Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.02.2008
1.048
1.455
188
Kad sam klonove prebacio u boks nakon 5 minuta su poceli venu, odma sam reagovao i preabcio ih u
"klon boks" koji sam napravio od balona za vodu od 6 L odrezanog na pola a odozgo je stavljena
kesa za zamrzivace, nakon 5 min u tom boksu su se uspravile, znaci da ce im trebati jos koji dan,
prethodni klonovi nisu uspeli zbog vlage sigurno a pomogao je i vrbin sok...
A sa Jet neam srece, imam jos 2 menke nadam se 3 sreca :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zlavjestica

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
jucher sam bash bila u viziti ( gir do boxa ) i primjetila da su se pochele "rositi" i ove moje shejtanushe..sve osim..ajde da pogadjamo..sve osim A.M.S. iliti " suuupreeeme green house genetics "..
nisu u cvjetanju josh ni 20dana a vec su se pochele cakliti pri vrshcima...
imam 2 critical jack-a koji su cca 25dana mladji od ostatka ekipe....i neshto nisam bila pretjerano zadovoljna sa njima...ali..critical jack se iskupljuje pomalo i stizhe ekipu..
i dalje mi je cream caramel najdrazhi strain i biljka ovog growa...ali special kush takodjer ispada prekrasna biljka..critical jack nije po mom gushtu shto se djelovanja tiche..ali...kao biljka je..iz dana u dan sve bolji i ljepshi.
afghan kush ima najmanje grana..ali je postojan i fino napredje + prilichno nezahtjevan shto se gnojidbe tiche..a izgleda da mu ni vishak nebi zasmetao..
ams ne bi vrijedilo ni spominjat da jedna biljka nije pochela bacati jajca tj. pohermila..suupreeemeee hreenhouse genetics..
pocheli su primati big bud-2x do sada ( preporuka AN je da ga dobijaju u prva 3-4 tjedna cvatnje )...a cream caramel je mrcina i moram mu dodavati dvodjelni sensi bloom(-onaj sa formulacijom 3:0:0) uz big bud...

josh bi samo dodala da je special kushu puuuno bolje legao toping od lst-a...
 

caspe

Aktivan Član
23.01.2012
559
6.798
233
34




sensi skunk #1, napunile dva tjedna... dva različita fenotipa... mislim da je borba sa gnatovima kraju, gomila mrtvih po podu, zemlja bez vode 6 dana. Na iducem zaljevanju voda ide od ispod i sloj šljunka ili kvarcnog pijeska preko zemlje, da se gamad više nemože kotit, pozz

edit. evo par fotografija iz outdoora 2012
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
kvarci pjesak je upalio kod mene + prije nego sam stavila pijesak.nashpricala sam zemlju sa duhanskim rastvorom..+malo sam poshpricala i na pijesak..
kod tog jako sitnog i finog pjeska-kao shto je kvarcni..nezgodno je shto svuda leti i u cvjetanju se uvlachi u vrhove...zato je dobro poshpricati ga sa tim duhanskim pripravkom..i to sa najfinijim moguchim mlazom vode tj. onom maglicom... jer.. kada tako ovlazheni pijesak stavite pod hps..on kao da se lagano zapeche...tj. stvori se lagana pokorica na povrshini pjeska..shto je sasvim dovoljno da sprijechi nekontrolirano shirenje pjeska po chitavom boxu/stanu/kuchi...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
sjeme JANE DOE boks100x60x70(odbaceni kuhinjski element )
pict0020rd.jpg
[/URL] 2 mjeseca vege pod MH 300W.

10 dana na 12/12 i na dan zena pokazala dlacice




Uploaded with ImageShack.us
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
cream caramel 15.-16. dan cvjetanja.


special kush i afghan kush


sve su visoke 80-tak cm .
cream caramel je u posudi od 17lit. a kushevi su u posudama od 14lit. - cetvrtaste posude.
u 5-6 tjedana vege su pognojene samo 2x sa urticom ( bio gnojivo na bazi koprive ).. 1xfolijarno i 1xzalijevanjem. u cvjetanju su dobile 2x big bud-po preporuci proizvodjacha.
 

caspe

Aktivan Član
23.01.2012
559
6.798
233
34
jeli to spec. kush #1 od royala? ja sam se dvoumio između njega i skunka #1 od sensia... na kraju ipak skunk

19 dana stare, do 1.4. mislim držat vegetaciju da me ne uhvate vrucine, zdrave unatoč gnatovima... al bar se nadam da oni nece docekat kraj growa.
Moram kupit neem oil pa ih probat riješit s tim do kraja, al trenutno nisam u stanju ni to jer sam na pozitivnoj nuli šta se casha tiče :(
 

caspe

Aktivan Član
23.01.2012
559
6.798
233
34
i meni se čini, zasad sam prezadovoljan... nema žutila, pjegica i sl.
ph ne kontroliram, uzdam se u vodovod.
Još kad sam ovo vidio odmah mi je lakše :

While these gnats can be fairly bothersome, they cause no real damage to established plants. The larvae eat organic material in the soil, including small, fibrous roots. Larger plants, with established roots, will not be greatly effected, however, seedlings, and succulents with shallow roots, may show signs of injury.

edit. btw glupi gnatovi ko kamikaze sliječu u ovu roza posudu sa vodom i krepaju :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
je je..RQ seeds special kush 1..
cream caramel je od sweet seeds-a

sensi skunk #1 sam uzgajala nedavno..shto se samog rasta i razvoja tiche..jedna od stabilnijih i ujednachenijih sorti i nemam zamjeke na taj dio..rad nije po mom gushtu..ali ..mladjoj ekipi se svidja..tako da..sigurno je kako je rijech o kompletnoj sorti..
+ dobro otrimana i kjurana...ne izgleda nimalo loshije od nekih A+ grejdanih sorti.
samo bi ti preporuchila da ju chim prije presadish u veche posude i drzhish u vege bar 4-5 tjedana...kako bi dobio shto vechi prinos..
e da..josh neshto..meni se chak maaalo bolje pokazala u natural uzgoju tj. bez primjene LST..
 

caspe

Aktivan Član
23.01.2012
559
6.798
233
34
u vece posude nece ic, ova jedna je od jupola 25 litara ova manja je oko 15/18 litara nisam mjerio... valjda ja spadam u mlađu ekipu, imam 24 :D
Mislio sam LST, ali mi se neda jer nisam nikad radio... topirane su vec dva puta, u vegetaciji ce bit sigurno 6 tjedana ;)