Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.384
2.598
Jos samo da nagovorim Ruzu i od onog velikog cu napraviti klon box...okrenem ga na kant i ima mjesta i za mamu,dvije :) ovaj mali je li,la
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
g8LUAGH.jpg
 

Salevb

Aktivan Član
25.04.2014
54
10
0
29
Nije nego sam imo toliko samo to je sve humus stavio bi ja jos da sam imo ovo je sto sam naso al nista joj ne fali :p
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Vrlo lijepo kolega opa-cupa, predivno štaviše. ali ovo mi se ćini kao neki polukomercijalni grow, a to nije dopušteno nikome, pa ni tebi, uz dužno poštovanje. :evilking:
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.384
2.598
Jones Davy je napisao(la):
Vrlo lijepo kolega opa-cupa, predivno štaviše. ali ovo mi se ćini kao neki polukomercijalni grow, a to nije dopušteno nikome, pa ni tebi, uz dužno poštovanje. :evilking:
to su gluposti sto pises...komercijala moze biti i jedna biljka.
ovo je medical grow...i iz njega se iskljucivo radi ulje.

Ako cemo gledati kolicinski ovo kod mene se nemoze usporediti sa outdoor-om pa se svejedno outdoor nenaziva komercijala.Ja nemam za njega mogucnosti pa sam in :)


pazi ovo..imas 4 biljke u outdooruhttps://vutra.org/topic/11835-rumble-in-the-jungle-pineapple-chunk-acapulco-gold-sour-diesel-white-widow................/(ja 20 klonova) i skinut ces sa njih ako bude sve ok...bar duplo vise nego ja i usudis se ljepiti etiketu na ovo gore....kako onda to nebi organi reda radili :(
:violent018: Mislim da bi ovo meni trebala biti skola...do sada sam dijelio sa forumom ono sto sam radio a od sada vise necu :(

Pa da zaokruzimo pricu....mene poznaje 80 % foruma i svi znaju gdje ode ono sto uzgojim...tako da negrijesi dusu ;)
evo zaljepio sam cenzuru na sliku....jbg samo za odrasle ;)
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Nisam mislio ništa loše, ali tako izgleda, bar meni. Svejedno je radiš li za ulje ili za sebe, možeš poslati pogrešan signal, a za mene si Kralj cannabisa. Jorge-opa cupa ;)
photo.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa