Full organic out grow by T@mara

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Ne cvjetaju još,i ja sam se iznenadila ali eto :)
A skakavac je fino pozirao pa sam ga uslikala i makla :D
Prva fotka je od one iza zidića zato i je u mraku slikana jel po danu ne idem do nje.
Ta mi je još najbolja izgleda :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ed Rosenthal

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Tamara lijepa zdrava boja,bice tu cvijeca.Ne razumijem se bas u vanjski uzgoj ali sam primjetio da dosta ljudi tvrdi kako im biljke jos ne cvijetaju.Valjda je takva godina.
Kako god,zelim sretno do kraja!:):thumb:
 
28.04.2009
106
144
43
38
Malo me cudi sto ti nema cvetova s obzirom da smo u istom mesecu stavili zelenke... Mada ja sam 8mog Maja. Ne bi me cudilo da za dan dva puste cvetic :) Skini zuto lisce i sve je 5+ Ja sa mojih cura zuto lisce osusim i pusim, radi jbt!
 

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Malo me cudi sto ti nema cvetova s obzirom da smo u istom mesecu stavili zelenke... Mada ja sam 8mog Maja. Ne bi me cudilo da za dan dva puste cvetic :) Skini zuto lisce i sve je 5+ Ja sa mojih cura zuto lisce osusim i pusim, radi jbt!
Ako skidas trim onda radi,a ako skidas fan onda tesko mada zna biti i po fanovima nesto malo,obicno kad se hedovi jako popune ;)
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
@Lazarus Led Stvarno jako kasne i to me iskreno i brine.
Prošle godine sam u ovo vrijeme već pistile slikala.
Ma ubiti bojim se buđi...ničeg drugog.
A pošto nemam namjeru prskati ničime...to može biti velik problem :(

@d`Artagnan tebe je stvarno teško tagirati :D ....mijenjaj nick hehehe
Ma inače stvarno nisam nikada probala fan listove pa nemogu komentirati,ali vjerujem na riječ :)
A skidati ih treba....to imaš pravo,samo nešto sam kratka bila sa vremenom ovih dana :D
Hvala na podršci :)
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Moje dvije su pocele cvjetati prije tjedan i pol. Isto me malo frka jer su dosta kasno prebacile u cvatnju pa da mi se kasnije plijesan ne udomaci na njima.

Inace ima jedna fora s kojom se moze u outdooru potaknuti cvatnja. Recimo, ako je jos uvijek dan u 8-9 navecer, biljka se u 6 popodne prekrije tamnom krpom i iduce jutro u 6 se otkrije. Tada bi biljoza trebala prebaciti na cvatnju.
 
28.04.2009
106
144
43
38
@Lazarus Led VERUJ MI, cak sam i Cilija pitao daL je to normalno. 15 godina uzivam u zelenoj salati i nikada mi nije padalo na pamet da pusim lisce. Ovo je bila znatizelja svog truda, da se ne baci :) Odusevio sam se! Naravno nije to taj high ali je jako jako prijatan. Verovatno je @Felt upravu. t@mara ovako sam poseban xD Ne zuri nigde, polako i precizno :) Imas moju podrsku! :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara