unaprijedila život.

Mnogima doslovno spasila život!


Moja poruka svima vama je, kanimo se gluposti, muljanja, kriminala i sličnog.

Izlječite sebe i ljude oko vas!

(Da imam ovlasti ovo zadnje bi bilo naređenje!)
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Pola ure kulture i pokušaj da budemo iskreni...

hmmm... "Mada usustinu svi su jaki na prici a ne na djelovanju. Ne znam kad je neko zadnji put napisao ili uradio nesto kvalitetno" ...(pisa sam, stvara sam, djelija sam...znaju oni koji trebaju znati, tebi hvala jer trud znas cjeniti)

Sa ovom izjavom si se *osra svim clanovima foruma koji nešto "kvalitetno" pišu, testiraju, proučavaju i sudjeluju u "razvoju" foruma...

Btw nisu igre problem nego smjer u kojem idemo...

EDIT/11:18...

Zar netko priča o Igricama? btw nema tenzija, razgovaramo...
 

usrname

Banned
Banovan
14.04.2012
501
676
0
12
Nema potrebe za tenzijama, osobno ne igram igre/igrice na forumu, ali sam svakako protiv ukidanja ili zabrane.

Ako dbacim Ego uviđam da je prohibicija igrica na forumu poput prohibicije cannabisa.

Zar treba uskratiti mogućnost racionalnog igranja/konzumacije zbog beskarakterne manjine/većine? ;)
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ja se izvinjavam ako sam koga uvrijedio. Zna se ko su ljudi koji pomazu i sta rade. Tenzija je postoji ima je pa ljudi smo od krvi i mesa.

Jedini nacin da forum/sajt dobije na ozbiljnosti je da se radi na samom sajtu jer forum sam po sebi nije ozbiljan. Treba da ima dobar izvor kategorisanih clanaka. Da se preradi vecina clanaka jer dosta toga prebaceno sa foruma. Da se napravi sajt kao forum sa tekstom lakim za citanje. Sa dobrim slikama i sredjenim tekstom.

To mogu raditi sve grupe foruma al eto sve je vise ljudi koji su tu radi zaebancije i druzenja. Ne znam zasto bi forsirali ista ako nam zaebancia najbolje ide ;)
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Vutragenjo je napisao(la):
Ne znam zasto bi forsirali ista ako nam zaebancia najbolje ide ;)
Imaš pravo...necu ništa forsirati, ajmo se zajebavati...i ostatak energije usmjeriti u nešto korisno ;)
(btw nemogu glasati za DA ili NE...prvo bi ispa ovca kojom se manipulira a drugo kako sam reka, igre problem nisu)

:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Creative

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
igre su relaksacija kao i glazba ,kultura,crtanje itd ..... evo ja prvi znam nakon hrpe pocetnicnkih pitanja kad me izmore otici i pustim mozak malo na pasu ...i bas mi drago sto imamo to .....ako ugasite igirice bit cu uporan u nastojanju da se ugasi sto se slusa ,art,tetovaze i sve sto nema veze dirketno sa vutrom ukljucujuci i brutal....po tom pitanju sve nam je to nepotrebno i jos hrpa drugih stvari ....ne zove se djabe taj dio ...sve i svasta a oni koji nezele uciti ili doprinosti na forumu u temi uzgoja ..bolje da igraju igrice ,crtaju,pjevaju nego da postaju svuda naokolo stvari koje nemaju veze sa uzgojem i tako jos vise bukiraju sve ;)

....uzmite sve zaheftane teme i otvorite neku novu temu recimo OSNOVE uzgoja i tamo ih sve zaljepite ,nema kometara nema nicega ...tamo samo kvalitetni postovi idu koje moderatori i admini odaberu,,,,da neko novi kad dode i otvori tu temu ima sve sto ga zanima na jednom mjestu vezano za osnovni uzgoj a ne da se gubi po podforumima i cita milion nebitnih tema i gubi volju za trazenjam ...niko na pocetku ne zna da su zaheftane teme zapravo bitne nego citaju sve redom jel misle da je vazno i nakon nekog vremena puknu i otvore temu ili pitaju negdje nesto bzv...eo ja prvi sam pitao kako to da treniram biljku kad nenadem nigdje tekst za trenig dok mi nisu rekli FAQ?????sta jednom pocetniku FAQ,LST FIM HST znaci ???za mene sidov i datin tekst trebaju biti medu pocetnim temama o uzgoju
onaj koji se zarazi sa uzgojem i zeli vise nauciti taj ce polako ionako prozvakati sve teme redom u nadi da ce naci neku cakicu ili novu pametnu informaciju, da nespominjem strane forume ;)

glavni problem je ilegalnost brate to nas koci najvise u razvijanju i sirenju foruma ...kad se to rijesi vidjet ces da ce i forum procvastiti sa hrpom novih i kavlitetnih tekstova baziranih na osobnim iskustvima domacih uzgajivaca .
ostaje mi da pazim i pomazem novacima u osnovnim stvarima ...ako samo 1 do njih 10 se zarazi s time i podigne to na visi nivo ,napise kvalitetnu temu, pomogne nekome meni je to uspjeh ;)

PS ako moze podrzavam jesam ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi*Jana