Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.10.2013
7
20
3
PowerSeed je napisao(la):
sto ne topiras, imas mesta u boxu, popuni ih malo pa onda na cvetanje
Hvala na savjetu, moram to jos malo proucit da nebi nesto zeznuo. Koliko sam do sada shvatio samo moram odrezati ovaj dio u sredini,
a one male di ce krenuti novi vrhovi ostavim.ili?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
tako ces samo napraviti los fim, secni grancicu i ceo vrh (crvena linija na fotki), naravno ako imas vremena jos da je vegetiras... il pusti da taj vrh jos izraste pa seci granu kad se pojavi ispod njega... imas dosta prostora, steta da ne iskoristis ako nisi u zurbi ;)

hs3ne8.jpg
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.363
258
kmafia je napisao(la):
Hvala na savjetu, moram to jos malo proucit da nebi nesto zeznuo. Koliko sam do sada shvatio samo moram odrezati ovaj dio u sredini,
a one male di ce krenuti novi vrhovi ostavim.ili?
Ja bih radije samo savio taj vrhić što si zaokružio lagano da pukne (soft topping), trebalo bi da brže nastave sa rastom. Nove grane će ti krenuti svuda i onda možda i LST malo da ih raširiš da popuniš box lepo. Koliko su stare one?
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Durban poison regular.
Poslednje slike pod 85w CFL pre presađivanja outdoor :) Sutra presađujem ako me ne pozovu na posao.
Odlično reaguje na LST a zadivljen sam kako ne usporava sa rastom u 0.5l posudi.

img0193.jpg


img0203.jpg


img0206.jpg


Jedno pitanje: da li je bolje kada budem presađivao out da joj ukopam celu stabljiku do prvih listova ili da ostavim ovako kao u saksiji da bude (prva slika) ?