Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Tommy Chong

Aktivan Član
13.07.2012
489
3.195
143
30
Jamaica
Evo ljudi da se malo aktivniramo ja i moja curica zivim sa starcima kriticno mi je al starci mi neulaze na sprat pa tako da je opusteno.18 mi je godina zivim na selu al opet sam se potrudio nesto sklopit za sebe.Dosta sam naucio citajuci par mjeseci nisam htjeo spamat bezveze samo citanje svako jutro je kafica uz vutra.org najbolji ste.Pokusavo sam nesto par puta al nista biljka mi je prirasla srcu evo sad nadam se da cu uspjet izgurat do kraja 3 stedne 2700k 26w 20 vege 13 cvjetanje topirana jednom....pozzz duvačiii
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
Sasha. je napisao(la):
Power; štanga ja nevidim tvoju pic,jel to sam do mene ili?

mislim da je sve na svom mestu, ja vidim obe a niko drugi se ne buni.
ajd kad vec otvaram post, jetica je ~20 dana cvetanja, znaci presla trecinu puta i oprasena je, tj. funkcija toj curi je meni seme za prolece :)

i jos da dodam, bravo rasta3, kafica, citanje, bez spamanja i gomile pitanja... nista bolje, ziv bio
 

Tommy Chong

Aktivan Član
13.07.2012
489
3.195
143
30
Jamaica
Ma power sto pitat kad ima vec negdje nebitno ako je zabacano odvojit pola sata uz dobru pljugu i pronac.Ide curici za koji dan hps70w dok se kes skupi ima da joj legne pravo...pozdrav botanicari:ludak
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
blackfox je napisao(la):
ROYAL QUEEN SEEDS - Royal Dwarf automatic fem. 57 dan starosti i 39 dan od prvih pistila :bale brojim sitno :eek:vca ...

je cool, al ne znam dal je jos sitno ostalo :) po meni ne skidaj ako ne cveta bar 60ak dana, naravno, izbor je tvoj
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
blackfox je napisao(la):
Tnx Power, ma pod sitno mislim jos barem 10 dana do 2 tjedna :sun2: peace :)

ne znam kakvu opremu imas, nije ni bitno, ali ja bih drzao jos bar 15 dana, ona tek treba da se napuni, tek ce da bude... nego imam utisak da ti se malo uvijaju listovi a i vrhovi, lici na transpiraciju, jel sve ok
 

blackfox

Aktivan Član
04.05.2012
216
864
93
40
PowerSeed je napisao(la):
ne znam kakvu opremu imas, nije ni bitno, ali ja bih drzao jos bar 15 dana, ona tek treba da se napuni, tek ce da bude... nego imam utisak da ti se malo uvijaju listovi a i vrhovi, lici na transpiraciju, jel sve ok

Od opreme nista posebno 4xCFL 23w 2400k i 2xCFL 23w 6500k sve zajedno u reflektoru od hps i dva venta 120mm, s tim da jedan ispuhuje a drugi puse po biljci (ulaz zraka je indirektan) Imam i hps sylvania od 250w ali mi je temp. bila preko 45c i nikako to nisam mogao srediti zato sam i zamijenio sa cfl-kama.. Neznam sto znaci "transpiracija" ali to lišće mi se pocelo savijati i spaljivati pod hps zbog prevelike temperature u startu zato sam i stavio cfl umjesto hps (znam da je razlika velika al sta je tu je) box je V 110, Š 60, D 40 pa imam heben problem kad stavim hps 250w (nemam cooltube).. jbg financijski je ovo sa cfl bilo najprihvatljivije.. bio bih zahvalan ako mi mozes objasniti sto je transpiracija ili bar neki link za to ako ima na forumu jer nisam naisao na to do sada..
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
blackfox je napisao(la):
... Neznam sto znaci "transpiracija" ali to lišće mi se pocelo savijati i spaljivati pod hps zbog prevelike temperature u startu zato sam i stavio cfl umjesto hps ...

pa vidis da znas sta je transpiracija, sam si odgovorio, preteran gubitak vlage usled velike/visoke temp. ;) samo furaj strpljivo, bude ona super :thumb:
 

blackfox

Aktivan Član
04.05.2012
216
864
93
40
Ma uglavnom sto se tice rasvijete i lumena koliko imam ja sam prezadovoljan kako ona napreduje.. tnx Power. :respect: najgori su ovi dani pred kraj :leafblunt:
 

Detox2Old

Aktivan Član
21.11.2012
176
424
63
33
PowerSeed je napisao(la):
kako si spalio onaj list... inace bas utegnute, obecava

slika 1 onaj baš žuti?nije to spaljeno,to je skoro od početka,tj ti donji listovi su se svi posušili.još je taj ostao jedini,nisam ga otrgnuo jer sam vidio je stao žutjeti.Mislim da sam imao manjak hranjivih tvari u zemlji dok su bile u manjim posudicama.
 

Detox2Old

Aktivan Član
21.11.2012
176
424
63
33
Sulundar je napisao(la):
Ispostavilo se da sjajna podloga ne ide u prilog biljkama. Po nekoj logici i ne treba da sija odozdo.

vidio sam u nekome dnevniku(ili čak dnevnicima) da je isto stavljena tako folija.zasada nema nikakvih problem.a i bolje mi je jer mi se zemlja sada uopće skoro ni ne isušuje,već je 2 dana mokra,dok mi je prije odmah nakon jednog dana gore sve bilo suho i skoreno.