G.H.S Auto Bomb, Dutch Passion The Edge

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
fukmondo sunca imam oko 4 sata jako malo, po mojoj procijeni ce biti oko 20 grama suhog, to i nije nesto puno,ali najinteresantnije je ovaj komad sto sam probao je iste snage kao i ovaj "skunk" s ulice, cak i malo jaca, tako da ako gledamo da gram ovog sranja sa ulice vrijedi 100 kuna, 20 grama je 2000 kuna, ne planiram prodati ni jedan listic, samo govorim, da sam zadovoljan, nemam malu vagu tako da planiram izvagati dok je mokro, i onda podijelim na trecinu, ako pokaze 60 grama mokrog, znaci kad se osusi bit ce oko 20 grama.

power thanks na savjetu, ajd da te pitam posto cu ostaviti do 15.8, da ju pognojim jos jednom, ne onako veliku dozu 33 ml na tri litre vode, mislio sam jedno 15 ml na dvije litre, jel bi to islo, pa onda dva obilnija zalijevanja, sta kazes na to?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
vlazna je godina, mozes kako hoces. ja moje pola meseca pre skidanja ne diram, al ne kazem da je to pravilo, nekad mesec pre skidanja ne diram ;)
 

NEURO BOY1

Aktivan Član
07.07.2014
76
65
0
73
frende mislim da ti je ona piljevina usporila rast ako je hrastova sigurno je povećala PH zemlji ispod
Ako ne vjeruješ nasumično na neku zelenu površinu istresi veće hrpice pijevine i za par dana ispod nje sve izgori
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
meni se chini,da ju pustis dok hedovi ne pojedu lisce,barem mjesec dana ako ne i vise,neam iskustva sa autosima,tos vidit sam,neznam dal ju gnojis onda sad udri,sretno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: XsmokemashineX

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Gledaš trihome, tebi se vrhovi nisu još udebljali, tako da kolega gore ima pravo.
 

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
ma kuzim Cili sta pricas, ali nemam povecalo, pratim kad je procvjetala, prve pistile sam vidio 12.6, a dan prije sam bio i nije ih bilo, sad netko iskusniji nek mi kaze, jer to znaci da je procvjetala 12.6 ili je to bio preflower, iako ne kuzim bas razliku izmedju toga dvoje, samo znam da sam prve dlacice full bijele vidio na njoj 12.6. i upamtio sam datum, tako da se po tome ravnam, a znam da auto bomba cvijeta 7 tjedana, to sto kazes da mi se cvijetovi ne debljaju istina je, ali se nece ni udebljati kao inace, jer ako citas od prije imam samo 4 sata sunca, inace auto bomba dobro daje, vidio sam indoor dnevnik gdje je dala 96g, iako pise da daje do 50g,ali ostavi cu je jos, jer vidim da lisce nije nimalo zuto, tako da se jedino po pistillima i listovima mogu ravnat samo htio bih onaj head high, pa ne bih da ostavim predugo, sta vi mislite da ostavim do 15,8 ili 20.8 ili da ju skinem 10.8?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
ja bih nju drzao 65 dana na cvetanju, po tom skidaj posle 15. 08. naravno ako plesan nije zahvatila
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Nadži neko povecalo, snadzi se. Kakvo je vreme bilo, podaci bredera malo valjaju. 4 sata sunca znaci jedino
počasnije sazrevanje. To je moje mišljenje, odluci se sam.
 

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
onda cu ju ostavit, mene samo zanima kakav ce rad imati (najvjerovatnije jos jaci poput prave bombe) vec sada odvaljuje :smoke18:
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Po trgovinama prodavaju dječje mikroskope plasticne za sitne pare. Uzmes jednog i običnu bateriju
za svjetlo i eto gledaš trihome.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
imace rad kakv treba, sada je mozda osetis plafon 2/3 od onog pravog, nemoj zuriti i ne gledaj sta pise na papiru nego kako biljka izgleda
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
hvala momci, i power i cilli, al eto nece da prodje sve bez problema nikako, danas ju obisao i vidim plijesan, full malo, kao da je tek pocelo, skinuo sam sve sto sam nasao, i recite mi jel sam smio odrezati dio vrha koji je imao plijesan i ostaviti tako ranjenu biljku vrh je dugacak nekih 7 ili 8 cm, ja sam odrezao 1 cm,, posto sam citao da biljka moze biti ranjena,nisam ju htio pognojiti nego sad cekam vas savjet da ju skinem dok ne dodje do sranja veceg ili ne, kakva steta, evo slike, na tanjuricu je rizla, jer su budovi full ljepljivi pa nisam htio oprat ruke nego sam stiskao rizlu da smola ostane na njoj hehe

9Cx5OZL.jpg



ps, evo sta mi je sad palo na pamet dok sjedim, mislio sam da skinem par grana na kojima sam vidio da je plijesan i cijelu onu granu na kojem sam odsjekao 1cm vrha, a ovih par budova najvecih da ostavim do 15.8 nek se pune, to bi bilo kao neki veci llolipop?
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Ne vrijedi sad nikakav lolipop prekasno je,men se cini da bi ti to duvo li ga duvo a ne ide bas tako,i ja sam nestrpljiv dosta al ti brale kao da trazis izgovore da duvas hehe.Nemoj ni pomislit zapalit pljenjiv vrh,i imas mnogo nacina kako se rijesit pljesni osim ranijeg skidanja biljke.
 

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
0Owerdoze0 je napisao(la):
Ne vrijedi sad nikakav lolipop prekasno je,men se cini da bi ti to duvo li ga duvo a ne ide bas tako,i ja sam nestrpljiv dosta al ti brale kao da trazis izgovore da duvas hehe.Nemoj ni pomislit zapalit pljenjiv vrh,i imas mnogo nacina kako se rijesit pljesni osim ranijeg skidanja biljke.
ma covjece haha, izgleda kao da je tako ali nije, ozbiljno, samo ispitujem jer to mi je jedina biljka, i ne zelim zahebati, kuzis,

necu je skidati, nego zelim biti sto posto siguran,

ali ako se plijesan prosiri skidam, pregledao sam ju kako treba nakon sto sam ju ocistio, i nisam nasao plijesni,

samo neznam sta da radim sa tim vrhom, hoce mu biti sta posto sam skinuo nekih 1cm vrha, jel moze doci do nekakvog prosirenja plijesni,

posto je to sada rana na biljci u biti?
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.382
2.598
Sve pljesnivo baci od toga samo mozes navci u pluca kojekakve bolescure a biljci nece nista biti od toga..malo stres i za par dana sve po starom :)
Pljesan ce se prosiriti ako nisi dobro ocistio taj vrh..znaci skidaj sve gdje ima plijesni i sve 5
 
  • Sviđa mi se
Reactions: XsmokemashineX

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
opa cupa pregledat cu sve full detaljno, budem stavio sliku kad obavim sve. :respect:
 
07.03.2012
37
17
8
32
to je muzijak po meni vidjeces za 10 dana ili je hermic zenka nije sigurno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.