Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Modesty Blaze

Aktivan Član
28.05.2014
97
449
63
34
ganja_farmer je napisao(la):
ovo mi nema baš nekog smisla,iskreno...zimus stavila u zemlju,tek prije 10-ak dana skužila da raste biljka,pa ne znam baš,ako je od zimus u zemlji trebala bi biti veća ili sam ja nešto krivo skužio....ili je hibernirala dok nije osjetila da ćeš vadit cvijeće vani,pa izrasla...stvarno ne kontam...

Šta ja znam, nemam ti razloga lagati, sjeme se tek sad primilo..
Biljka je sad ne terasi, raste ko luda :D Ostaje samo čekanje da se spol pokaže..
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
od početka 12/12,nešto više od dva mjeseca starosti u 5l zemlje...haha vide se utezi i protuutezi :D

bgyaog.jpg
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
mičurin je napisao(la):
Sjemenka može u zemlji biti od jeseni do proljeća i tek onda proklija. Kao i kod mnogih drugih biljaka...To je u prirodi normalna pojava ;)

Naravno, mnogi zaboravljaju da je vutra rasla mnogo prije nego šta su ljudi rasli, i to sama bez ičije pomoći.

Kada se netaknuta vutra koja raste divlje u prirodi približi zimi, sjemenke popadaju na pod i po njima padne mraz i snijeg i to je najbolje za sjemenke da se sačuvaju do proljeća i čim se zemlja zagrije, počme klijanje (ono šta mi radimo sa tanjurićom je samo oponašanje zemlje u proljeće) i eto nikla nova biljka koja je tu rasla i prošle godine.

Pardon na off topic al ima tu mnogih koji neznaju kako vutra sama opstaje u prirodi
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Modesty Blaze

rookieee

Aktivan Član
07.01.2014
76
437
53
Sad je u 4. tj cvjetanja... neznam sta je s listovima rasla je ko luda ima nekih 60 cm dok druga isto stara ima nekih 30cm al s debelim glavnim budom vec bjela od trihoma, pa nadam se da ce i ova strechana se tako popunit i ispast bomba ...