Foto Album Galerija *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.303
258
Nije do banke nego do moje nestrpljivosti, a u outu zbog loseg vremena i moje nepripremljenosti :D
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
E jebiga,biće bolje samo ne odustaj,odličan je to hobi kada udes u dir.Sretno sa ovom biljkom i biće tu za pušiti samo strpljivo.Poz:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grisnak

Hazer

Aktivan Član
13.03.2015
147
274
63
Lijepo je to kolega hejzeru!:)
Fala kolega hejzeru :D

Eh da nadodam i koji detalj (kad već pišem); zemlja Bio-Bizz LightMix, svjetlo 220W LED COB u većoj kutiji (White Widow) i 120W LED samogradnja u manjoj kutiji (Northern Lights) - ovo je naravno stvarna snaga mjereno multimetrom, nazivna je 400W za taj COB i po toj logici ova moja "lampa" bi bila oko 200W nazivne. WW je u 3. tjednu 12/12 dok je NL tjedan dana duže, posude imam staru saksijicu pravokutnu za manju kutiju i smartpot 19L u većoj. Gnojim Bio-Bizz gnojivom komplet jedino što mu smanjujem doze, primjeti se na starijim listovima vrhići su malo uvatili žutila pa sam smanjio na negdje 4/5 propisane doze što curkama odgovara.

Potrosio sam toliko na sjemenke da sam mogao kupit led i gotovo mi nista nije uspilo... najvise u outu ali ipak...
Ostao sam na malenoj - imat cu vutre za jedan petak :D
:fuck:
Ne beri brigu prijatelju, ako imaš volje za ovaj hobi možeš samo napredovati, evo ovo je moja prva:
Critical Mass x Speed Devil
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Mala sam pogledao tvoj dnevnik.Ovo sada je dungla kada usporedis sa prvim growom.Bravo.Uvjek se divim growerima koji sa malo para naprave posao,a ti si jedan od tih.;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Hazer