Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.02.2009
3
0
1
35
Šta bih dao da mogu saditi kao Vi, ali nažalost premali mi je stan i stalno mi netko dolazi, damn. a stvarno je postala skupa 2012. sam sigurno dao preko 2000 kn na vutru i to nije bila neka velika količina. ma jooj, blago vam se
 

pecurko

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.06.2009
211
156
43
41
Bravo Power, jel Auto Brasil, brasil x auto jet 47?
Mnogo volim da vidim da se neko malo ozbiljnije bavi genetikom kojom raspolaže. :respect:
 

mikri mouse

Aktivan Član
01.04.2010
228
367
0
36
amnezia 12 12 od starta bez jednog listica survivor 70 hps+cfl 21w x 23w
CIMG2685.jpg
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
nedavno poslikane dvije biljke..afghan kush od world of seeds i cream caramel od sweet seeds..uochljiva je ogromna razlika u bujnosti i duzhini internodija tj. izduzhenosti biljke...takodjer vrlo zamjetna razlika u samoj boji lista-afghan je gotovo taaamno maslinasto zelen...a cream caramel ima onu laganiju svjezhu zlenu boju-skoro pa limeta zelenu..
jos trebam napomenuti da su obe biljke bile pod LST-om ali se afghan kush otrgnuo ( potrgale su se shpagice )..pa sam ga potpuno odvezala i pustila..a on se inache dosta vishe izduzhio sa pochetkom cvjetanja..afghan je u posudi od 13-14lit.
cream caramel sam prestala vezati u predzadnjem tjednu vegetacije...obzirom da je do tada popunio posudu od cca 15-17lit.
obe biljke su fotografijrane u 8.-10.danu cvjetanja ( mlo mi je teshko odrediti tochno u dan i sat jer nisam u boxu svaki dan )

afghan kush lijevo. cream caramel desno .




edit: naknadno sam vidjela da imam jednu obiteljsku fotku tj. fotku cijelog boxa...uslikano istog dana kao i gornje fotke..pa eto...nek se zeleni...guzhva u 16tercu:critical jack, cream caramel, afghan kush, special kush, autohaze2.0 i drek od A.M.S.-a ( ovaj ams je pricha za sebe i veeeliko, ooogrooomnooo razocharenje )

 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
hahahhaha sorry...a josh sam se dvoumila dali da stavim fotku od jedne cream caramel koja ima jednu od grana ( iz drugog nodija ) plosnatu i to sa tri para listova po nodiju.
dakle..po 3 para listova po zglobu i plosnata je.
+ ista biljka je potjerala grane i iz kotiledona..
...drugi put :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Strijela
23.02.2008
1.048
1.455
188
Levo Big Bang 10dan, desno White Widow-klonovi(prebaceni danas posle 7 dana) i iza je
Jet auto koji nece da pocne da rastea, 5 dana je sa kotiledonima koji se nisu ni otvoril,
ovo je drugi koji nije uspeo, steta bas sam se radovao...


51018604.jpg